بازی The Last of Us 2 – بررسی نسخه های بازی و تاریخ عرضه

بازی The Last Of Us 2
Rate this post

بله درست خواندید! The Last of Us 2 به پایان توسعه نزدیک است و در سال ۲۰۲۰ به بازار خواهد آمد.

به پایان رسیدن بازی  the last of us  تقریبا قطعی بود. اما به نظر می رسد ، این بازی متوقف نشده است توسعه دهنده Last of Us Naughty Dog از دنبال کردن دنباله ای به شکل The Last of Us 2 – یا ، The Last of Us: Part 2 خبر داده است . با توجه به اینکه بازی اول مورد انتقاد بازیکنان و منتقدین قرار گرفت به طور همزمان به عنوان یک شاهکار با شخصیت های داستان پردازی عالی ، عاطفی و شخصیت های واقع گرایانه نیز هست ، باید اعتراف کنیم که تصمیم به انتشار دنباله این بازی شکه کننده نیست. اگر یکی بود احتمالا تعجب می کردیم. با این حال ، هنگامی که وجود The Last of Us 2 برای اولین بار اعلام شد ، اگر بگوییم از خوشحالی قلب ما به تپش نیفتاد، دروغ گفته ایم.

تریلر بازی the last of us 2

بیشتر بخوانید :  بازی call of duty mobile – بررسی بازی ندای وظیفه موبایل

گیم پلی The Last Of Us 2 

دنباله گیم پلی به ما نشان می دهد که الی در حال جنگ برای زندگی خود در طبیعت است. به نظر می رسد که برای داشتن یک جنگ واقعی در بازی به مخفیکاری و حمله همه جانبه  نیاز است ، زیرا به نظر می رسد  اگر به این شکل باشد تأثیر واقعی تری دارد. الی می تواند  بی سر و صدا بین مناطق  حرکت کند ، از افراد اسلحه بگیرد و آیتم بسازد. این یک موجود متفاوت از بسیاری جهات به نسخه اصلی The Last of Us است اما به نظر می رسد چیزی که باید منتظر آن باشیم با دشمنان پیشرفته تر برای به چالش کشیدن ما و گیم پلی پیچیده تر برای هیجان ما است.در تریلر جدید بازی کاملا می توانید گیم پلی بازی را ببینید.

گیم پلی بازی

تریلر بازی The Last Of Us 2

تریلر دیگری برای بازی در کنفرانس مطبوعاتی سونی در طول هفته بازی های پاریس ۲۰۱۷ نشان داده شد. این تریلر حدود ۵ دقیقه زمان دارد و تمرکز آن بر درگیری بین جناح های انسانی در بازی است. این نشان می دهد قسمت ۲ داستانی تاریک خواهد داشت ، شاید حتی تاریک تر از اول ، و تریلری خشنی هم دارد. اولین نکته‌ای که در تریلر می‌توان به آن اشاره کرد، درست در اولین صحنه، جایی است که شاهد نورها و چراغ‌های زیادی هستیم. این بخش ما را یاد یک نکته‌ می‌اندازد؛ نور، برق، سد، پناهگاه امن. بله، اینجا جکسون است؛ مکانی که تامی، برادر جول آن را راه اندازی کرد تا با استفاده از سد، بتواند برق ایجاد کند و مکانی مناسب را برای ادامه زندگی در این دنیای آخرالزمانی دست و پا کند.

اگر به یاد داشته باشید، در قسمت اول، سری به این مکان هم زدیم و با محیطش آشنایی داریم. اما خب حالا چند سال گذشته است و به نظر مردم اوقات خوبی را در آن سپری می‌کنند؛ به طور دقیق پنج سال از حادثه آخر بازی می‌گذرد و هنوز هم رازی بزرگ بین جول و الی جریان دارد. اما زمانی که خود الی در این ویدیو به نمایش در می‌آید، می‌توان با کمی دقت متوجه شد که او نسبت به اولین تریلر معرفی بازی که در آن حضور داشت، جوان‌تر و سرزنده‌تر به نظر می‌رسد. او از زندگی در این پناهگاه راضی است و نیازی هم نمی‌بیند که پایش را بیرون از این منطقه بگذارد. هرچند که گفته شده بود تریلر اول تنها یک جنبه تبلیغاتی دارد، اما نکته مهم آن تریلر، خشمی بود که از چهره مغموم الی فوران می‌کرد.

درست است که در تریلر سوم، الی در محیطی شاد و زنده، کمی مضطرب و نگران است، اما آن خشمی که در اولین تریلر معرفی بازی دیدیم، پر از آتش و کینه بود. من این خشم را در آن تریلر بی‌خود و بی‌جهت نمی‌دانم و دراکمن بدون هدف چنین چیزی را برای معرفی بازی قرار نداده است. بنابراین نکته مهم تریلر جدید بازی این است که الی زندگی در این مکان را با تمام اضطراب درونش دوست داشت؛ اما اتفاق بدی رخ می‌دهد؛ اتفاقی که او را به یک گرگ درنده تبدیل می‌کند. این تریلر را در زیر می توانید مشاهده کنید.

تاریخ انتشار The Last Of Us II

پس از امید ، دعا و گمانه زنی ، سرانجام در سپتامبر ۲۰۱۹ تأیید دریافت کردیم که The Last of Us 2 در ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ منتشر می شود.دقیقا جمعه ۲ اسفند این بازی به بازار برای کنسول ps4 عرضه خواهد شد.شما می توانید سخنان «نیل دراکمن» (کارگردان و نویسنده بازی) را درباره بازی در اینجا مطالعه کنید.

تاریخ انتشار بازی

بیشتر بخوانید : جدیدترین نسخه فیفا – بررسی بازی فیفا ۲۰ از نظر معتبرترین سایت ها

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب دانیال اکبری

بدون دیدگاه

logo-samandehi