بهترین خودروهای مسافرتی – معرفی ۱۰ خودرو مناسب برای مسافرت

بهترین خودروهای مسافرتی
۵/۵ - (۱ امتیاز)

یکی از عوامل تاثیر گذار در خرید خودرو ویژگی مسافرتی بودن ان است که باید دید آیا خودرو برای مسافرت خانوادگی مناسب می باشد یا خیر. در ادامه با گوگلز همراه باشید تا به معرفی بهترین خودروهای مسافرتی بپردازیم.

معرفی بهترین خودروهای مسافرتی مناسب خانواده

خودرو نامناسب می تواند یک سفر خانوادگی را خراب کند. خوشبختانه ، این چند وسیله نقلیه باید بدون هیچ مشکلی کار را برای شما انجام دهند.
هر روز خانواده ها سفرهایی را برای رفتن به مکان های مختلف برنامه ریزی می کنند. چه یک سفر یک روزه ، یک استراحت آخر هفته یا حتی چند روزه است ، تقریباً همیشه خودرویی وجود دارد که تصمیم می گیرند وسایل را در ان ریخته و به بیرون از شهر بزنند.

این خودروها چه ارتباطی با یکدیگر دارند و یا به عبارتی دیگر چه ویژگی هایی دارند؟ فضا ، فناوری ، صرفه جویی در سوخت ، و از همه مهمتر ، راحتی سوار شدن. برای خانواده هایی که عاشق مسافرت هستند و در جستجوی یک خودرو هستند تا به ماجراجویی های خود بروند ، در این مقاله لیستی از بهترین خودروهای مسافرتی برای مسافرت های بیشتر وجود دارد.

۱- Mercedes-Benz E-Class Wagon (جزو بهترین خودروهای مسافرتی)

Mercedes-Benz E-Class Wagon

واگن مرسدس بنز کلاس E بدون توجه به هزینه ۶۶ هزار دلاری آن، در این لیست قرار دارد. مرسدس بنز به عنوان یک وسیله نقلیه لوکس نهایی شناخته شده است و کلاس E نیز به این قول عمل می کند.

سایر اتومبیل های موجود در لیست نزدیک به واگن کلاس E هستند، اما این خودرو طبق معیارهایی در این دسته از خودرو طبق استانداردهای موجود بهترین در این لیست می باشد. با داشتن رانندگی نرم ، اتصال USB ، کنترل کروز (سیستمی که سرعت خودرو را به طور اتوماتیک کنترل می کند)، کنترل آب و هوا و سایر ویژگی های دیگر ، کلاس E از نظر ویژگی ها ، ویژگی های خوبی در اختیار شما قرار می دهد. بهینگی در مصرف سوخت با ۱۹ مایل تا گالن در شهر و ۲۶ مایل با گالن در بزرگراه مناسب به نظر می رسد.

۲- Chevrolet Impala

خودرو Chevrolet Impala

مطمئنا ، شورولت در حال از بین بردن برند ایمپالا است ، اما این بدان معنی نیست که لیاقت حضور در لیست بهترین خودروهای مسافرتی را ندارد. مطمئناً ، Impala حدود ۱۹ مایل به گالن در شهر و فقط ۲۸ مایل با گالن در بزرگراه سوخت می سوزاند ، اما در فضای کابین / صندوق عقب آن فضای بسیار زیادی را تشکیل می دهد.

Impala به راحتی در سرنشینان را در خود جای می دهد و فضای کافی برای چند چمدان و یک خنک کننده در صندوق عقب را به راحتی دارد. راحتی سواری این خودرو اطمینان می دهد که مسافران از این موضوع شکایت نکنند. Impala مطمئناً باید خودرویی باشد که نگاهی به آن انداخته شود.

۳- Honda Accord

خودرو Honda Accord

به دلیل راحتی سواری و فضای کابین ، هوندا آکورد را در لیست بهترین خودروهای مسافرتی قرار می دهیم. علاوه بر این ، فضای صندوق عقب این خودرو دارای چند فضای چمدان و کولر برای میان وعدهای شماست. در مورد راحتی در هنگام رانندگی ، این خودرو به طور قطع اجازه می دهد تا هیچ سرنشینی مشکلی برای ناراحتی نداشته باشد ،چه در هنگام رانندگی یا رسیدن به انتهای سفر. صندلی های جلویی به راحتی قابل تنظیم و همچنین ردیف های پشتی نیز بسیار راحت هستند.

برخی از مدل ها ، در صورت انتخاب گزینه ها و اپشن ها ، دارای آفتابگیر پانوراما برای کودکان هستند تا ببینند آسمان در طول رانندگی های طولانی چگونه به نظر می رسد. بهترین ویژگی این خودرو ، بهینگی مصرف سوخت است. با ۳۰ گالن در شهر و حدود ۳۸ مایل گالن در بزرگراه بسیار اقتصادی به نظر می اید.

۴- Acura MDX

Acura MDX

Acura MDX برای راحتی فضای کابین خود گزینه های صندلی شرکتی متفاوتی برای اطمینان از راحتی نیز دارد. MDX همچنین با یک آفتابگیر پانوراما نمای زیبایی از بیرون را ارائه می دهد.

نه تنها این ویژگی ها ، بلکه MDX بلندگوهای خوبی برای پخش موسیقی دارد. رانندگی راحتی را نیز ارائه می کند. اگر خوش بین باشیم ، مصرف سوخت خیلی بد نیست. مدل MDX 2020 حدود ۲۰ مایل گالن در شهر و حدود ۲۷ مایل گالن در بزرگراه مصرف سوخت دارد.

