دیلیت اکانت تلگرام – چگونه حساب کاربری تلگرام خود را حذف کنیم

پاک کردن اکانت تلگرام
Rate this post

قبل از اینکه از دیلیت اکانت تلگرام صحبت کنیم بد نیست بدانید تلگرام قبل از اعمال محدودیت ها با بیش از ۵۰ میلیون کاربر ایرانی تقریبا حرف اول را در بین مسنجرها یا به نوعی شبکه‌های اجتماعی آنلاین در ایران میزد . امروزه نیز با توجه به اینکه محدودیت های دسترسی به این شبکه اعمال شده باز هم شبکه اجتماعی تلگرام محبوبیت خود را حفظ کرده است .

بیشتر بخوانید : شبکه های اجتماعی محبوب جهان را بیشتر بشناسیم

امکان دارد شما به هر دلیلی بخواهید با دیلیت کردن اکانت تلگرام خود از این ۵۰ میلیون کاربر خارج شوید. یا اگر بخواهید یک اکانت تلگرام جدید بسازید نیز بایستی قبل از آن دیلیت اکانت تلگرام انجام دهید. در این مقاله قرار است آموزش حذف اکانت تلگرام را با یکدیگر بررسی کنیم . روش حذف اکانت تلگرام بسیار ساده و مقدماتی است و تنها کافی است قدم به قدم با آموزش ما همراه شوید.

چگونه دیلیت اکانت تلگرام انجام دهیم

با توجه به اینکه دیلیت اکانت تلگرام از طریق موبایل ممکن نیست ، حتما باید از طریق سایت رسمی تلگرام این کار انجام شود. برای این منظور بر روی لینک https://my.telegram.org/auth?to=deactivate کلیک نمایید تا صفحه زیر برای شما ظاهر شود .

دیلیت اکانت تلگرام

البته با توجه به فیلتر بودن تلگرام حتما بایستی از VPN برای این کار استفاده شود . در قسمت your phone number بایستی شماره تلفنی که قصد دارید اکانت تلگرام آن را حذف کنید وارد نمایید . دقت داشته باشید که حتما شماره موبایل را بدون صفر و با کد ۹۸+ در اول شماره وارد کنید و سپس بر روی دکمه next کلیک کنید.

حذف اکانت تلگرام

در ادامه یک پیام که حاوی رمز جهت دیلیت اکانت تلگرام شماست برای شما در تلگرام ارسال می‌شود.دقت کنید که این رمز را باید عینا به همان صورتی که برای شما ارسال شده با رعایت حروف یزرگ و کوچک در سایت تلگرام وارد کنید. حالا این رمز را در قسمت confirmation code در سایت وارد کنید و گزینه sign in را بزنید.

حذف تلگرام

در این مرحله تلگرام از شما سوال میکند که چرا می‌خواهید اکانت خود را حذف کنید. البته شما هیچ اجباری ندارید که به این سوال حتما جواب بدهید.

پاک کردن تلگرام

در نهایت پس از پر کردن این قسمت روی کلمۀ done کلیک کنید تا وارد مرحلۀ بعد بشوید.

از آنجایی که تلگرام نگران است که نکند شک داشته باشید و در طی این فرایند دچار تردید شده باشید، یک بار دیگر و برای آخرین بار از شما می‌پرسد که آیا از حذف کردن اکانت تلگرام خود مطمئن هستید؟

تلگرام

شما هم بله را بگویید. حالا به این روش دیلیت اکانت تلگرام شما با یک پیغام سبز رنگ به شکل زیر به شما نشان داده میشود، اما از شما می‌خواهد که زود بازگردید و تلگرام را تنها نگذارید.

چگونه اکانت تلگرام خود را حذف کنیم

لازم به توضیح است عکس کانتکت شما برای مخاطبانتان حذف می‌شود و نام شما به deleted account تغییر می‌کند.

 

 

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی

بدون دیدگاه

logo-samandehi