بهترین دستگاه های هوشمند برای استفاده در خانه در سال ۲۰۱۹

بهترین دستگاه های خانه هوشمند
Rate this post

 بهترین دستگاه های هوشمند در سال ۲۰۱۹

  1.  Amazon Echo
  2.  Philips Hue
  3. TP-Link HS200
  4.  Ecobee4
  5. NetGear Arlo Q
  6.  Char-Broil Digital Electric Smoker with Smart Chef Technology
  7. LG Smart TV
  8. Perfect Bake Pro
  9. Ecovacs Deebot N79S 

 

۱.  بهترین اسپیکر : Amazon Echo 

دستگاه اسپیکر هوشمند

قیمت: ۹۹.۹۹ دلار

دنبال یک دستگاه به درد بخور و مقرون به صرفه هستید؟ پس مطمئنا به Amazon Echo نیاز پیدا می کنید. کنترل صدا «دستیار شخصی» دراین دستگاه، الکسا نام دارد که وظایف مختلفی را برای شما انجام می دهد و سیستم های مختلف را کنترل می کند.

بیشتر بخوانید : کنترل گوشی با کامپیوتر – چگونه با کامپیوتر گوشی اندرویدی خود را کنترل کنیم

این دستیار صوتی به طور مستقیم در دستگاه های اکو آمازون در دسترس است، همچنین در بسیاری از دستگاه های دیگر مانند اسپیکرها و تلویزیون ها و از طریق برنامه الکسا در تلفن ها نیز قابل استفاده است. الکسا در برخی از اتومبیل ها موجود است.

 نمونه ای از آنچه که شما می توانید با الکسا انجام دهید:

“الکسا، من را در ساعت ۶ صبح بیدار کن”

“الکسا، امروز برنامه کاری من چیست؟”

“الکسا، هوا در نیویورک چیست؟”

“الکسا، یک آهنگ از ادل پخش کن”

“الکسا، اخبار جدید است؟”

“الکسا، برای من یک ماشین بگیر”

“الکسا، دستگاه چای را روشن کن”

“الکسا، تمام نورها را خاموش کن”

“الکسا، دمای اتاق خواب  را روی ۲۰ درجه تنظیم کن”

این نمونه ای از کار های بی نظیری است که می توانید با این دستگاه انجام دهید.

 

۲.بهترین چراغ : Philips Hue

 

چراغ های هوشمند

قیمت: ۴۹.۹۹ دلار / یک لامپ

با لامپ های Philips Hue  شما می توانید  هم شدت نور را کنترل کنید ( کم نور یا پر نور ) و هم رنگ چراغ های خود را تحت کنترل داشته باشید . شما می توانید حالت های خاصی با هماهنگی رنگ ایجاد کنید (به عنوان مثال برای یک اتاق خاص که در آن هستید ، “انرژی” را در برنامه خود انتخاب کنید یا آن را با موسیقی خود همگام کنید). همچنین می توانید آلارم های هماهنگ با رنگ را تنظیم کنید ، اطمینان حاصل کنید که هر روز صبح از خواب بیدار می شوید و به اتاق خواب صورتی روشن خواهید رسید. این لامپ ها با اکثر سیستم های خانه هوشمند کار می کنند ، برای تماشای انواع مختلف این لامپ ها با رنگ های مختلف می توانید به این سایت مراجعه کنید.

 

۳. بهترین دستگاه تغییردهنده نور : TP-Link HS200

 

کلید تغییر رنگ tp link

برای سهولت در استفاده ، خرید  دستگاه سوئیچ های چراغ هوشمند را در نظر بگیرید ،شما می توانید با دسترسی ریموت از طریق تلفن هوشمند یا تبلت خود و با استفاده از برنامه رایگان kasa چراغ های داخل خانه را کنترل کنید. همچنین میتوانید چراغ ها را برای خاموش و روشن شدن در سحر ، غروب ، یا هر زمان دیگری که می خواهید تنظیم کنید.   لامپ های متصل به Smart TP-Link HS200 Switch را  می توانید فقط با استفاده از صدای خود با Amazon Echo ، Dot ، Tap و سایر دستگاه های پشتیبانی شده روشن یا خاموش کنید (جداگانه فروخته می شود). دارای نشانگر LED می باشد یعنی شما می توانید این سوئیچ را به راحتی پیدا کنید ، حتی در شب که تمام چراغ های شما خاموش است.

