چگونه شیک پوش باشیم – قوانینی که هر مرد در لباس پوشیدن باید رعایت کند

خوش لباسی
۵/۵ - (۱ امتیاز)

همه افراد دوست دارند شیک پوش و خوشتیپ باشند اما لباس پوشیدن گاهی سردرگم کننده به نظر می آید. با ما همراه باشید تا بفهمیم که چگونه شیک پوش باشیم

چگونه شیک پوش باشیم – قوانینی که هر مرد در لباس پوشیدن باید رعایت کند

قوانین زندگی به اندازه کافی که باید وجود داشته باشد وجود دارد. با این حال برخی از آنها برای کمک به زندگی شما هستند. مانند قوانینی که در مورد نحوه لباس پوشیدن و در واقع مد حاکم است. مسلماً ، هر مرد یا زنی که در مورد چنین مواردی نظر می دهد ، از تجربه شخصی صحبت می کند و بدون شک آنچه برای شخصی مفید است همیشه برای دیگری مفید نیست و کار نمی کند. یا آنچه برای یک نفر مناسب به نظر می آید توسط شخص دیگری بیش از حد مسخره محسوب می شود. بنابراین ، هنگامی که صحبت از لباس پوشیدن می شود ، باید در درجه ی اول به لباس ها اهمیت داد. نظرات شخصی تنها نظراتن شخصی هستند و نباید به جای مد در نظر گرفته شوند.

اما توصیه های خوب هرگز نباید مورد تردید قرار گیرند و هرچه لباسهای مردانه گران تر و متنوع تر شوند ، هرچه بیشتر تجربی تر و فراوان تر و آگاه تر از همیشه باشید ، در لحظه های سردرگمی و شک و تردید در خود ، می تواند به خود در لباس پوشیدن کمک کنید. رعایت این مورد می تواند به بازگشت ارزشی که از بین رفته است کمک کند.

این “قوانین” تمایل دارند که در تاریخ پایه گذاری شوند – آنها برای نسل ها کار کرده و مناسب بوده اند ، بنابراین فرض می شود امروز نیز خوب عمل کنند چرا که چندین بار مورد بررسی های دوباره قرار گرفتند مانند : اولویت مناسب بودن برای هر شخص ، کیفیت بالا ، تطبیق پذیری ، ارزش خوب ، فقدان افراط و تفریط آن.

چگونه شیک پوش باشیم ؟

مطمئناً بسیاری از قوانین دیگر در خارج از آنچه درمقاله ارائه می شود وجود دارد. برخی از این موارد ممکن است قبلاً خودتان کشف کرده باشید. این مسئله ، بعد از همه ، بخشی از لذت لباس پوشیدن است ، که هیچ قانونی نباید مانع آن شود: امتحان کردن لباس های جدید ، دیدن اینکه آیا مناسب شماست یا خیر ، دیدن این که چه احساسی در شما به وجود می اورد. اما ، این قوانین آزمایش و تست های خود را پشت سر گذاشته اند و شما می توانید از ان ها در کمک به شیک پوش شدنتان مطمئن باشید.

۱- کت و شلوار مناسب انتخاب کنید

چگونه شیک پوش باشیم

کلید کت و شلوار مناسب فیت به نظر رسیدن ان بر روی بدن شماست. اگر در حال خرید کت و شلوار برای شیک پوشی هستید ، روی تناسب شانه ها تمرکز کنید زیرا تغییر قفسه سینه و کمر کار نسبتاً آسانی است به گفته داوید تاوب ، رئیس یکی از شرکت های لباس و پوشاک : “در مورد پوشیدن کت و شلوار دوره ای محتاط باشید ، مگر اینکه یک روند کلی را دنبال می کنید ، زیرا در کل ، لباس مجلسی مانند یک تازگی به نظر می رسد.”

کت و شلوار کلاسیک بهترین و مفیدترین نوع کت و شلوار به حساب می آید- تیره ، دو دکمه ای ، با جزئیات متوسط. شاید بگویید این نوع کت و شلوار خسته کننده هستند اما اینطور نیست. ایده این است که از این کت و شلوار به عنوان یک ایده جدید فکر کنید تا ایده های مختلفی را از اطراف بگیرید. این نحوه پوشیدن آن است که دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد ، نه برچسب درون و یا مارک آن. از دیگر نکاتی که باید رعایت کنید خریدن کت و شلوار است و نه کرایه کردن ان چرا که خریدن کت و شلواری مناسب می تواند تا مدت ها شما را از کت و شلوار جدید بی نیاز کند و نگاه جدیدی به استایل شما بدهد.

۲- ساعتی مناسب و چشمگیر انتخاب کنید

ساعت در شیک پوش بودن

دون کوکران ، مدیر عامل برند ساعت مچی انگلیس ، ورتکس ، می گوید: “ساعت مانند یک هنر است.” آن را طوری انتخاب کنید که انگار عاشق آن هستید ، نه به این دلیل که فکر می کنید ممکن است با ان در کاری استخدام شوید!! ساعت ها ، گذر زمان را نشان می دهند. اما شما نیز باید کمی محتاط باشید. با این حال ، یک ساعت هنوز هم باید متناسب با شما باشد. از نظر اندازه نسبت به مچ دست نیز باید احساس راحتی کنید.

۳- از کفش ها برای شیک پوشی بیشتر غافل نشوید !

چگونه شیک پوش باشیم

Tim Little ، صاحب برند کفش میراث گرنسون ، اظهار داشت: “بی اعتنا بودن در مورد طراحی ساده کفش می تواند کمی در شیک پوشی نامعقول به نظر برسد.” “رنگ کفش بسیار مورد مهمی در انختاب کفش به شمار می اید قطعا نمی خواهید کفشتان بعد مدتی کثیف شود. هر چیزی به هر حال ممکن است اکنون خوب به نظر برسد اما خیلی سریع متفاوت به نظر برسد. از سبک های کلاسیک مانند بروگس ، لوستر ، یا کفش های تیره استفاده کنید. Tim Little می گوید: “این شکل انگشت پا است که واقعاً مهم به نظر می اید و شکل دایره ای هرگز از مد نمی افتد.” انگشتان پا بسیار واضح بر روی حالت کفش تاثیر گذارند پس در انتخاب کفش دقت کافی را برای شیک پوش شدن داشته باشید.

۴- برای عینک ها کم نگذارید

عینک در خوش تیپی

برای یافتن عینک مناسب برای خود سرمایه گذاری کنید. تام دیویس ، طراح عینک می گوید: “مردم به طور متوسط هفت دقیقه در انتخاب یک عینک وقت صرف می کنند که آنها را برای سه یا چند سال آینده همراهی می کند.” “انتخابی ضعیف و فرامی نامناسب دلیلی است که بسیاری از افراد از عینک خود متنفر می شوند.” با در نظر گرفتن فرم صورت خود ، عینک خود را سفارش دهید. حتی توجه به مدل مو هم موردی مهم به شمار می اید. دیویز همچنین می گوید: ” خرید عاقلانه ای داشته باشید و به عدسی های گران قیمت توجه زیادی نکنید ، زیرا فریم ها زودتر از عدسی ها خسته کننده تر می شوند.”

همچنین گاهی اوقات تغییر کلی استایل شما می تواند علاوه بر ایجاد تنوع حس خوبی را به شما بدهد پیشنهاد می کنیم ان را هم امتحان کنید.

امیدواریم از مقاله چگونه شیک پوش باشیم لذت برده و بیشتر از هر موقعی دیگر شیک پوش تر باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محمد مهدی رجب پور

بدون دیدگاه

logo-samandehi