لیست بهترین برنامه های to-do برای مدیریت وظایف در هر سیستم عاملی

برنامه های to-do
Rate this post

آن کاغذ های چسبنده رنگی رنگی را دوباره در کشوی میز خود قرار دهید. انتخاب های ما برای بهترین برنامه های to-do می تواند به شما در مدیریت وظایف ، استفاده بهینه از زمان، یادآوری رویدادهای آینده و حتی همکاری در پروژه ها با همکاران کمک کند.

همه گزینه های ما عملکرد خوبی برای رعایت اصول دارند ، اما هرکدام در مدیریت وظایف کمی با هم تفاوت دارند. برخی متمرکز بر روی لیست کردن لیست های شخصی شما هستند ، برخی دیگر در یادآوری فعالیت های پیش رو برتری دارند ، حداقل یکی از آنها به عنوان یک برنامه یادداشت برداری می درخشد و تعداد معدودی کار بسیار خوبی در مدیریت وظایف گروهی انجام می دهند. در پایان ، بهترین مدیر وظیفه چیزی است که به شما در انجام کار کمک می کند.

بیشتر بخوانید : معرفی ۶ اپلیکیشن موبایل برای مدیریت زمان

۱. برنامه Any.do

نسخه رایگان برنامه Any.do برنامه کاملی برای ردیابی موارد قابل اجرا در iOS ، Android و نسخه وب است.نسخه پولی این برنامه  با طراحی عالی به ارزش ۲۶.۹ دلار ویژگی هی جالب و هیجان انگیزی را آنلاک می کند مانند توانایی اختصاص برچسب ها ، تنظیم رنگ ها ، به اشتراک گذاری لیست های نامحدود ، ایجاد کارهای تکراری دقیق و ایجاد یادآوری های مبتنی بر مکان.

برنامه any.do

 

۲. اپلیکیشن Evernote

Evernote یکی از بهترین برنامه های to-do است ،این برنامه به شما کمک می کند تا چک لیست ها ، تنظیمات یادآوری ، یادداشت برداری ، انجام کارهای پیگیری و ذخیره وب سایت ها را تهیه کنید. همه چیز در نوت بوک دیجیتال در دستگاه های تلفن همراه و رومیزی شما همگام سازی شده است. و می توانید یادآوری کنید تا حوادث را پیگیری کنید. نسخه رایگان محدودیت بارگذاری ماهانه ۶۰ مگابایت دارد و فقط در دو دستگاه همگام سازی می شود. برای حرکت به سمت ۱۰ گیگابایت در ماه  باید هزینه ۶۹.۹۹ دلار در سال را بپردازید که به شما امکان می دهد در همه دستگاه های خود همگام شوید.

بهترین برنامه های to-do Evernote

۳. برنامه Google Calendar

با استفاده از برنامه Google Calendar رایگان (Android و iOS) ، می توانید رویدادهای آینده خود را با یک نگاه مشاهده کنید. اما اگر این تمام استفاده شما ازین برنامه است ، برخی از جالب ترین و مفیدترین ویژگی های آن را از دست می دهید – از تنظیم یادآوری و ایجاد لیست های انجام شده تا کمک به شما در مدیریت اهداف بلند مدت. با Gmail و Google Keep کار می کند ، بنابراین می توانید وقایع را در سایر برنامه های Google در iOS یا دستگاه Android یا رایانه رومیزی خود ایجاد و مدیریت کنید.

۴. اپ Google Keep

برنامه رایگان Google Keep – بخشی از مجموعه برنامه های بهره وری Google – راهی سریع و آسان برای یادداشت برداری ، نگه داشتن لیست ، تهیه نقشه و ذخیره ضبط صدا و تصاویر و سپس دسترسی به آنها در هر نقطه در دستگاه Android و iPhone و iPad ، از طریق Gmail ، از طریق صفحه وب Keep و با افزونه Keep Chrome. از Keep ، می توانید یک یادداشت یا لیست را در Google Docs کپی کنید. همچنین می توانید یک یادداشت را با همکار خود به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید هنگام رسیدن به مقصد به شما اطلاع داده شود ، می توانید یادداشت های مبتنی بر مکان را برای یادداشت های خود تنظیم کنید.

برنامه Google Keep

 

۵. Google Tasks

یک مدیر لیست رایگان و ساده برای انجام کارها ، Google tasks   به شما کمک می کند تا موارد قابل اجرا خود را از طریق تلفن آیفون یا آندروید ، از طریق Gmail و Google Calendar پیگیری کنید. به عنوان یک لیست اساسی برای انجام کارها ، Google Tasks کاملاً خوب است. اما ویژگی های آن کمی با Google Keep و Reminders همپوشانی دارد و فاقد برخی از ابزارهای مفیدتر برای مدیریت وظیفه Keep and Reminders است. اگر به دنبال یک برنامه مدیریت ساده وظیفه هستید ، Google tasks  برنامه بدی نیست. اگر به چیزی قدرتمندتر احتیاج دارید ، به بقیه موارد مراجعه کنید.

۶. Microsoft To-Do

در سال ۲۰۱۵ ، مایکروسافت برنامه  Wunderlist را خریداری و براساس ایده های موجود در این برنامه محبوب ، ساخت لیست کارهای خود را آغاز کرد. برنامه To-Doمایکروسافت ، جانشین رایگان Wunderlist ، راهی آسان برای پیگیری کارها و سازمان یافته بودن به شما می دهد. حتی اگر می خواهید داده های Wunderlist خود را به To-Do انتقال دهید ،  یک ابزار وارد کننده نیز دارد. متأسفانه ، فاقد برخی از ویژگی هایی است که Wunderlist را محبوب کرد ، اما می توانید لیست کارهای خود را با هر کسی که یک حساب OneDrive دارد به اشتراک بگذارید.

Microsoft To-Do

۷. برنامه Remember The Milk

با اسم آن فریب نخورید: به یاد داشته باشید The Milk  یکی دیگر از بهترین برنامه های to-do و برنامه ای بسیار قدرتمند و قابل استفاده برای کار و مدیریت است که بسیار بیشتر از کمک به یادآوری لیست مواد غذایی شما است. ایجاد لیست ، به اشتراک گذاشتن وظایف با همکاران ، همگام سازی در سیستم عامل ها ، حتی ایجاد لیست های هوشمند که به طور خودکار بر اساس معیارهایی که تعیین کرده اید به روز شود. می توانید وظایف خود را با Microsoft Outlook همگام سازی کنید ، وظایف خود را در تقویم Apple و Google مشاهده کنید و یادآوری هایی را در Evernote ایجاد کنید که به صورت خودکار به لیست های The Milk شما اضافه شود. با ۳۹.۹۹ دلار در سال ، می توانید با شکستن کارها به موارد جداگانه ، کارهای حرفه ای را انجام دهید و برای کارهای پیچیده زیر مجموعه ایجاد کنید. Remember The Milk

بیشتر بخوانید : مدیریت زمان با اپلیکیشن اندرویدی بمنظور مدیریت کارهای روزانه

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب دانیال اکبری

بدون دیدگاه

logo-samandehi