خانه هوشمند – برترین سیستم های هوشمند سازی خانه در ۲۰۱۹

سیستم های هوشمند
Rate this post

بهترین سیستم های خانه هوشمند

وقتی می خواهید یک سیستم هوشمند برای خانه خریداری کنید ، ابتدا به بررسی و کسب اطلاعات در مورد آن می پردازید. در حالی که بررسی ها به شما نشان می دهد که فناوری چقدر خوب یا بد است ، اطلاعات به دست آمده به شما نشان می دهد که چه تعداد محصولاتی را می توانید در  سیستم خود  هوشمندسازی کنید و به این سیستم ها متصل کنید.

همانطور که در حال تحقیق در مورد هوشمندسازی خانه خود هستید ، باید دستگاههای هوشمند دیگری را که در اختیار دارید ، در نظر بگیرید که با سیستم سازگار یا ناسازگار باشند. امروزه ، اکثر سیستم های خانه هوشمند از فناوری های پیشرفته ای برخوردار هستند و لیست طولانی از Third party integration را ارائه می دهند. به عنوان مثال ، Amazon alexa و  Google assistant به کنترل کننده هوشمند مانند Nest of Ecobee4 وصل می شوند و نه فقط کنترل کننده های ساخته شده توسط شرکت های خودشان. اگر همه دستگاه های شما به خوبی به هم متصل شوند ، خوب کار کنند و کاربرد آنها آسان باشد ، تجربیات خانه هوشمند شما بسیار بهتر می شود.

بیشتر بخوانید : بهترین برنامه های ردیابی خواب برای گوشی های اندرویدی

در اینجا چهار سیستم بزرگ جهت راه اندازی خانه هوشمند است که ما توصیه می کنیم.

 

۱- سیستم هوشمند سازی Amazon Alexa

سیستم هوشمند سازی خانه

با بیش از ۲۰،۰۰۰ Third-party integrations ، الکسا بدون شک یکی از جامع ترین اکوسیستم های خانه هوشمند است که امروزه در دسترس است. اگرچه احتمالاً  از الکسا در فرم بلندگوهای سازگار با محیط زیست (“الکسا ، امروز هوا چه طور است”) استفاده کرده اید ، شاید نمی دانید که الکسا اکنون در بسیاری از محصولات هوشمند دیگر ، از جمله ترموستات (به عنوان مثال Ecobee4) و تلویزیون ساخته شده است(در fire tv های شرکت آمازون).

الکسا دسترسی و کنترل هر جنبه ای از خانه هوشمند شما را آسان می کند. شما می توانید از الکسا برای صحبت با برنامه هایی مانند Spotify به راحتی استفاده کنید که می توانید از او بخواهید چراغ ها را خاموش کند. از آنجا که اکوسیستم آمازون یکی از رایج ترین اکوسیستم ها در صنعت است ، بیشتر محصولات هوشمند  با الکسا یکپارچه هستند ، از جمله محصولات ساخته شده توسط فیلیپس ، سامسونگ ، Nest و Schlage – به این معنی که ، الکسا می تواند هم اکنون گاراژ شما را ببندد ، درهای شما را قفل کرده و دمای خانه شما را تنظیم کند.  برای اینکه بدانید آیا الکسا با  چه دستگاه هایی کار خواهد کرد ، فقط به دنبال برچسب “کار با آمازون الکسا” بروید.

۲- سیستم هوشمند سازی Google Assistant

سیستم هوشمندسازی Google

حتی اگر Google Assistant از third-party integerations کمتری برخوردار باشد ، به لطف مالکیت اصلی Google در فضای موتور جستجو باز هم می تواند به سؤالات پاسخ دهد اما دستورات کامل الکسا نمی تواند . تحقیقات آژانس دیجیتالی Dentsu 360i نشان داد که  Google Assistant پنج برابر بیشتر از الکسا پاسخ صحیحی داده است. به عنوان مثال ، اگر شما به Spotify بگویید “من این آهنگ را دوست ندارم” در Spotify ، به آهنگ بعدی میپردازد ، در حالیکه الکسا به سادگی به شما خواهد گفت ، “انگشتان دست بالا و پایین در Spotify پشتیبانی نمی شوند.”

Google Asssistant می تواند شما را به سمت مساعدت سوق دهد ، زیرا اغلب از الکسا مفیدتر (و کمتر تحت اللفظی) است. Google assistant همچنین می تواند با محصولاتی از اکثر مارک های مهم از جمله Philips ، Belkin ، آگوست ، Nest و برنامه های محبوب مانند Spotify و Uber یکپارچه شود.

۳- سیستم هوشمند Wink Hub 2

سیستم هوشمند منزل

Wink Hub 2 به عنوان “اولین مرکز خانگی هوشمند برای مصرف کننده اصلی طراحی شده است”. برخلاف الکسا یا Assistant ، Wink هیچ وفاداری به برند ندارد ، به شما امکان می دهد مارک های مختلف محصول هوشمند را انتخاب کنید و  آنها را با یکدیگر ادغام کنید. Wink Hub 2 از پروتکل های خانه هوشمند از جمله Bluetooth LE ، Kidde ، Lutron ClearConnect ، Wi-Fi ، Wave و موارد دیگر پشتیبانی می کند. اگر به دنبال ایجاد خانه ای کاملاً یکپارچه با لوازم خانگی آشپزخانه و دیوار هستید ، این برنامه ممکن است بهترین گزینه باشد. همچنین می توانید برنامه و کنترل دستورات Wink Hub ، مانند سوئیچ های سبک یا درب گاراژ را از طریق تلفن خود بارگیری کنید.

 

۴- Samsung SmartThings Hub

سیستم هوشمند سامسونگ

این سیستم سامسونگ طیف گسترده ای از دستگاه های هوشمند را از مارک های مختلف از جمله ترموستات هوشمند ، روتر Wi-Fi ، لامپ و دستگاه های امنیتی را یکپارچه می کند. کاربران دارای سیستم هوشمند ، برنامه دیواری SmartThings Hub را دریافت می کنند و می توانند از طریق برنامه SmartThings IOS یا برنامه اندرویدی به دستگاه های هوشمند متصل به هاب دسترسی پیدا کنند. SmartThings Hub سامسونگ برای چند سال گذشته در حال افزایش عرضه محصولات هوشمند خود است. در حقیقت ، اخیراً با اضافه شدن پلاگین SmartThing Wi-Fi ، SmartThings Lightbulb و یک دوربین هوشمند SmartThings ، خط تولید محصولات هاب رشد پیدا کرد. از طریق SmartThings Hub ، شما همچنین می توانید از دستگاه های هوشمند سازگار برای انجام اقدامات مختلف مانند روشن یا خاموش کردن دستگاه ها هنگام راه رفتن یا خارج شدن از اتاق استفاده کنید. در حالی که می توانید دستورات صوتی را به مرکز یا برنامه دیواری SmartThings بدهید ، می توانید آمازون الکسا یا Google assistant را نیز در سیستم ادغام کنید.

بیشتر بخوانید : آخرین نسخه اندروید و برترین ویژگی های آن نسبت به گذشته

 

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب دانیال اکبری

بدون دیدگاه

logo-samandehi