بهترین بازی های ترسناک – ژانر پرطرفدار ترس در بازی های رایانه ایی

بهترین بازی های ترسناک
Rate this post

یکی از ژانرها و سبک های پرطرفدار بازی های رایانه ایی سبک ترس می باشد که در سال های اخیر با انتشار بازی هایی با کیفیت تر به محبوبیت این ژانر افزوده شده است. با گوگلز همراه باشید تا به معرفی بهترین بازی های ترسناک بپردازیم.

بهترین بازی های ترسناک – ژانر پرطرفدار ترس در بازی های رایانه ایی

آیا بعد از بازی کردن Red Dead Redemption 2   و یا Modern Warfare به دنبال کمی ترس هستید؟ این که آیا شما در حال ترساندن کسی باشید و یا به دنبال داستانهای تعاملی ، داستانهای جالب از نظر موضوع ترس هستید یا به دنبال کشتن مردهای بزرگی هستید که با اره برقی دنبال شما می کنند ، ما این لیست را با انواع مختلفی از بهترین بازی های ترسناک پر کرده ایم که امیدوارم شما را به دنیایی جهنمی برسانند.

یکی از بهترین بازی های ترسناک : Resident Evil 2

بازی Resident Evil 2

بازسازی Resident Evil 2 توسط شرکت بازی سازی Capcom کاری انجام می دهد که تقریبا پس از گذشت چندین دهه از بازی های ترسناک معقولانه به نظر نمی رسد اما بازسازی این رزیدنت اویل ۲ باعث می شود زامبی ها دوباره ترسناک به نظر بیایند. گروه گیمران نا آشنا به سبک بقا کاملاً احساس خطر می کنند – توده هایی به ظاهر غیر قابل توقف از گوشت که به صورت آهسته و متلاطم حرکت می کنند ، ممکن است در وهله اول ترسناک به نظر نیایند اما زود قضاوت نکنید!! این بازگشت به سبک ترسناک بقا است که Resident Evil را مشهور و تصویری هوشمندانه از یکی از نمادین ترین بازی های آن ارائه کرده است. این رفتار برای کسانی است که بازی اصلی و همچنین اشنایی کافی با سبک ترس و بقا در بازی های رایانه ای را دارند.

اگر ترس های خود را در اول شخص ترجیح می دهید ، Resident Evil 7 نیز به خصوص در نیمه اول بازی یک درمان ناگوار به نظر می رسد.

Control

بازی Control

این بازی به معنای سنتی وحشتناک نیست ، ارواح ، نوجوانان و تصمیمات وحشتناکی در بازی وجود دارند ، اما آخرین ویژگی های Remedy در وحشت بوروکراسی سورئال است. شما به عنوان مدیر جدید دفتر در بازی کنترل ، در یک دفتر عجیب و غریب در حال گشت و گذار مملو از کارگران شاغل ، اشیاء اسرارآمیز  هستید – و یک گروه شیطانی در مقابل شما قرار دارند. و بله ، اگر به ترس و وحشت صادقانه احتیاج دارید ، فقط یک قسمت از نمایش عروسکی بازی در جهان ، Threshold Kids را تماشا کنید.

System Shock 2

بازی System Shock 2

قبل از اینکه که بیوشاک به بیوشاک تبدیل شود ، System Shock بود که به بازار عرضه شده بود. این بازی ترکیبی کاملاً مخلوط از سبک های RPG و FPS ، که به همرا داستانی بهتر از نسخه دوم  (و بهترین سری) می باشد. داستان بازی یک هوش مصنوعی سرکش را روایت می کند که بر روی یک سفینه فضایی خالی از سکنه حکومت می کند. هوش مصنوعی قاتل ، راه را برای GlaDOS هموار می کند ، اما این ترکیب از پیشرفت معنادار شخصیت ، پاداش اکتشاف ، دشمنان ترسناک و (در آن زمان) استفاده جدید از خاطرات صوتی است که باعث می شود System Shock 2 چنین بازی ترسناک به یاد ماندنی را به وجود آورد. این بازی اساساً Deus Ex در یک سفینه فضایی بود – اگر شما تاکنون Deus Ex را بازی کرده اید یا در یک سفینه فضایی قرار داشته اید ، می توانید تصور کنید که چقدر این بازی می تواند دلپذیر به نظر برسد.

