Threads جدیدترین برنامه پیام رسان که توسط اینستاگرام معرفی شده است

نرم افزار جدید اینستاگرام threads
۳.۵/۵ - (۴ امتیاز)

اینستاگرام اخیرا یک برنامه مستقل جدید با نام Threads راه اندازی کرده است که امکان ارسال پیام سریع تصویر و فیلم را در لیست دوستان نزدیک شما فراهم می کند. این شرکت برنامه را برای افرادی ساخته است که می خواهند عکس هایی از خود و یا اتفاقاتی که در روز خود می گذرانند برای دوستان خود ارسال کنند … این برنامه مطمئنا برنامه جذابی برای نوجوانان خواهد بود در ادامه برای بررسی این برنامه با گوگلز همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید:  با ۱۰ قابلیت کاربردی و مهم در اینستاگرام به سادگی آشنا شوید

 

برنامه Threads

 

Threads یک برنامه پیام رسانی یک به یک برای دوستان نزدیک در اینستاگرام  و بسیار متناسب با بینایی است که مارک زاکربرگ در بهار امسال از نسخه متمرکز بر حفظ حریم خصوصی اینترنت با پیام خصوصی به عنوان محور اصلی این برنامه رونمایی کرد.

Threads همچنین یک رقیب مستقیم برای  Snapchat است که به طور منحصر به فرد در آن موفق بوده است: پیام خصوصی برای جوانانی که می خواهند تمام روز را پیام ارسال و دریافت کنند. حتی  این حس به ما منتقل میشود که نام “Threads” انگشت اشاره را به سمت  Snapchat streak  (جایی که شما و یکی از دوستان ۳ روز پشت سر هم به یکدیگر پیام می دهید) گرفته است.

طریقه کار با برنامه Threads

هنگامی که نرم افزار را باز می کنید ، افراد را در لیست close friends خود مشاهده خواهید کرد (اینستاگرام سال گذشته “close friends” را به وجود آورد تا بتوانید فقط برای چند نفر منتخب استوری بگذارید ). فقط در فهرست close friend خود می توانید از Threads  استفاده کنید. اگر کسی شما را به عنوان یک دوست نزدیک به لیست خود اضافه نکرده باشد ، پیام شما برای آن فرد میرود ، اما در برنامه های معمولی آنها در اینستاگرام ، نه در برنامه Threads آنها. اگر دوست شما threads  را دانلود نکرده باشد ، پیام شما فقط در حالت معمولی اینستا نمایش داده می شود.

دوربین این برنامه تمام رنگ ها افکت ها و استیکرهای استوری اینستا گرام را ندارد  دارای بعضی از آن هاست – به عنوان مثال هیچ فیلتر چهره ای سرگرم کننده در دوربین سلفی وجود ندارد. شما فقط عکس می گیرید – اینجا ساندویچ بیکن ، تخم مرغ و پنیر من است! – و به یک حساب کاربری یا یک گروه ارسال کنید.

ویژگی های پیام رسان تردز

یکی از ویژگی های موجود در Threads که در DM معمولی Instagram وجود ندارد یک پیام وضعیت (status) است. می توانید پیام وضعیت خود را به عنوان یک ایموجی تنظیم کنید ، یا اگر احساس خاصی دارید ، می توانید احساستان را با بقیه در میان بگذارید یا می توانید از وضعیت خودکار استفاده کنید. اگر به طور مثال در یک کافه ، سالن بدنسازی ، رانندگی با ماشین یا خانه هستید ، در وضعیت خودکار از اطلاعات نقشه برای راه‌اندازی وضعیت استفاده کنید.

این آدرس یا نام واقعی محلی را که در آن قرار دارید ، برای محافظت از حریم شخصی شما ذکر نمی کند. (همچنین می تواند از اطلاعات تلفن شما برای ایجاد وضعیت هایی مانند “باتری کم” استفاده کند.) اینستاگرام می گوید که این اطلاعات برای هدف گذاری تبلیغاتی استفاده نمی شود. اطلاعات دقیق مکان فقط در دستگاه شما ذخیره می شود و نه سرورهای فیس بوک ذخیره نمی شود و پس از مدت زمان مشخصی حذف می شود.

حفظ حریم خصوصی با threads

 

نکته جالب دیگر در پیام‌ رسان تردز، دسترسی به ایموجی‌های Your Emoji فیسبوک است که در بخش وضعیت یا Status قابل استفاده خواهد بود. در واقع Status شما می‌تواند شروع مکالماتتان با دوستان نزدیکتان و فرصتی برای ارتباط بیشتر باشد. بخش عمده‌ی کاربرد Status به اعلام موقعیت مکانی کاربر و نشان دادن این نکته بازمی‌گردد که هم‌اکنون مشغول چه کاری است. رابی استین، مدیر ارتباطی اینستاگرام Threads را یک «ارتباط پایدار» می‌داند.

تردز برای داشتن ارتباط بیشتر در شرایطی که وقت مکالمات روزانه را ندارید و برای کنترل و نظارت بر موقعیت افراد نزدیک طراحی شده، در واقع نکته اصلی تردز ارتباط بیشتر با دوستان نزدیک در طول روز است.

 

بیشتر بخوانید: افزایش فالوور اینستاگرام با رعایت ۹ نکته که شاید کسی به شما نگوید

3.5/5 - (4 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب دانیال اکبری

بدون دیدگاه

logo-samandehi