ربات افزایش فالوور اینستاگرام چیست و چه کاری انجام میدهد

ربات افزایش فالوور اینستاگرام
۵/۵ - (۱ امتیاز)

اگر در اینستاگرام فعال باشید قطعا اسم ربات افزایش فالوور اینستاگرام را شنیده اید . در این نوشته قصد داریم در خصوص این نوع ربات ها و اینکه آیا استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام برای رشد کسب و کارها مناسب است یا خیر  صحبت کرده و در پایان ۵ ربات اینستاگرام  جهت افزایش فالوور را معرفی میکنیم . پس تا پایان با ما همراه باشید.

ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند

به هر نوع نرم افزار تحت وب یا قابل نصب بر روی گوشی و کامپیوتر که بتواند به جای شما امور مربوط به اینستاگرام رو انجام دهد ربات اینستاگرام گفته میشود. در یک کلام این ربات ها در زمانی که شما آنلاین نیستید در حال فعالیت هستند . رباتها کارهایی مثل ارسال پست هایی که از قبل آماده و زمانبندی کرده اید ، لایک کردن پستهای دیگران، کامنت گذاشتن زیر پست های دیگران، ارسال دایرکت اتوماتیک برای دیگران و از همه مهمتر فالو یا آنفالو کردن دیگران را انجام میدهند . بعضی از این ربات در قالب نرم افزارهایی روی کامپیوتر نصب میشوند و بعضی دیگر تحت وب هستند. در نهایت آخر دلیل استفاده از ربات برای اینستاگرام چیزی غیر از افزایش فالور نیست . شما برای افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود ناچار هستید که فعالیتی به غیر از پست گذاشتن داشته باشید. برای مثال شما باید پست های دیگران را لایک کنید، برایشان کامنت بگذارید و … که این کارها به شخص دومی به نام ربات واگذار میشود . همچنین شما باید اقدام به فالو یا آنفالو پیج های هدف و مخاطبان خود بکنید تا سرعت رشد فالوورهایتان بیشتر و بیشتر شود. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که این عمل در تمامی پیج های اینستاگرامی انجام نمیشود و برخی از مدیران پیج ها ، خودشان صفر تا صد کار را انجام میدهند .

ربات اینستاگرام

فالو یا آنفالو بیش از حد در یک بازه زمانی معین به طور قطع منجر به بسته شدن اکانت شما می شود . همچنین اگر زیاد کامنت بگذارید و آن کامنت ها اسپم نیز باشند، اکانت شما به علت اسپم شناخته شدن، باز هم امکان بسته شدن دارد. ربات های اینستاگرامی در اینجا به کمک شما می آیند. کار ربات اینستاگرام این است که کنترل پیج شما را در دست می گیرد و عملیاتی مانند فالو/آنفالو ، لایک کردن پست ها، کامنت گذاشتن برای پست ها، دایرکت دادن خودکار به افراد و … را برای شما انجام می دهد. درضمن این فعالیت ها را به گونه ای انجام می دهد که اینستاگرام اکانت شما را نبندد. یعنی این فعالیت ها را در بازه های زمانی مناسب به تعداد مناسب انجام می دهد و اینستاگرام هیچوقت شما را به عنوان یک پیج اسپم شناسایی نمی کند و می توانید با خیال راحت افزایش فالوور پیج خودتان را با ربات افزایش فالوور اینستاگرام تماشا کنید.

نحوه کار ربات افزایش فالوور اینستاگرام

این ربات ها که در دو نوع نرم افزار موبایلی و تحت شبکه هستند که برای استفاده از هر کدام به روش زیر میتوان عمل کرد :

نرم افزار موبایلی که نصب میشوند : در این روش اگر بخواهیم از ربات اینستاگرام استفاده کنیم سیستم بایستی روشن و اینترنت نیز باید وصل باشد .

حتما بخوانید : شبکه های اجتماعی محبوب جهان را بیشتر بشناسیم

ربات اینستاگرام تحت وب :جهت استفاده از این نوع ربات ها بایستی در سایت مربوطه ثبت نام کرده و تنظیمات لازم را انجام و ربات رو استارت کنید . البته این نوع ربات ها پولی هستند و به صورت ماهانه باید شارژ شوند اما دیگه نیازی به روشن ماندن سیستم و اینترنت نیست. البته نکته ای وجود دارد و آن هم این است که تمام این کارها با تنظیمات بخصوص و محدودیتهایی که شما تعریف می کنید و با سرعت دلخواه شما انجام میشود و در واقع  همه چیز در کار با ربات افزایش فالوور اینستاگرام تحت کنترل شماست.

