جدیدترین نسخه فیفا – بررسی بازی فیفا ۲۰ از نظر معتبرترین سایت ها

بررسی بازی فیفا 20
Rate this post

فیفا ۲۰ همچنان یک بازی فوتبال جذاب و سرگرم کننده است که مثل همیشه اعتیاد آور است. با اضافه شدن Volta (بخش داستانی) که بخش متفاوتی است و همچنین بازی های سریع ، پر از مهارت های مختلف و خوشحالی بعد گل های بازیکنان ابن بازی جذاب تر کرده است . با این حال نمی شود فقط تعریف و تمجید کرد و باید صادقانه گفت بعضی از قسمت های career  برای من کسل کننده بود . با این وجود ، اگر FIFA را انتخاب کرده اید ، به احتمال زیاد می خواهید آنچه در اینجا ارائه می شود را بخوانید پس با گوگلز همراه باشید.

بیشتر بخوانید : دویدن تا بی نهایت – معرفی ۸ بازی دونده بی پایان برای اندروید

ولتا یکی از مهمترین و جذاب ترین تغییر فیفا ۲۰

بخش ولتا که به فیفا ۲۰ اضافه شده است ، جایگزین حالت داستانی جالب و غافلگیرکننده “The Journey” شد که در چند سال گذشته پای ثابت بازی بود. اگر تا به حال  بازی های عالی FIFA Street را بازی کرده باشید ، حتما باید با آنچه که ولتا ارائه می دهد  یعنی شادی بعد از گل های جذاب تر ،دریبل های ظالمانه و مسابقات سریع آشنا باشید. بازی ۳v3 در بالای پارکینگ چند طبقه در توکیو تغییر خوبی در سرعت از بازی معمولی ۱۱ نفره  FIFA شما است. نه تنها محیط این بخش سرگرم کننده است ، بلکه گیم پلی بازی در Volta نیز سرگرم کننده است.
ممکن است ابتدا ترفندهای بازی دشوار باشد ، اما وقتی شما بدانید که چه کاری انجام می دهید ، کاملا راه می افتید . شما همچنین می توانید از طرح بندی های مختلف زمین استفاده کنید – مثلاً بازی کردن با توپ به وسیله دیوارها.
بازی فیفا

ولتا شامل چند بخش مختلف است ، از جمله مسابقات kick-off ، که در آن می توانید بازیکنان و محیط اطراف خود را در حالت داستانی انتخاب کنید. مانند “The Journey” که قبلا وجود داشت ، داستان در اینجا کاملا کند و زمان بر است اما در نتیجه بسیار سرگرم کننده است ، حتی اگر خیلی طولانی بگذرد.

تحلیل بازی فیفا 

احتمالا اولین باری که شروع به بازی FIFA 20 می کنید ، جا می خورید و از خود می پرسید ، “آیا این هنوز FIFA 19 است؟” نمایش عمومی ، صحنه های افتتاحیه یک مسابقه و تفسیر کاملاً شبیه به هم هستند. با این حال ، با ضربات سوت و زدن ضربه ، فوراً متوجه اختلافات کمی در زمین خواهید شد. واضح ترین اختلاف سرعت بازی است. این بستگی به آن دارد که شما چه بازیکنی را انتخاب می کنید. به عنوان مثال Man City را انتخاب کنید و احساس می کنید سرعت بازی به بالاترین حد خود رسیده و در تنظیمات بروی max قرار دارد. بازی خیلی سریعتر جریان می یابد و بازیکنان سریعتر همانطور که باید احساس می شد سریع هستند.

تغییرات در بازی فیفا

گیم پلی بازی

در نسخه های قبلی فیفا متوجه می شوبم که اگر شما برای مثال با رحیم استرلینگ شروع به دویدن از کناره می کردید ، حتی متوسط تری بال عقب نیز می توانست توپ شما رو بگیرد و  خوب این نشان از ضعف در ساختن این بازیکن می باشد. سال گذشته EA Sports برای برطرف کردن این قبیل موضوعات گام هایی برداشت اما این بار واقعاً احساس می شود بازیکنان به همان اندازه خوب هستند. در مورد مدافعان نیز همین است: اگر شما کنترل مرکز خط دفاعی و کنترل قلب دفاع را داشته باشید ، مثلا بازیکنی مثل هری مگوایر ، آنگاه واقعاً می توانید قدرت او را احساس کنید. فیزیک توپ نیز امسال پیشرفتهایی را داشته است – اگرچه باید بگویم این یکی از تغییرهای گیم پلی است که هنوز من را قانع نکرده است.
بازی فیفا

دیگر تغییری که در FIFA شاهد آن بوده ایم، مربوط به پاس کاری و انتقال توپ است. همواره یکی از بهترین راه ها و تاکتیک ها برای حمله به سمت دروازه حریف، ایجاد روزنه های دفاعی و خلق موقعیت، پاس کاری های پرتعداد، کوتاه و اغلب سر ضرب بوده است. پاس کاری های سرعتی و پرتعداد در نسخه های مختلف FIFA نه تنها به بازیبازان جهت پیدا کردن روزنه های دفاعی جهت نفوذ کمک می کردند، بلکه تاثیر روانی قابل توجهی نیز به همراه داشتند. و خب صد البته مالکیت توپ خود می تواند امتیاز ارزشمندی محسوب شود، تیم حریف برای حمله به توپ نیاز دارد به همین دلیل تا وقتی که شما در حال اداره بازی هستید، خطر کمتری شما را تهدید می کند(البته به شرطی که در اداره و انتقال توپ و میدان مهارت داشته باشید چون لو رفتن توپ در مناطق حساس، می تواند موقعیت ضد حمله را برای تیم رقیب ایجاد کند)

اما تغییری که امسال شاهد آن بوده ایم، کاهش دقت پاس ها در جریان بازی است. اگر قصد انجام پاس کاری های پرتعداد و کوتاه در مناطق مختلف زمین را در FIFA 20 داشته باشید، به سرعت متوجه خواهید شد که در هنگام پاس سوم یا چهارم احتمال از دست رفتن توپ و مالکیت بسیار بالاست. دلیل این امر نیز این است که اولا مقصد پاس ها شکلی دستی تر به خود گرفته اند و ارسال پاس برای هم تیمی های خود، لزوما به بهترین قسمت ممکن جهت کنترل توپ توسط آنها منتهی نخواهد شد و دوما قدرت و سرعت پاس ها نیز کمی کاهش یافته که همین مسأله در برخی لحظات ممکن است به قیمت لو رفتن توپ تمام شود.

مسئله بعدی جای گیری بهتر بازیکنان است. با تمهیداتی که الکترونیک آرتز در امر جای گیری بازیکنان در نظر گرفته است دیگر شاهد جالی بودن یار حریف و جای گیری نامناسب در بازی نخواهیم بود. یار گیری بهتر، به مدافعان شما این امکان را می دهد تا به سراغ مهاجمان هم سطح خود بروند تا دیگر شاهد مثلا یار گیری بازیکنان قد بلندی مثل Peter Crouch و یا Andy Carroll توسط مدافعان کوتاه قدتان نباشید.

بازی هم اکنون برای pc , ps4 عرضه شده و میتوانید این فوتبال جذاب را بازی کنید و لذت ببرید. بازی فیفا ۲۰ را می توانید از این سایت برای pc دانلود کنید.

 

بیشتر بخوانید : کنترل گوشی با کامپیوتر – چگونه با کامپیوتر گوشی اندرویدی خود را کنترل کنیم

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب دانیال اکبری

بدون دیدگاه

logo-samandehi