مدیریت زمان با اپلیکیشن اندرویدی بمنظور مدیریت کارهای روزانه

اپلیکیشن مدیریت کارهای روزانه
Rate this post

وقت گرانبهاترین چیزی است که در اختیار بشر قرار داده شده است پس بایستی از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کرد . اگر احساس می کنید که جهت مدیریت کارهای روزانه مشکل دارید و نمی توانید به برنامه ریزی صحیحی برای رسیدن به کارهایتان برسید، اپلیکیشن TimeTune می تواند در این کار مهم به شما کمک کند . اگر از آن دسته افراد هستید که در یک روز باید چندین کار را انجام دهید، باز هم این برنامه یکی از بهترین برنامه‌ها برای مدیریت وقت و کارهای شماست. در ادامه با گوگلز همراه باشید.

اپلیکیشن های مدیریت زمان، به شما می گویند که دقیقا چند ساعت از شبانه روز را به خوابیدن،خوردن، تفریح و دیگر کارها اختصاص می دهید تا با دسترسی به این اطلاعات، بتوانید برای کاستن از فعالیت های غیر مفید و عادات بد برنامه ریزی درستی انجام دهید .

بیشتر بخوانید : معرفی ۶ اپلیکیشن موبایل برای مدیریت زمان

TimeTune برای مدیریت کارهای روزانه ابزار فوق العاده ای است. با استفاده از بخش Routine در این اپلیکیشن می توانید برای روزهای کاری یا هفته های معمولی برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال، یک زمان هفت روزه را در نظر بگیرید و برای هر روز یک برنامه زمانی مفید برای رسیدگی به تمام کارها تعیین کنید. این برنامه از امکان تنظیم یادآور هم برخوردار است تا به هیچ عنوان از برنامه کاریتان عقب نیفتید.

 با استفاده از ویجت کاربردی TimeTune، اهداف روزانه تان دائما در معرض دید شما هستند تا در رسیدگی به کارهای برنامه ریزی شده و مدیریت کارهای روزانه مصمم تر باشید.

مهم‌ترین ویژگی‌های اپلیکیشن Timetune :

اپلیکیشن مدیریت زمان

 • مدیریت کارهای روزانه براساس برنامه ای که مناسب تمامی افراد مانند کارمندان، دانشجویان و … است.
 • برنامه ریزی روزانه، هفتگی و یا انتخاب روزهای متفاوت تا ۱۵ روز در ماه .
 • تقویم مناسب که شما را از وارد کردن برنامه خود در تقویم‌های دیگر بی‌نیاز می‌کند.
 • قابلیت طراحی برنامه و ارسال آن برای سایر افراد که مناسب افرادی مانند مشاوران و معلمان و کارفرمایان است.
 • امکان ایجاد تگ‌های شخصی برای دستیابی سریع‌تر به فعالیت‌ها و مدیریت کارهای روزانه
 • تنظیمات کامل برای اعلان هر یک از فعالیت‌ها که شامل ویبره، زنگ، پیام شخصی، پاپ‌آپ و حتی صدا نیز می‌شود.
 • آماری از برنامه‌های روتین که به شما امکان بررسی زمان خود در هر روز و مدت زمان اختصاص داده شده به هر فعالیت بمنظور مدیریت کارهای روزانه را میدهد.
 • یادآورهایی که به شما امکان زمان بندی برنامه‌های خارج از فعالیت‌های روتین را می‌دهد، مانند فعالیت‌هایی که باید انجام دهید، فعالیت‌هایی که زمان ندارند و یا سیکل تکرار آن‌ها نامنظم است.
 • ویجت‌های مناسب .

دانلود اپلیکیشن آهنگ زمان

Rate this post
۱
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی

یک دیدگاه

 • ریحانه ربیعی
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

  برای مدیریت زمان و وظایف و گرفتن گزارش و نمودار از بهتایم هم میشه استفاده کرد.

logo-samandehi