پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر بدون استفاده از نرم افزار

اینستاگرام
Rate this post

اگر بخواهید در اینستاگرام فعال باشید و در آن پست ارسال کنید به نظر ما بهترین راه استفاده از اپلیکیشن موبایلی میباشد. پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر نیز امکان پذیر است و شما میتوانید از طریق کامپیوتر ارسال پست بر روی این شبکه اجتماعی داشته باشید . ویندوز ۱۰ نیز قابلیتی جهت این کار فراهم نموده است و با دانلود برنامه از فروشگاه مایکروسافت میتوانید این کار را انجام دهید . اما اگر بخواهید از طریق ویندوز ۷ یا ۸ در اینستاگرام پست قرار دهید توسط مرورگرهایی مانند گوگل کروم و فایرفاکس این کار امکان پذیر است . همچنین توسط نرم افزار Bluestack که یک شبیه ساز اندروید بر روی سیستم ویندوز شما ایجاد میکند نیز میتوانید این کار را انجام دهید .

هدف از این نوشته یاد دادن استفاده از قابلیت های مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس برای پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر است . در ادامه همراه ما باشید.

ارسال پست در اینستاگرام توسط کروم

کروم یکی از پرکاربردترین مرورگرهای حال حاضر در دنیاست که امکانات بی نظیری دارد. یکی از این امکانات توانایی نمایش وب سایت ها، در حالت موبایلی می باشد. برای پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر و با استفاده از مرورگر کروم ، بصورت گام به گام و طبق مراحل زیر اقدام کنید .

۱- ابتدا وارد مرورگر کروم شده و یک تب جدید ایجاد میکنیم . توجه داشته باشید اگر از سیستمی غیر از سیستم شخصی خود قصد دارید به حساب اینستاگرام خود وارد شوید از قسمت New incognito window (گزینه سوم ) اقدام کنید .

ارسال پست در اینستاگرام

۲- با استفاده از گزینه سه نقطه در گوشه سمت راست و بالای صفحه، گزینه More tools و سپس Developer tools را مطابق شکل زیر انتخاب کنید.

پست در اینستاگرام با کامپیوتر

۳- در منوی Developer که باز شده در سمت راست، گزینه Toggle device toolbar را که در تصویر زیر به رنگ قرمز مشخص شده است، انتخاب نمایید.

۴- حالت آدرس سایت اینستاگرام را در مرورگر وارد کرده و با استفاده از نام کاربری و پسورد خود، به حساب اینستاگرام متصل شده و پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر را تجربه کنید.

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

حال می توانید با استفاده از گزینه + که در عکس مشخص است ، عکس های مورد نظر خود را در اینستاگرام آپلود نمایید.

بیشتر بخوانید : ربات افزایش فالوور اینستاگرام چیست و چه کاری انجام میدهد

پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر توسط فایرفاکس

تقریبا مراحل انجام کار برای ارسال پست در اینستاگرام با این مرورگر به همان ترتیب بالاست اما اندکی تفاوت نیز در این بین وجود دارد. برای این منظور به ترتیب زیر عمل کنید.

۱-  ابتدا مرورگر فایرفاکس را باز کرده و یک تب جدید ایجاد می کنیم.مطابق با عمل گفته شده در قسمت ۱ که برای مرورگر کروم گفتیم اگر سیستم شخصی خودتان نیست برای امنیت بالاتر از طریق انتخاب گزینه New private window در منوی سه خط بالای سمت راست مرورگر، یک صفحه جدید در حالت غیرقابل ردیابی باز کنید .

پست در اینستاگرام با کامپیوتر

۲- دوباره با استفاده از گزینه سه خط موازی در گوشه بالا و سمت راست صفحه، گزینه Web Developer را انتخاب و از میان گزینه های موجود، گزینه Responsive Design Mode را انتخاب می کنیم تا وب سایت به صورت موبایلی نمایش داده شود. 

ارسال پست در اینستاگرام بدون نرم افزار

نکته : اگر از نسخه های قدیمی فایرفاکس استفاده میکنید بایستی افزونه ای به نام User Agent Switcher را به لیست افزونه های مرورگر خود افزوده و پس از فعال سازی آن از لیست گزینه های افزونه، گزینه iPhone 3.0 را انتخاب نمایید تا وب سایت به صورت موبایلی نمایش داده شود.

ارسال مطلب در اینستاگرام با کامپیوتر

پیشنهاد میشود مرورگر فایرفاکس خود را برای پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر آپدیت کنید .

۳- حال در مرورگر آدرس سایت اینستاگرام را نوشته  و پس از اتصال به حساب کاربری خود، با استفاده از گزینه + عکس های مورد نظر خود را از کامپیوتر انتخاب و در اینستاگرام خود منتشر کنید.

ورود به اینستاگرام با مرورگر

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی

بدون دیدگاه

logo-samandehi