بهترین برنامه های ردیابی خواب برای گوشی های اندرویدی

اپلیکیشن اندرویدی برای ردیابی خواب
۵/۵ - (۱ امتیاز)

خواب و اپلیکشن های اندروید

خواب شبانه مناسب برای سلامتی فرد بسیار مهم است . کسانی که به خوبی استراحت نمی کنند ممکن است در طول روز احساس خوبی نداشته باشند.

تلفن های هوشمند نمی توانند تمام کارها را انجام دهند. اگرچه آنها می توانند مفید باشند برنامه هایی وجود دارد که می توانند خواب شما را ردیابی کنند. این برنامه ها به شما می گویند که چه زمانی کم استراحت کرده اید ، چند بار بیدار شده اید و غیره. این یک روش خوب برای کمک به حفظ سلامتی شما است. در این پست می خواهیم بهترین برنامه های ردیاب خواب برای اندروید را معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید :  مدیریت زمان با اپلیکیشن اندرویدی بمنظور مدیریت کارهای روزانه

 Alarm Clock Xtreme

برنامه Alarm clock Xtreme

Alarm Clock Xtreme اتفاقات زیادی را در پیش گرفته است. از لحاظ فنی این برنامه یک برنامه شبیه آلارم ساعت است. با این حال با داشتن این ویژگی خواب شما را هم ردیابی می کند. این دستگاه دارای انواع مختلفی از آلارم است.ایده این است که به افرادی که مشکل از خواب بیدار می شوند کمک کنیم تا روش های مختلفی را برای رفع این مشکل امتحان کنند. این برنامه ساعت رفتن شما به رخت خواب و بیدار شدن شما را در خود ذخیره می کند.این برنامه حتی کیفیت خواب شما و همچنین کمیت آن را  آنالیز خواهد کرد. این برنامه ها به او صورتی که گفته میشه نیستند ولی با این حال بد هم کار نمی کنند.

دانلود اپلیکیشن آهنگ زمان

 برنامه  Do I Snore or Grind

قیمت: رایگان برای مدتی / حداکثر ۵.۹۹ $

Do I Snore or Grind یک برنامه ردیاب خواب ساده است. این برنامه به سادگی می فهمد که آیا شما در خواب خر و پف می کنید  یا دندان هایتان را به هم فشار می دهید  یا خیر. نسخه رایگان برنامه اجازه میدهد صدای شما ۵ شب ضبط شود اما نسخه حرفه ای این محدودیت را حذف می کند. برخی از ویژگی های دیگر شامل نکاتی در مورد چگونگی کاهش خروپف و همچنین پشتیبانی کامل آفلاین است. در صورت نیاز برنامه در حالت هواپیما هم قابل استفاده است. شما می توانید از برنامه در طول درمان و استفاده از داروهایتان استفاده کنید تا ببینید چقدر برای شما موثر بوده اند. این برنامه خواب عمیق شما را مانند برنامه های دیگر ردیابی نمی کند اما می تواند بعضی مشکلات خوابیدن شما را حل کند.

دانلود اپلیکیشن آهنگ زمان

اپلیکیشن اندرویدی Google Fit

برنامه ردیابی خواب Google fit

قیمت: رایگان

Google Fit تقریباً همه چیز را انجام می دهد. این برنامه فعالیت ها ، مراحل ، کالری و حتی خواب شما را ردیابی می کند. برنامه ای نسبتاً اساسی است. شما فقط کارها را انجام می دهید و در صورت نیاز آنها را وارد برنامه کنید.برنامه سپس پیشرفت شما را نشان می دهد.این برنامه با تعداد زیادی از برنامههای دیگر مانند Runkeeper ، MyFitnessPal ،Sleep as android و Lifesum و تعداد دیگری برنامه های ردیاب تناسب اندام است. حتی با Android Wear نیز کار می کند.این برنامه یک ردیاب خواب بهتر است مخصوصا اگر با برنامه های دیگر از آن استفاده شود.

