تولید محتوا با موبایل شغلی پول ساز و درآمدزا ولی ناشناخته

تولید محتوا با موبایل 1
۵/۵ - (۱ امتیاز)

تولید محتوا با موبایل! شاید عبارتی جذاب باشد برای کسانی که به دنبال کسب درآمدی راحت و سریع هستند و البته دانش زیادی هم ندارند. در این مقاله می‌خواهیم شما را با یکی از مشاغلی آشنا کنیم که می‌تواند رونق بسیاری داشته باشد به شرط اینکه نکاتی در آن رعایت گردد.

تولید محتوا همه چیز است

حتماً این جمله را بارها شنیده‌اید که محتوا پادشاه است. بله این جمله کاملاً درست است و مصداق بارز زندگی روزمره ماست. به‌طور روزمره بدون اینکه خود بخواهیم با انواع محتوا سروکار داریم. برای مثال وقتی در اتومبیل خود نشسته‌اید و در حال گوش دادن به رادیو هستید درواقع در حال استفاده از محتوای صوتی هستید.

تولید محتوا با موبایل 2

یا اینکه در حال تماشای تلویزیون و پیام‌های بازرگانی گاه و بی گاه آن هستید که این نیز نوعی از محتواست منتها از نوع تصویری و ویدئویی! و اینکه در حال مطالعه روزنامه و یا مشاهده صفحات شبکه‌های اجتماعی خود هستید. آگهی‌نماهای سطح شهر، مجلات، سی‌دی‌های آموزشی، پوستر، کارت ویزیت، تراکت و… همه و همه در تلاش هستند تا مفهومی را به مخاطب انتقال دهند.

بیشتر بخوانید : ۹ روش کسب درآمد از وب سایت های محتوا محور

حال این مفهوم می‌توان یک محتوای آموزشی برای محصول خاص و یا یک آموزشگاه زبان انگلیسی باشد و یا اینکه می‌تواند یک ویدئو از فیلم‌های آموزش خیاطی باشد. در هر صورت هم مخاطب و هم تولیدکننده محتوا در پی هدفی هستند و آن یادگیری و به دنبال آن کسب درآمد است.

خبر خوشحال‌کننده !

خبری که برای شما داریم این است که برخی و یا بیشتر این محتواها در دنیای کنونی که متعلق به اسمارت فون ها است به گوشی‌های هوشمند است. پس چه خوب است که برای یادگیری و کسب درآمد بی قد و شرط یعنی تولید محتوا با موبایل پیش‌قدم شویم در ادامه می‌خواهیم چند روش تولید محتوای با موبایل و ابزارها و یا برنامه‌های مربوط به آن را به شما بیاموزیم:

Evernote

Evernote.com یکی از متنوع‌ترین ابزارها برای تولید محتوا با موبایل و همچنین برای بازاریابان محتوا است. از رایانه، رایانه لوحی یا تلفن خود می‌توانید به Evernote دسترسی پیدا کنید و همه موارد به صورت خودکار همگام‌سازی می‌شوند. می‌توانید از Evernote برای پیگیری ایده‌های محتوا، سازمان‌دهی تحقیقات برای پست‌های وبلاگ و حتی نوشتن محتوا استفاده کنید.

Google Docs

Google Docs  از دیگر ابزارهای تولید محتوا برای موبایل است . برای بسیاری از تیم‌های بازاریابی دیجیتال یک تغییردهنده بازی بوده است. برای برنامه‌ریزی محتوا یا اسناد متنی برای نوشتن محتوا می‌توانید از صفحات گسترده و یا فایل‌های ورد استفاده کنید و به اشتراک بگذارید و با آن‌ها همکاری کنید.

Word2CleanHTML

از دیگر ابزارهای تولید محتوا با موبایل Word2CleanHTML است. اگر ترجیح می‌دهید محتوا را خارج از CMS خود در Word یا Google Docs ایجاد کنید، احتمالاً متوجه شده‌اید که کپی کردن آن محتوا در CMS برای انتشار اغلب باعث ایجاد خطاهای قالب‌بندی می‌شود. Word2CleanHTMLL آن مشکل را از بین می‌برد. شما به سادگی متن را از هر سندی که محتوای شما در آن نوشته شده است کپی کرده و آن را در این ابزار جای می‌دهید. سپس HTML پاک را تولید می‌کند که می‌توانید در ویرایشگر CMS کپی و چسباندن آن را اعمال کنید.

تصاویر با کیفیت برای تولید محتوا canva

قبل از وجود Canva.com، ایجاد تصاویر با ارزش به اشتراک‌گذاری برای محتوای خود، شما را ملزم به داشتن مهارت‌های اساسی در فتوشاپ می‌کند.

بیشتر بخوانید : معرفی ۱۰ سایت جهت دانلود رایگان عکس برای تولید محتوا

این مورد نیز جزء ضروریات تولید محتوا با موبال می باشد. ولی این مورد دیگر نیاز نیست. این ابزار رایگان ایجاد تصاویر با کیفیت بالا در ثانیه و بدون مهارت‌های فنی موردنیاز را آسان می‌کند. آن‌ها قالب‌هایی را برای انواع مختلف پست ارائه می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند که تصاویر شما در تمام دستگاه‌ها عالی به نظر می‌رسند.

تولید محتوا با موبایل توسط ترلو

Trello.com ابزاری ساده و قدرتمند برای تولید محتوا با موبایل و همچنین مدیریت بازاریابی محتوای شما است. می‌توانید ایده‌های محتوا را سازمان‌دهی کنید، یک تقویم سرمقاله ایجاد کنید و حتی عملکرد پست‌های خود را نیز ردیابی کنید. نکته جالب در مورد این ابزار این است که می‌توانید از هر دستگاهی استفاده کنید و به صورت خودکار همگام‌سازی می‌شود. Trello به تازگی با Slack ادغام شده است.

5/5 - (1 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب فرشته کاظم زاده

بدون دیدگاه

logo-samandehi