۴. بهترین دستگاه ترموستات : Ecobee4

بهترین دستگاه ترموستات هوشمند

قیمت: ۲۴۹ دلار

Ecobee4 به شما امکان را می دهد تا درجه حرارت هوا را با دستورات صوتی کنترل کنید ، اما برخلاف سایر ترموستات های هوشمند ،  به عنوان بلندگو آمازون نیز کار می کند (به جای اینکه فقط با یک بلندگو آمازون کار کنید) ، بنابراین می تواند همه کارهایی را انجام دهد که الکسا یا Assistant شما بتوانند انجام دهند. پخش موسیقی ، خرید و کنترل سایر دستگاه ها.  Ecobee4 به عنوان بهترین ترموستات هوشمند سال ۲۰۱۹ انتخاب شده است. از جمله قابلیت های فوق العاده این ترموستات هوشمند، استفاده از دستیار صوتی Alexa در داخل این گجت است. صفحه نمایش واکنشگرا و سنسور دمای راه دور از دیگر ویژگی های این ترموستات هوشمند است. اما بزرگترین مشکل ترموستات Ecobee4 قیمت بالای آن است. همچنین چنانچه کاربر تمایلی به استفاده از دستیار صوتی نداشته باشد، هزینه اضافی دستیار صوتی را پرداخت کرده است.

۵. بهترین امنیت : NetGear Arlo Q

بهترین دستگاه امنیت

قیمت: ۱۱۹.۹۴ $

در حالی که بعضی از این دستگاه های هوشمند فقط برای راحتی و سرگرمی استفاده می شوند ، NetGear Arlo Q ابزاری واقعا مفید برای بالا بردن امنیت خانه و از بهترین دستگاه های هوشمند است. NetGear Arlo Q صدا و تصویر را با کیفیت بالا ضبط می کند ، و حتی تصاویر با کیفیتی استثنایی از افراد در تاریکی شب می گیرد. شما می توانید این دستگاه را طوری برنامه ریزی کنید که در هنگامی که خانه نیسنتید هم بتواند از تمامی نقاط خانه فیلم برداری کند و امنیت خانه شما را برقرار کند. این برنامه از همه نظر مناسب است ، هفت روز تهیه نسخه پشتیبان از فیلم و صدا را به صورت رایگان ارائه می دهد ، و این در مقایسه با سایر سیستم های امنیتی هوشمند دیگر ، یک سرمایه گذاری ارزشمند است.

۶. بهترین دستگاه گریل : Char-Broil Digital Electric Smoker with SmartChef Technology

بهترین دستگاه گریل

قیمت: ۱۶۶.۹۹ دلار

هر کس تا حالا کباب کردن را امتحان کرده باشد میداند که چه کار دشواری است – راه رفتن در داخل و خارج از خانه برای بررسی کردن گوشت ، به امید اینکه دمای آن به اندازه کافی گرم باشد اما استیک شما را نسوزاند و همچنین اضافه کردن زغال یا مواد آتش زا . این ابزار همه این موارد را انجام میدهد و هنگام گرم شدن کوره ، دستگاه هوشمند خود به شما هشدار می دهد ، که دمای داخلی گوشت چه قدر است و همچنین هنگامی که گوشت یا ماهی شما کاملاً پخته شد شما را در جریان می گذارد . فضای آشپزی ۷۲۵ اینچ مربع و چهار قفسه کرومی داخلی به شما امکان می دهد تا برای هر دو مناسبت بزرگ و کوچک کباب کنید. این دستگاه از بهترین دستگاه های هوشمند برای تعطیلات شماست.

۷. بهترین تلوزیون LG Smart TV

بهترین تلوزیون LG Smart TV

قیمت: بسته به اندازه و ویژگی های صفحه نمایش متفاوت است.