دانلود اپلیکیشن آهنگ زمان

 نرم افزار اندرویدی PrimeNap

برنامه مدیریت خواب primenap

قیمت: رایگان / ۳.۴۹ دلار

WordsPrimeNap دومین نسخه از این برنامه است. با این حال ، این برنامه علی رغم تغییرات و نام جدیدش ، تقریباً یکسان است. این برنامه شامل نمودارهای دقیق ، نمودار تحلیل بدهی خواب ، قابلیت آلارم  و حتی برخی موارد اضافی مانند ژورنال رویایی و عملکرد دستگاه نویز است.این برنامه ، برنامه نسبتا جدیدی است ولی با این حال به نظر می رسد عملکرد خوبی داشته باشد.

دانلود اپلیکیشن آهنگ زمان

خواب بهتر با  اپلیکیشن اندرویدی Runtastic

برنامه خواب بهتر با Runtastic

خواب بهتر با Runtastic نام احمقانه ای برای یک برنامه است. با این حال ، این برنامه در واقع بسیار عالی است. این برنامه مستقیماً به Runtastic وصل می شود. بنابراین ، می توانید از هر دو برنامه برای ردیابی خواب و تناسب اندام خود استفاده کنید. این برنامه شامل ویژگی مانیتور خواب ، تایمر خواب و حتی امکان ردیابی مصرف کافئین و الکل است. این امکان را به شما می دهد که هنگام بیدار شدن از خواب حال و هوای خود را یادداشت کنید. مانند بقیه برنامه ها ، باید تلفن را در رختخواب خود قرار دهید تا بتواند خواب شما را به طور دقیق ردیابی کند. دانلود این برنامه رایگان است اما نسخه حرفه ای آن با قیمت ۱.۹۹ دلار در play store وجود دارد.

دانلود اپلیکیشن آهنگ زمان

Sleep as Android(خواب با اندروید)

برنامه ردیابی خواب sleep as android

قیمت: رایگان / حداکثر ۳.۹۹ $

این برنامه یکی از اصلی ترین برنامه های ردیاب خواب در تلفن همراه است. این برنامه برای شما کافی است تا  بتوانید راحت مشکل خواب خود را حل کنید.  چرخه خواب شما مانند حالت عادی ردیابی می شود. همچنین با پشتیبانی از دستگاه های (Android Wear ، Pebble (RIPو Galaxy Gear همراه است. این برنامه همچنین می تواند با Google Fit و Samsung Health یکپارچه شود. این برنامه موزیک های ملایمی را برای شما پخش می کند که به خواب شما کمک می کند  . این برنامه حتی به عنوان یک آلارم ساعت عمل می کند . می توانید از نسخه آزمایشی رایگان این برنامه به مدت دو هفته استفاده کنید. پس از آن باید هزینه آن را بپردازید.

 

دانلود اپلیکیشن آهنگ زمان

 

نرم افزار Sleep Cycle Alarm Clock (چرخه خواب)

برنامه مدیریت خواب Sleep Cycle Alarm Clock

 

قیمت: رایگان / ۲۹.۹۹ دلار در سال
Sleep Cycle Alarm Clock یکی از برنامه های ردیاب خواب گران قیمت است. نسخه رایگان دارای مجموعه ای از ویژگی های منصفانه است. سعی می کند وقتی احساس کند که آماده بیدار شدن هستید ، از خواب بیدار شوید. همچنین تجزیه و تحلیل خواب ، نمودار خواب شبانه و آلارم های مختلف را ارائه می دهد. نسخه پولی آن شامل ویژگی های اضافی است. برخی از آن ، مانند یکپارچه شدن با Philips Hue فقط برای iOS است.برای استفاده از نسخه پولی باید اشتراک ۲۹.۹۹ دلار در سال را بپردازید. البته اگر ارزش داشته باشد و برای شما موثر باشد ، نمی دانیم. هر چند ، نسخه رایگان خوب است .
دانلود اپلیکیشن آهنگ زمان
5/5 - (1 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب دانیال اکبری

بدون دیدگاه

logo-samandehi