کار در منزل با روش جدید و کاملا قانونی که معتبر و پولساز است

کار در منزل
Rate this post

وقتی صحبت از کار در منزل به میان می آید افرادی که با حوزه آی تی و کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک آشنایی ندارند فورا به فکر کسب و کارهای سنتی افتاده و فکر میکنند بایستی از روشهای قدیمی در منزل کاری را انجام داد تا بتوان در قبال آن دستمزدی دریافت کرد . اما واقعیت در حال حاضر و در دنیایی که اکنون در آن زندگی میکنیم چیز دیگری است.با ظهور سایت های فراوانی در سطح دنیا در حوزه دورکاری دیگر کسب و کارهای خانگی و کسب درآمد در منزل نیز شیوه های جدیدی به خود گرفته و کار در منزل با روش های جدید با درآمدهای بسیار مناسب توسط متخصصان صورت میپذیرد . با فعالیت در این سایت ها بدون سرمایه گذاری کسب درآمد اینترنتی واقعی در منزل را تجربه خواهید کرد .

بیشتر بخوانید : کسب و کار اینترنتی آسان با درآمد از اپلیکیشن ۷۰۳۰

البته برای فریلنسر شدن حتما باید دانش یا هنری داشته باشید که دیگران به دنبال آن باشند. در سایت های فریلنسر شما در ازای انجام پروژه های دیگران از آنها دستمزد دریافت می کنید. فرقی نمیکند در کجای این جهان پهناور قرار دارید، در هر کجا در صورت داشتن تخصص میتوانید در منزل خود بدون داشتن رئیس بالاسر پول درآورده و کسب و کار اینترنتی داشته باشید. در این نوشته قصد داریم شما را با چندین سایت فریلنسری ایرانی و خارجی معتبر آشنا کنیم تا با فعالیت در آنها کسب و کار مناسبی در اینترنت داشته باشید . پس در ادامه با گوگلز همراه شوید .

کار در منزل با سایتهای دورکاری معتبر ایرانی

اگر بخواهیم از سایتهای فریلنسر ایرانی نامی ببریم قبل از آن بایستی بگوییم تعداد  این سایتها روز به روز در حال افزایش است و همانطور که با ظهور اسنپ ، تپسی و نرم افزارها و سایتهای مشابه بازار تاکسی تلفنی و آژانس ها کساد شده ، در آینده ای بسیار بسیار نزدیک دیگر کسی به سراغ شرکت های ترجمه کننده متون ، برنامه نویسی ، حسابداری ، طراحی گرافیک و … نخواهد رفت و همه کارفرمایان نفراتی که بایستی کار را برای آنها انجام دهند از این سایتها با بهترین قیمت و بهترین کیفیت انتخاب خواهند کرد . نحوه کار در این سایتها به گونه است که کارفرمایان میتوانید ببینید نفری که قرار است کار را برای آنها انجام دهد چقدر خوش نام بوده و کارها را به موقع و با بهترین کیفیت انجام داده است . خوب وقتی مردم به سمت این روش انجام  کار روی آورند و تقاضا برای انجام این کارها افزایش پیدا کند ( البته در حال حاضر نیز مناسب است ) قطعا بازار بسیار مناسبی در پیش روی شما قرار خواهد گرفت و در ادامه ۴ سایت ایرانی معتبر را برای کار در منزل خدمت شما معرفی میکنیم .

۱- سایت پونیشا :

کار در منزل با سایت پونیشا

سایت پونیشا یکی از سایتهای با سابقه و خوب در زمینه آزادکاری میباشد . در این سایت در این تاریخ که این مطلب را مینویسیم ۲۷۰ هزار فریلنسر ماهر مشغول انجام کار هستند و تاکنون بیش از ۶۰ هزار پروژه موفق را انجام داده اند. در این سایت کسانی که به دنبال نفراتی برای انجام پروژه های خود هستند توضیحاتی در خصوص پروژه خود مینویسند و تخصصهای مورد نیاز برای انجام آن پروژه را نیز توضیح میدهند . وقتی شما بعنوان یک فریلنسر در این سایت ثبت نام کرده باشید و تخصص شما مطابق با تخصص ثبت شده برای انجام پروژه باشد برای شما ایمیل زده میشود و میتوانید قیمت پیشنهادی خود را داده تا در صورت برنده شدن کار به شما واگذار شود .

یک پروژه ساده در این سایت که اغلب نفراتی که با کامپیوتر سر و کار دارند با آن آشنایی دارند تایپ میباشد. کارفرماها برای انجام تایپ های خود به این سایت و سایتهای مشابه مراجعه میکنند و قیمت پیشنهادی میدهند . در صورتی که قیمت پایین تری شما بدهید قطعا کار به شما واگذار میگردد . پس مشاهده میکنید کار در منزل در این سایتها به چه سادگی صورت میپذیرد .

حتی کسانی که خارج از ایران هستند میتوانند به راحتی حساب خود را در پونیشا شارژ کنند تا پروژه آنها توسط شما انجام شود .

۲- کار در منزل با سایت انجام میدم :

سایت فریلنسری انجام میدم

سایت انجام میدم نیز یک سایت خوب در زمینه کار در منزل و فریلنسری هست . شما در این سایت نیز میتوانید برای خود کار بصورت پروژه ای انجام دهید . در انجام میدم سریع و ساده و امن، کارفرمایان کارهای خود را به متخصصین و فریلنسرها میسپارند تا برای آنها انجام دهند . همچنین شما میتوانید خدماتی که قابلیت تحویل بصورت اینترنتی آن را دارید به صورت بسته‌های خدمات برای فروش ارائه دهید و برای آن سفارش بگیرید.

