بازی Red Dead Redemption 2 – گاوبازی روی pc !!

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بلاخره بعد از سال ها از انتشار اولیه بازی Red Dead Redemption شاهد عرضه این بازی بر روی کامپیوترهای شخصی هستیم. در ادامه با ما باشید تا به نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 نگاهی بیندازیم.

نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 – گاوبازی روی pc !!

بلاخره این اتفاق می افتد ، همه ، ما در نهایت می توانیم کابوی باشیم. Red Dead Redemption 2 پس از یک سال بر روی کنسول ها رسماً به رایانه شخصی می آید. این اعلامیه با توجه به همه شایعات فضای مجازی که از سال ۲۰۱۸ می دیدیم، تعجب آور نیست ، اما از جهات دیگر کمی تعجب آور است که به زودی شاهد نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 هستیم. در اینجا آنچه شما باید در مورد ماجراجویی غرب وحشی و جهان وحشی بدانید ، وجود دارد البته تا هنگامی که قادر نخواهید بود آن را بازی کنید!!

تاریخ انتشار نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2

نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2

تاریخ انتشار نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 پنجم نوامبر ۲۰۱۹ تعیین شده است. شما می توانید پیش سفارش بازی را از ۹ اکتبر شروع کنید و برای انجام این کار در برنامه جدید Rockstar تعدادی جایزه دریافت خواهید کرد ، از جمله  می توان پاداش های اصلی را نیز برای آن دریافت کرد که شامل داستان و قسمت های انلاین بازی می شود..

Red Dead Redemption 2 نیز در فروشگاههای دیگر از جمله فروشگاه Epic Games در دسترس است و پیش سفارشات اواخر ۲۳ اکتبر آغاز می شود. کسانی که می خواهند آن را در استیم بخرند باید تا دسامبر منتظر بمانند. انتظار یک ماه یا همین مدت بهتر از تأخیرهای یک ساله Steam است که اخیراً شاهد آن بودیم ، اگرچه هنوز هم برای وفاداران Steam یک مزاحمت محسوب می شود.

در زیر اطلاعات بیشتری درباره نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 و آنچه می توانید از بازی انتظار داشته باشید پیدا می کنید ، اگر از زمان انتشار آن را دنبال نکرده اید.

تریلر جدید Rockstar برای نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 یک ویترین زیبا از محیط بازی است که به یک مونولوگ از آرتور مورگان می پردازد.تریلر بازی به جای اکشن و تیراندازی با اسلحه ، بیشتر به همه مناظر موجود در دنیای بزرگ باز می پردازد که می خواهیم یک بار در ماه نوامبر اکتشاف و جست و جو کنیم. در صورتی که اهنگی به گوش شما اشنا بیاید ، آن آهنگ Mountain Hymn توسط Rhiannon Giddens از موسیقی متن فیلم Red Dead Redemption 2 است.

به هر حال چه مزیت هایی نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به نسخه کنسول دارد؟

نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2

این مورد شاید اصلا برای پی سی بازان مهم نباشد چرا که می توانند این بازی را بلاخره پلی دهند ، اما هنگامی که نسخه کنسول های Red Dead Redemption 2 منتشر شد ، به خاطر دنیای گسترده آن ، آزادی شما در درون آن و توانایی آن برای واکنش به رفتار شما مورد تحسین واقع شد. گیمرهایی که سال گذشته بازی را در کنسول ها بازی کردند ستایش های زیادی برای داستان ، طراحی صدا و جهان بازی داشتند.

این بازی جهان باز وسترنی است ، بنابراین نباید انتظار زیادی در رقابت در ژانر جهان باز با دیگر بازی ها داشته باشد اما بعد از بازی کردن ان نظرتان به کل تغییر می کند ، و وقتی صحبت از رایانه های شخصی می شود امیدواریم که بهترین نسخه را شاهد باشیم. Rockstar فعلاً از جزئیات خاص خودداری می کند ، اما می گوید “طیف وسیعی از پیشرفت های گرافیکی و فنی” و همچنین “ماموریت های شکار جدید Bounty ، Gang Hideouts ، سلاح ها و موارد دیگر” را انتظار داشته باشید.

همچنین انتظار امدن مد برای این بازی هم وجود دارد. Rockstar به طور رسمی از مودهای GTA پشتیبانی نکرده است ، اما این بازی سازان رایانه ای خلاق را از ایجاد مودهای نقش آفرینی برای GTA 5 ، گرافیکی یا اضافه کردن مدل های جدید شخصیت متوقف نکرده است.

نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 داستان ماموریت ها ، سلاح ها و مخفیگاه های جدیدی خواهد داشت.
درگاه رایانه شخصی Red Dead Redemption 2 تعداد کمی از ویژگی های جدید در مقایسه با نسخه اصلی کنسول ها که سال گذشته منتشر شد را دارد.

سلاح های جدید در کنار حالت داستانی جدید

نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2

تپانچه M1899 برای Red Dead Redemption 2 کاملاً تفنگ جدیدی است در حالی که Evans Repeater ، High Roller Revolver و Le Mat Revolver در اصل فقط در Red Dead Online موجود بودند.