ال جی شرکتی بود که قابلیت اتصال الکسا و Google Assistant را در تلویزیون های هوشمند خود ارائه می داد.   با داشتن یک تلویزیون هوشمند ، می توانید خدمات پخش خود را مانند Netflix و Hulu ، جعبه کابل خود و سایر دستگاه های ویدیویی همه را در یک مکان داشته باشید. بسیاری از تلویزیون های هوشمند ، مانند محصولات ال جی ، قابلیت کنترل صدا را نیز ارائه می دهند که به شما امکان می دهد از تلویزیون بخواهید فیلم یا نمایش را جستجو کند.   اگر تازه شروع به توسعه خانه هوشمند خود کرده اید و فقط یک تلویزیون هوشمند اساسی قابل یکپارچه سازی با سرویس های اصلی را می خواهید ، می توانید یک تلویزیون ال جی را با قابلیت های ۴K ، Google Assistant و قابلیت های Alexa با قیمت ۴۹۹ تا ۹۰۰ دلار خریداری کنید.   یکی از مقرون به صرفه ترین مدل هایی که پیدا کردیم تلویزیون ال جی کلاس ۴K هوشمند UHD با AI ThinQ® بود. این مدل بسته به اندازه صفحه نمایش بین ۴۹۹.۹۹ دلار و ۶۹۹.۹۹ دلار کار می کند. برای کسانی که الکسا یا Google Assistant ندارند ، این تلویزیون با نرم افزار کنترل صدا ال جی به نام AI ThinQ همراه است.

بیشتر بخوانید : راهنمای خرید تبلت – شناخت ۵ اولویت قبل از انتخاب تبلت

 

۸.بهترین دستگاه آشپزی: Perfect Bake Pro

دستگاه Perfect Bake Pro

اندازه گیری را فراموش کنید — کافی است یک کاسه را روی ترازو بگذارید.کاسه که روی صفحه قرار می گیرد پر می شود و به دستگاه به شما می گوید چه موقع ریختن را متوقف کنید .دارای دستور العمل های اندازه گیری خودکار برای تعداد وعده ها و اندازه و شکل های مختلف تابه می باشد.  آیا فقط به نیمی از کیسه های شکلات نیاز دارید؟ perfect bake pro برای آن  هم دارای اندازه گیری خودکار خواهد بود. از ویژگی های غذا و مواد مورد استفاده ای که در دست دارید به دستگاه بگویید تا دستور العمل هایی را که می توانید تهیه کنید به شما بگوید یک لیست خرید از مواد لازم برای دستور العمل هایی که می خواهید درست کنید ایجاد کنید از میان ۳۰۰ دستور العمل تست سرآشپز را انتخاب کنید یا موارد دلخواه خود را اضافه کنید بسته های دستور العمل جدید را به راحتی بارگیری کنید.

 

۹.بهترین جاروبرقی: Ecovacs Deebot N79S

 

جاروبرقی هوشمند

این دستگاه آماده برای برطرف کردن کثیفی است . مجهز به دو برس جانبی و یک برس اصلی ، DEEBOT برای تمیز کردن یک کف کامل (حالت خودکار) ، یک ناحیه کوچک (حالت Spot) یا لبه. کف این دستگاه مجهز به دو قلم مو جانبی و یک برس اصلی است. این دستگاه دارای کنترل VOICE و برنامه می باشد.دستورات صوتی با استفاده از Alexa و Google assistant انتقال داده می شود. برنامه هوشمند ECOVACS دارای ویژگی های پیشرفته w / 5+ از جمله کنترل مستقیم ، برنامه ریزی ، به روزرسانی وضعیت ، حالت های تمیز کردن ، وضعیت لوازم جانبی و غیره است. من شخصاً اگر وسیله ای بتواند خانه من را تمیز کند ، سه برابر این قیمت را برای  آن می پردازم ، اما با قیمت ۲۲۹ دلار ، Ecovacs Deebot N79S بسیار عالی است. این یکی از بهترین دستگاه های هوشمند برای افراد تنبل است.

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب دانیال اکبری

بدون دیدگاه

logo-samandehi