ویدمیت برای اندروید – معرفی نرم افزار برای دانلود فیلم و موزیک

ویدمیت
۴.۴/۵ - (۵ امتیاز)

اگر تا امروز نام ویدمیت این برنامه و نرم افزار عالی را نشنیده اید بایستی بدانید توسط این برنامه اندرویدی میتوانید نسبت به دانلود فیلم و موزیک اقدام نمایید . این برنامه یکی از بهترین برنامه های دانلود از سایتهایی مانند یوتیوب و اینستاگرام میباشد که با کمک گرفتن از آن میتوانید دنیایی از فیلم ها و موسیقی های و کلیپ های جدید و به روز را از معتبرترین سایتهای دنیا که امکان دانلود مستقیم فیلم و موزیک را نمیدهند به سادگی دانلود کنید .

با این نرم افزار مشکل کاربرانی که قصد دارند از سایتهای فیلم و موسیقی آنلاین در محیط اندروید دانلود نمایند برطرف خواهد شد .کاربران این نرم افزار این امکان را دارند که ویدئوها و موسیقی های مورد نظر خود را با توجه به نیاز خود در کیفیت های دلخواه دریافت کنند. علاوه بر این با استفاده از نرم افزار کاربردی ویدمیت می توانید تعیین کنید که تنها سایت های انتخابی توسط شما در محیط نرم افزار نمایش داده شوند.

اپلیکیشن دانلود فیلم ویدمیت

 

ویژگی های نرم افزار ویدمیت

  • سازگاری کامل با اکثر سایت های اشتراک گذاری فیلم
  • دانلود آسان فیلم ها و موسیقی ها از اینترنت
  • امکان از سرگیری دانلود پس از قطع اتصال اینترنت
  • امکان دانلود همزمان چندین فایل به صورت همزمان در نرم افزار ویدمیت
  • رابط کاربری ساده و بسیار عالی
  • قابلیت انتخاب کیفیت ویدئوهای موردنظر در نرم افزار
  • امکان افزودن سایت های دلخواه برای دانلود ویدئو و آهنگ

اگر فکر میکنید این برنامه برای ویندوز هم میباشد بایستی بدانید نرم افزار ویدمیت فقط برای اندروید طراحی شده و نسخه ویندوز آن وجود ندارد .

زمان بندی دانلود فیلم و آهنگ در اپلیکیشن

همانطور که در قسمت ویژگی های نرم افزار ویدمیت هم گفتیم امکان دانلود همزمان چندین فایل به صورت همزمان در نرم افزار ویدمیت وجود دارد و میتوان در بین دانلودها وقفه انداخت و یا آن را به زمان دیگری موکول کنیم . در هر صورت این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشن ها در دسته دانلود از سایتهای نمایش فیلم و موزیک آنلاین میباشد.

بیشتر بخوانید : بهترین برنامه های اندروید در سال ۲۰۱۹

علاوه بر این با استفاده از برنامه ویدمیت شما می توانید مشخص کنید که فقط سایت های انتخابی توسط شما در محیط نرم افزار نشان داده شوند. امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد . اگر این مطلب برای شما مفید بود آن را با نام سایت ما در شبکه های اجتماعی به دوستان خود معرفی نمایید .

دانلود برنامه ویدمیت

4.4/5 - (5 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب پانیسا

بدون دیدگاه

logo-samandehi