تپانچه M1899: اسلحه نیمه تمام اتوماتیک 
Evans Repeater: تکرارکننده با ظرفیت بالا
Le Mat Revolver: قدرتمند با توانایی شلیک گلوله های اسلحه شات گان

اسب های جدید در کنار داستان بازی Red Dead Redemption 2

Warped Brindle Arabian: سریع همراه با قابلیت سوار شدن سریع
Few Spot Appaloosa: زیبا و با نمک، ایده آل برای سفرهای بین کشور است
Perlino Andalusian: حیوانی سالم و محکم ایده آل برای شکار
Red Chestnut Arabian: جانوری بدون پا با یک کت مشخص
تغییرات جدید اسب وحشی: اسب های مختلف از نژاد های مختلف

Del Lobos دارای دو مکان مخفی جدید است که می توانید آنها را جست و جو کنید:

  • Gaptooth Breach
  • Solomon’s Folly

ماموریت های شکارچی جدید:

Herman ابزار تجارت را از افراد تجار ربوده است – وی را در Blackwater ردیابی کنید.
Camille ، افسر سابق کنفدراسیون سواره نظام ، توسط Catfish Jacksons مرده یا زنده ان خواسته شده است، اما مردان وفادارش هرگز عقب نمی ایستند.
Bart و باند وی در بیگ ولی در حال اردو زدن هستند. اگر می خواهید برای جلوگیری از یک مشکل ناگوار ، بارت را مرده یا زنده بگیرید بدون اینکه اطافیانش بفهمند.

نقشه های گنج جدید:

  • Landmarks of Riches 
  • The Elemental Trail 

ریزه کاری های جدید Red Dead Redemption 2:

هاوک تالون: به طور دائم هنگام کشیدن کمان سرعت تخلیه نوار Stamina را ۳۰٪ کاهش می دهد
Cat Eye: به طور دائم طول اثر تقویت کننده تونیک را ۲۰٪ افزایش می دهد
دندان کوسه: به طور دائم پاداش تجربه اسب را ۱۰٪ افزایش می دهد
Turtle Shell: بطور دائم سرعت پر کردن نوار سلامتی را ۱۰٪ افزایش می دهد
Crow Beak: بطور دائم ۱۰٪ مهمات غارت کردن را افزایش می دهد

نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 پیشرفت های گرافیکی خواهد داشت

نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2

درگاه رایانه شخصی Red Dead Redemption 2 لیست مناسبی از ترفندهای گرافیکی بهبود یافته خواهد داشت. برای اینکه دریابید از چه نوع سخت افزاری برای بهره‌برداری بیشتر از این بازی داشته باشید ، به حداقل سیستم مورد نیاز بازی توجه کنید. این ها تنظیمات گرافیکی است که در نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 ارائه می شود:

میدان دید افزایش یافته است
روشنایی جهانی و انسداد محیط “با کیفیت بالاتر”
مسیرهای برفی “بهبود یافته”
بازتاب های “بهبود یافته” و سایه های با وضوح بالاتر
بافت های درخت Tessellated بهبود یافته
بافت های چمن و خز “بهبود یافته”
پشتیبانی HDR
وضوح قفل نشده (۴K و بالاتر)
نسبت ابعاد Ultrawide و پشتیبانی از چند مانیتور
فریم ریت قفل نشده

چرا Red Dead Redemption هرگز به رایانه شخصی نیامده است؟

Red Dead Redemption پس از انتشار اولیه خود در سال ۲۰۱۰ هرگز به رایانه شخصی نیامد و Rockstar در پاسخ به این سوال که چرا این اتفاق در سال ۲۰۱۱ رخ داده است پاسخ داد. برای اینکه ما یک بازی را برای رایانه شخصی (یا هر پلتفرم خاص دیگر) منتشر کنیم ، ما معمولاً انجام خواهیم داد متأسفانه ، ۱۰۰٪ ممکن نیست که بخواهیم برای همه ی پلتفرم ها بازی ها را ارائه کنیم. ” این مسئله مدتی قبل بود ، و حتی در آن زمان که این شرکت LA Noire ، GTA و Max Payne 3 را به رایانه شخصی می آورد.

شما باید ۱۰ سال به عقب برگردید تا یک بازی مهم دیگر کنسول Rockstar را پیدا کنید که از رایانه شخصی خارج شد (Midnight Club: Los Angeles).

در ماه ژوئیه شایعه بسیار جعلی و گسترده ای را از طریق Reddit شاهد بودیم که ادعا می کرد که Read Dead Redemption برای کنسول ها و رایانه های شخصی بازسازی می شود که تمام ویژگی های Red Dead 2 را شامل می شود و یک نقشه بزرگتر. اما معلوم شد تنها در حالت تست و ازمایش قرار داشتند.

باید منتظر ماند و دید که ایا نسخه pc بازی Red Dead Redemption 2 می تواند فروش خوبی را برا شرکت سازنده در مقایسه با رقبایی مانند The Last of Us 2 و بازی های چند نفره مانند pes 2020 و fifa 20 داشته باشد یا خیر.

5/5 - (1 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محمد مهدی رجب پور

بدون دیدگاه

logo-samandehi