معیارهای انتخاب بهترین ربات اینستاگرام

بهترین ربات اینستاگرام

شما بایستی همواره از بهترین ربات اینستاگرام برای پیج های خود استفاده کنید زیرا پیج ها برای مدیران  آنها قطعا از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. هنگامی یک ربات جز بهترین ربات های اینستاگرام حساب می شود که معیارهای زیر را داشته باشد :

۱- امنیت در ربات افزایش فالوور اینستاگرام

شاید مهمترین نکته در انتخاب یک ربات برای پیج اینستاگرام، این است که امنیت داشته باشد. شما یوزر، ایمیل و پسورد خودتان را به یک شخص دوم که ربات است می سپارید و بنابراین این نکته خیلی مهم است که منبع و سایت موردنظر، مورد اعتماد باشد چون می تواند پیج شما را همیشه از دست شما خارج کند.

۲- امکانات ربات اینستاگرام

امکانات یک ربات در درجه بعدی اهمیت زیادی دارد. شما باید بتوانید از روش های مختلف برای خودتان فالوور جذب کنید. اگر یک ربات صرفا با فالو / آنفالو برای شما فالوور جذب کند، سرعت جذب شما بسیار پایین خواهد بود. شما باید از یک ربات همه کاره اینستاگرام استفاده کنید تا عملیات مختلفی را برای شما انجام دهد، برای مثال اگر یک ربات بتواند برای شما لایک کند، کامنت بگذارد، دایرکت بدهد و … ، این نوع ربات افزایش فالوور اینستاگرام سرعت جذب فالوور شما را به شدت افزایش می دهد و فعالیت های اکانت شما طبیعی تر به نظر می رسد.

۳- تجربه کاربری در ربات های اینستاگرام

تجربه کاربری و آسان بودن کار با ربات نیز یکی از مواردی است که باید برای شما مهم باشد.تنظیمات ربات باید قابل فهم باشند و بتوانید آنها را مطابق دلخواه خود تنظیم کنید. برخی ربات ها، تنظیمات اضافی را حذف می کنند تا تجربه کاربری بهتری به کاربر ارائه بدهد اما بعضی دیگر، با بهینه سازی تنظیمات، پنل کاربری بسیار راحت و آسانی در اختیار شما قرار می دهد.

۴- هزینه خرید ربات اینستاگرام

خیلی از افراد می پرسند بهترین ربات اینستاگرام رایگان چیست؟ بدون تعارف باید گفت ربات اینستاگرام رایگان نداریم. برای خیلی از کاربران هزینه ربات ها فاکتوری بسیار مهمتر از ۳ فاکتور قبلی است. اما باید بگوییم هزینه ای که ۳ فاکتور قبلی را با کیفیت برای شما پوشش دهد ارزشش را دارد .

معرفی ۵ ربات افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

۱- اینستا ربات InstaRobat

اینستا ربات بستری کاملاً امن و هوشمند جهت تبلیغ اکانت شخصی یا کاری شما و افزایش فالوور می‌باشد. طبق نوشته ای که در سایت دیدم این سایت اطمینان میدهد هیچ چیز فیک نبوده و ریسکی در کار نخواهد بود. همچنین برای رفاه حال مشتریانش امکان ۳ روز تست رایگان همه‌ی قابلیت‌ها را فراهم آورده‌ است .

۲-ربات افزایش فالوور اینستاگرام اینستامکس instamaxbot

طبق نوشته در سایت شما می توانید چند دقیقه در طول روز وقت بگذارید و تنظیمات ربات اینستاگرام اینستامکس را مطابق با خواسته های خود تنظیم کنید و بقیه کار را به سیستم حرفه‌ای و پیشرفته اینستامکس بسپارید و بعد استراحت کنید و تماشاگر پیشرفت اکانت اینستاگرام خود با ربات افزایش فالوور اینستاگرام این سایت باشید .

۳- فالوو باز followbaz

طبق گفته مدیران این سایت درکمتر از ۱ دقیقه در فالوباز ثبت نام کنید. در مرحله بعد باید اینستاگرام ثبت کنید تا فالوباز بتونه فعالیت رو با اکانت شما شروع کنه. توی این مرحله شما باید انتخاب کنید که فالوور هاتون رو از کجا میخواید جمع کنید؟ از صفحات دیگران، منطقه جغرافیایی و یا هشتگ. کنار بنشینید و لذت ببرید زیرا با ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالوو باز  ، فالوور های شما در حال افزایش است و میتونید ببیندید که چقدر زیاد میشه و ازش لذت ببرید.

۴- ربات افزایش فالوور فالوورهات

مدیران این سایت در صفحه درباره ما اطمینان داده اند در صورتی که از ربات اینستاگرام FollowerHot استفاده کنید به خاطر فعالیت ربات که با مخاطبان واقعی در ارتباط است میتوانید آسوده خیال باشید که جذب فالوور اینستاگرام صورت گرفته کاملا واقعی و قابل تبدیل به مشتری واقعی است.

۵-ربات اینستاگرام روبو کلیک

 امکانات این ربات هم خیلی خوب و مفید است. این ربات نیز قابلیت انتخاب هشتگ، موقعیت جغرافیایی و کاربران هدف را دارد.اما برخلاف اینستاساز، قابلیت لایک کامنت را فعلا ندارد ولی شاید به زودی آن را هم اضافه نماید .

5/5 - (1 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی

بدون دیدگاه

logo-samandehi