مخفی کردن برنامه در اندروید با ۴ نرم افزار قدرتمند

۴.۴/۵ - (۷ امتیاز)

شاید به دلایل شخصی نیاز داشته باشید اقدامی جهت مخفی کردن برنامه در اندروید به منظور عدم دسترسی افراد غیرمجاز داشته باشید . شاید باشند افرادی که دوست دارند از اسرار شما سر در بیاورند . برای مثال یاداشت های شخصی شما را ببینند و یا وارد برنامه هایی از قبیل تلگرام ، اینستاگرام شما شده و ارتباطات شما را شناساسی کنند. بنابراین در این شرایط بهتر است آیکون برخی از برنامه های مهم خود را در گوشی مخفی کنیم . برای این منظور روش هایی متعددی وجود دارد که در این نوشته قصد داریم به معرفی ۴ نرم افزار قدرتمند که از دسته لانچرها هستند بپردازیم . پس با ما همراه شوید .

مخفی کردن برنامه در اندروید با نرم افزار

یکی از شایع ترین روش های مخفی کردن برنامه ها در اندروید بکارگیری برنامه جانبی جهت مخفی کردن سایر برنامه ها میباشد . اگر میخواهید از نرم افزار بمنظور مخفی کردن برنامه در اندروید استفاده کنید ما در این قسمت به معرفی ۴ نرم افزار کاربردی میپردازیم . شما با استفاده از این برنامه ها (لانچرها ) میتوانید ایکون برنامه مورد نظر خود را از دید نفراتی که به گوشی شما دسترسی دارند مخفی نگه دارید .

۱ : نرم افزار Nova Launcher Prime

بهترین برنامه های اندروید

همانطوری که در معرفی ۱۶ تا از بهترین برنامه های اندروید در سال ۲۰۱۹ نوشتیم و لانچر نووا را بعنوان اولین گزینه در آن مطلب معرفی کردیم شما میتوانید با استفاده از این لانچر محبوب حتی نسبت به مخفی کردن برنامه در دستگاه اندرویدی خود اقدام کنید.

بیشتر بخوانید :معرفی ۱۶ تا از بهترین برنامه های اندروید در سال ۲۰۱۹

روش مخفی کردن برنامه اندروید در این لانچر به شرح زیر و مطابق عکس میباشد.

لانچر نووا

  • وارد منویSetting نرم افزار شوید .
  • بر روی گزینه App & Widget drawers   در برنامه کلیک کنید.
  • حالا، صفحه را به سمت پایین بکشید تا گزینهHide apps را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.
  • در نهایت، برنامه ای که قصد مخفی کردن آن را دارید انتخاب نمایید.

دانلود از گوگل پلی


 

۲ : مخفی کردن برنامه توسط نرم افزار Action Launcher Plus

مخفی کردن برنامه در اندروید برنامه اکشن لانچر

روش مخفی کردن برنامه اندروید در این برنامه نیز به شرح ذیل میباشد .

  • وارد منویSetting نرم افزار شوید .
  • گزینهApp drawers را انتخاب کنید.
  • حالا بر روی Hidden apps  برنامه کلیک کنید.
  • در نهایت، اپلیکیشنی که قصد دارید تا آن را مخفی نمایید انتخاب کنید.

دانلود از گوگل پلی


 

۳ : مخفی کردن برنامه ها در اندروید با برنامه Apex Launcher

مخفی کردن برنامه در اندروید برنامه apex launcher

این برنامه یک لانچر اندرویدی است و امکان ایجاد تغییر در اسکرین های گوشی و شخصی سازی بخش های مختلف آن را مانند دو برنامه بالا فراهم می‌کند حتی به منظور مخفی کردن برنامه در اندروید فراهم می آورد. برای استفاده به شرح زیر عمل کنید :

به هوم اسکرین دستگاه اندرویدی خود رفته و گزینه App Settings را انتخاب کنید. سپس گزینه Drawer Settings و سپس Hidden Apps را انتخاب کنید و در ادامه برنامه هایی که قصد دارید مخفی کنید را انتخاب نمایید.

دانلود از گوگل پلی


 

۴ : مخفی کردن برنامه در اندروید با استفاده از Go Launcher

مخفی کردن برنامه در اندروید

روش آخر که ما آن را به عنوان یکی از بهترین لانچرهای مخفی کردن برنامه ها در اندروید معرفی میکنیم، مربوط به استفاده از لانچر محبوب Go Launcher است. این برنامه یکی از محبوب ترین لانچرهای اندرویدی است که علاوه بر ارائه قابلیت مختلف برای شخصی سازی رابط بصری اندروید، امکان مخفی کردن اپلیکیشن ها را نیز فراهم می‌کند.

دانلود از گوگل پلی

بمنظور مخفی کردن برنامه در اندروید ابتدا به منوی اپلیکیشن های خود بروید و آیکون برنامه‌ای که تمایل دارید مخفی شود را بیابید. انگشت خود را بر روی آیکون آن برنامه قرار داده و کمی نگه دارید. مشاهده خواهید کرد که دو گزینه با عناوین info و Hide  در بالای صفحه نمایان می‌شوند.

آیکون برنامه مورد نظرتان را کشیده و بر روی گزینه Hide در گوشه سمت راست و بالای صفحه رها کنید. در این شرایط از شما خواسته می‌شود تا یک پین را رمز الگویی را برای دسترسی به اپلیکیشن های مخفی شده دستگاه ارائه کنید. پس پین یا رمز الگویی مورد نظرتان را وارد کنید. به همین سادگی پروسه مخفی کردن برنامه ها در اندروید تمام می‌شود.

اما چگونه به برنامه های مخفی شده دسترسی پیدا کنیم؟

برای اینکه بتوانید به برنامه های پنهان شده توسط این لانچرها دسترسی پیدا کنید، به هوم اسکرین دستگاه مراجعه و گزینه Tools را انتخاب کنید. حالا آیکون با نماد چشم را لمس کنید که با نام Hide Apps در بین آیکون های دیگر موجود است.در این شرایط از شما خواسته می‌شود تا رمز مورد نیاز برای دسترسی به برنامه های مخفی دستگاه را وارد کنید. پس این رمز را وارد نمایید. به محض وارد کردن صحیح رمز، شاهد لیست برنامه های مخفی شده گوشی خواهید بود و می‌توانید هر یک از برنامه هایی که تمایل دارید را اجرا کنید. بنابراین استفاده از لانچرها یکی از بهترین و بی‌دردسرترین روش های موجود به منظور مخفی کردن برنامه ها در اندروید خواهد بود.

اگر از کارایی این مطلب که در خصوص مخفی کردن برنامه در اندروید نوشته شد راضی بودید آن را با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید .

4.4/5 - (7 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی

بدون دیدگاه

logo-samandehi