۵- Dodge Charger

Dodge Charger

Dodge Charger در کابین و صندوق عقب خود دارای فضای زیادی است. این خودرو همچنین قادر به نگه داشتن چند چمدان بزرگ در صندوق عقب و نشستن راحت خانواده در صندلی عقب است ، Dodge Charger نیز وسیله نقلیه ای کاملاً راحت است که در سفرهای جاده ای همیشه حرفی برای گفتن دارد.

بلندگوها معمولاً برای موسیقی کاملاً مناسب هستند ، بنابراین سرگرمی نباید در این دوج مشکلی باشد. هنگامی که برخی از استانداردها در نظر گرفته می شود ، مطرف سوخت خوب است. Dodge Charger جدید تقریباً ۱۹ مایل گالن در شهر و حدود ۳۰ مایل  گالن در بزرگراه مصرف سوخت دارد.

۶- Ford Explorer

خودرو Ford Explorer

فورد اکسپلورر در این لیست به عنوان یک SUV (شاسی بلند) دیرینه معرفی کرده است که در طی سالیان سال شهرت نسبتا کمی داشته است. اما این بدان معنا نیست که  وسیله نقلیه خوبی برای سفر نیست. همچنین وقتی اکسپلورر گزینه ۴×۴ (چهار در) را دارد که این موضوع کمک کننده است.

اکسپلورر در کنار اکثر گزینه های ارائه شده توسط وسایل نقلیه مدرن ، فضای زیادی را برای سفر ارائه می دهد. علاوه بر این ، اتومبیل فورد سواری راحتی را هم ارائه می کند. اکسپلورر جدید ۲۰۲۰ نسبت به اکثر SUV ها از مصرف سوخت بسیار خوبی برخوردار است. با حدود ۲۷ مایل گالن در شهر و حدود ۲۹ مایل در هر گالن در بزرگراه ، Explorer تنها یک شوخی نیست.

۷- Volkswagen Arteon

خودرو Volkswagen Arteon

Volkswagen Arteon به دلیل داشتن فضای کافی و راحتی بسیار مناسب برای کل خانواده ، در این لیست جایگاهی را کسب می کند.این خودرو در سبک هاچ بک و تقریبا اسپرت ساخته شده است. در حالی که وقتی Volkswagen ممکن است در جای دیگر مشکل داشته باشد ، هیچ کس شکایت نخواهد کرد که پس از یک رانندگی راحت، چه چیزی به آنها آسیب می رساند.

بهترین ویژگی های Arteon سیستم صوتی ، دیسک های چرخ دار و یک سانروف پانوراما است. این ویژگی ها بستگی به گزینه های مدل دارد. مصرف سوخت برای Arteon مناسب است.سوخت ان به حدود ۲۲ مایل گالن در شهر و ۳۱ مایل گالن در بزرگراه می رسد.

۸- Subaru Outback

Subaru Outback

یک SUV که تقریباً معنای مسافرت را تعریف می کند ، چه خاموش و چه در جاده. با فضای داخلی و طراحی واگن ، راحتی سواری خوب ، رانندگی راحت و برخی از فناوری ها برای سرگرمی بچه ها برای سفر ، Subaru Outback می تواند تقریباً به هر کجای کره زمین برود.(البته به جز زیر اب !!)

با کنار گذاشتن فناوری پیشرفته خودرو ، ریل های سقفی Outback برای تخته های گشت و گذار یا دارندگان چمدان با توجه به مسافران مشتریان ساخته شده است. مصرف سوخت در مدل ۲۰۲۰ با بیش از ۲۶ مایل گالن در شهر و تقریبا ۳۳ مایل گالن در بزرگراه بهتر هم شده است.

۹- Dodge Caravan

خودرو Dodge Caravan

وقتی بعضی از افراد به تعطیلات خانوادگی فکر می کنند ، اولین چیزی که به ذهنشان خطور می کند رانندگی / سوار شدن در وانت است. کاروان Dodge مانند هر ونی نیست. چرا؟ خوب ، هیچ انکاری وجود ندارد که کاروان انتخابی محبوب در طی سال ها بوده است. با وجود فضای کابین نسبت زیاد برای سفر به مدت یک ماه ، همراه با راحتی سواری که از بیشتر اتومبیل های GT سرتر است ، کاروان خودرویی نیست که نادیده گرفته شود.

بعلاوه ، هیچ چیز مانند تماشای / قرار دادن فیلم در تلویزیون نصب شده را در حالی که چند ساعت رانندگی می کنید برای دور کردن بچه ها از گریه مناسب تر نیست. مصرف سوخت کاروان مناسب است. تقریبا ۱۷ مایل گالن در شهر و حدود ۲۵ مایل در هر گالن در بزرگراه.

۱۰- Buick Regal TourX

Buick Regal TourX

Buick Regal TourX یک واگن گرم و نرم است که فضای زیادی را ارائه می دهد و برای تعطیلات خانوادگی راحتی سواری بسیار خوبی دارد. اگر راحتی سواری خوبی نداشت ، آیا واقعاً این یک بیوک می بود؟ نه تنها این مورد بلکه فناوری زیادی برای سرنشینان ، به ویژه برای بچه ها وجود دارد.

به طور خاص ، Regal TourX دارای یک سقف آفتابی پانوراما با یک آفتابگیر برقی است. در مورد سوخت سوخت ، Regal TourX در حدود ۲۱ مایل گالن در شهر و تقریباً ۳۰ مایل  گالن در بزرگراه مصرف سوخت دارد. نکته نهایی در مورد TourX این است که به صورت استاندارد از سیستم تمام چرخ محرک بهره می برد.

امیدواریم از مقاله بهترین خودروهای مسافرتی لذت برده باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محمد مهدی رجب پور

بدون دیدگاه

logo-samandehi