۳- معرفی سایت پارس فریلنسر :

کسب درآمد از سایت پارس فریلنسر

در سایت پارس فریلنسر نیز کارفرمایان پروژه های خود را رایگان به مناقصه میگذارند و در عرض چند دقیقه پیشنهادات عالی برای انجام آن توسط فریلنسر ها که شما نیز میتوانید یکی از آنها باشید دریافت. کارفرمایان در این سایت بهترین متخصصین را برای انجام پروژه های خود انتخاب میکنید و با کمک سیستم پرداخت امن پروژه خود را با رضایت کامل تحویل میگیرند. همچنین با استفاده از پلتفرم سفارش خدمات می توانند خدمات مورد نیاز خود را استعلام گرفته تا قیمت بگیرید یا سفارش دهید.

۴- سایت فریلنسری پارس کدرز :

سایت آزادکاری پارس کدرز

در سایت پارس کدرز نیز نفراتی که به خدمات نیاز دارند مراجعه کرده و پروژه های خود را ثبت میکنند . شما نیز به عنوان یک فرد آزادکار میتوانید بر روی پروژه هایی که اعلام شده مطابق با تخصص خود قیمت پیشنهادی دهید تا بصورت کار در منزل پروژه را انجام دهید .

کار در منزل با سایتهای فریلنسر خارجی

خوب اگر زبان انگلیسی شما در حد خوب و قابل قبول باشد چرا کسب درآمد در منزل از سایتهای خارجی و دریافت پول به دلار را انتخاب نکنید؟!! همانطور که سایتهای آزادکار ایرانی داریم در مقابل آن سایت آزاد کار خارجی نیز داریم . در ادامه می خواهیم لیست بهترین سایت های فریلنسر خارجی در سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی کنیم تا با نحوه عملکرد آنها نیز آشنا شوید.

۱- سایت فریلنسری Freelancer

سایت فریلنسر

یکی از اولین سایت های فریلسنر خارجی فعال در این صنعت، سایت Freelancer است که می توان گفت بهترین این نوع سایتها در سال ۲۰۱۹ می باشد.این سایت برای مشتریان این امکان را فراهم می کند تا پروژه های خود را ارسال و تعدادی از پیشنهادها را انتخاب و فریلنسرها می توانند پروژه های گوناگونی را در آن پیدا کنند. در این سایت بیشتر از ۴ میلیون مشتری پروژه های خود را تعریف می کنند و فریلنسرها می توانند برای میلیون ها کسب و کار کوچک در سرتاسر دنیا کار کنند و از آنها دستمزد دریافت کنند.شما در این سایت میتوانید کار در منزل داشته باشید و درآمد دلاری نیز کسب کنید . البته ذکر این نکته ضروری است که دریافت این پولها دردسرهای خودش را دارد که در مقاله ای جدا به نحوه دریافت پول هایی که از این راه به دست می آورید خواهیم پرداخت .

۲- سایت آزادکاری Upwork

سایت آزادکاری Upwork

میتوان گفت Upword یکی از بزرگترین سایت فریلنسر و آزادکار خارجی است که شاید بزرگترین بازار پروژه های آنلاین را در دنیا داشته باشد. شما با هر تخصصی می توانید در این سایت شغل فریلنسری پیدا کنید. علاوه بر تکنولوژی های مختلف در این سایت، توانایی انتخاب پروژه های کوتاه مدت، بلند مدت و سطح تخصصی پروژه ها توسط فریلنسر، از جمله مزایای این سایت می باشد. آپ ورک نیز یکی از بهترین سایت های فریلنسر خارجی در سال ۲۰۱۹ است که شما می توانید تنها با کار در منزل در آن کسب درآمد اینترنتی واقعی داشته باشید.

۳- سایت کار در منزل Fiverr

کار در منزل با سایت خارجی

شیوه کار Fiverr با دیگر سایت های فریلنسری کار در منزل متفاوت است. اگر در سایت های دیگر شاهد آن بوده ایم که مشتریان و فریلنسرها برای انجام پروژه با یکدیگر توافق مالی می کنند در این سایت فریلنسرها اعلام می کنند که با ۵ دلار چه کاری می توانند انجام دهند و مشتریان نیز می توانند با جستجو در آن، سفارش خود را برای فریلسنر ارسال نمایند. این سایت یکی از معتبرترین و قدیمی ترین بازارها برای فریلسنرها است که می توانید از طریق آن کسب درآمد اینترنتی واقعی را تجربه کنید. البته شما مجبور نیستید که تنها ۵ دلار بابت حق الزحمه کار خود دریافت کنید، زیرا همیشه می توانید با اعلام مزایایی اضافی بابت کار، قیمت را بالاتر ببرید و در واقع قیمت ورودی سایت ۵ دلار است . هزینه های این سایت بالاتر از سایت هایی مانند Upwork و Freelancer میباشد.

بیشتر بخوانید : ساخت لینک کوتاه با چهار سایت معتبر ایرانی برای کسب درآمد

خوب امیدواریم مطالب خوبی در زمینه کار در منزل با روش آزادکاری و فریلنسری یاد گرفته باشید . خوشحال میشویم اگر سایتهای دیگری که با آنها کار میکنید و یا در آن پروژه ثبت کردید و مناسب بوده اند را به دیگر دوستان خود در سایت گوگلز معرفی کنید تا آنها نیز از کار با آنها درآمد مناسب داشته باشند .

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی

بدون دیدگاه

logo-samandehi