Alien Isolation

Alien Isolation

بهترین بازی بیگانه مانند ساخته شده تا کنون ، با وسعت زیاد ، Alien: Isolation باهوش ترین و ترسناک ترین دشمنان در هر بازی را به نمایش می گذارد. غریزه قاتل Xenomorph تنها با کنجکاوی آن مطابقت دارد. این اطلاعات بیشتر در مورد گره ها و قلاب های سواستوپل می آموزد ، زیرا در طی ۱۲ ساعت شما را شکار می کند ، در جستجوی طعمه ، درها را جدا می کند و زیر میزها را نگاه می کند. ردیاب حرکت می تواند به شما کمک کند تا از درک آن جلوگیری کنید ، اما غول داستان ما می تواند صدا را حس کند ، و حتی چراغ سبز ملایم صفحه نمایش آن را ایجاد می کند. هنگامی که بازی شما را به درون منافذ سوق می دهد و می توانید موجودی را که در آنجا است را ببینید ، Isolation به یکی از ترسناک ترین بازی هایی که تاکنون ساخته شده است تبدیل می شود.

Oxenfree

بازی Oxenfree

Oxenfree با یک رفتار عجیب و غریب ،داستان گروهی از نوجوانان را بیان می کند که در جزیره ای پر از اتفاقات عجیب و مرموز به دام می افتند. شادی واقعی پرستش بین دوستانتان (و آشنایان کینه ورزانه) است ، که از گفتگوی شوخ طبع و سریع یک نوجوان تقلید می کند. با پیشرفت ، این جزیره به طور فزاینده ای عجیب و غافلگیرکننده می شود ، و Oxenfree تعدادی ترفند هوشمندانه را به کار می گیرد تا توجه شما را به خود جلب کند و شما را به حدس زدن در مورد وقایع در سراسر این زمین شبح گرفته روبرو کند.

Man of Medan

Man of Medan

Man of Medan مانند اکثر فیلم های ترسناک بهترین تجربه را با همسران دارد. شما گروهی از دوستان را که در یک کشتی ارواح گیر کرده اند ، کنترل می کنید و در حال تصمیم گیری درباره تقسیم دوم هستید که ممکن است بسیار به مرگ ختم شود. این کشتی فریبنده ای است که در آن نمی توانید به چشمان خود اعتماد کنید یا شریک زندگی مشترک خود که ممکن است چیزی کاملاً متفاوت را ببیند. کرایه فیلم B است ، اما ترس های پرش از کیفیت عالی برخوردار هستند و شما تا آخر یک خراب پارانوئید خواهید بود.

Darkest Dungeon

بازی Darkest Dungeon

Darkest Dungeon بی رحمانه است که در آن استرس خیلی بیشتر از ارتش هیولاها است که تیم شما مجبور به قتل انان است. وحشت های بیرونی زیادی وجود دارد ، اما این تأثیر آنها بر روی ماجراجویی های شماست که سفرهای شما را در زیر عمارت خالی از سکنه و فراتر از آن جالب و ترسناک می کند. آنها رترسها و خصوصیات شخصیتی را ایجاد می کنند که ماجراهای بعدی را سخت تر می کند و شما را مجبور می کند قربانیان بیشتری پیدا کنید تا به چرخ گوشت بیفتند!!

Outlast 2

Outlast 2

به عنوان یک بازی مخفی کاری و ترسناک ، ممکن است Outlast 2 برای همه جالب نباشد ، اما از لحاظ موضوعی جزء جالب ترین بازی های این لیست است. شما به عنوان خبرنگار یک روزنامه  به آریزونا می روید تا همسر گمشده خودر را پیدا کنید که در اوایل روز توسط یک فرقه  ربوده می شود ، که منشاء آن از طریق نامه های حین بازی گفته می شود. شما با استفاده از حالت دید در شب دوربین خود در محیط های تاریک می توانید موجودات را ببینید. کافی است تا باتری دوربین شما تمام شود که در ان زمان می توانید مزه ترس را لمس کنید.

Inside

بازی ترسناک Inside

یکی از بازی هایی که طرفداران خاص خود را دارد بازی Inside می باشد که مزه ای از ترس را به طرز زیبایی به شما منتقل می کند. پری دریایی های خزنده ، روبات های امنیتی ، افرادی که شما را شکار می کنند ، آب و هوای نامطبوع و موارد دیگر که ما در این مقاله اسپویل نخواهیم کرد. دید درون از دنیای بی رحمانه دیستوپیایی که برای از بین بردن شما در همه زمان ها خارق العاده است. بازی بسیار خوب به نظر می رسد، حتی اگر بستر های نرم افزاری لحظه به لحظه کاملاً آشنا بوده و می توانند ناامید کننده باشند. شما واقعاً بازی را بازی می کنید و لحظات ترسناک ان را کاملا درک می کنید.

همچنین بازی LittleNightmare را هم نگاهی بیندازید ، یک نوع مشابه سبک platformer که ترسناک نیست ، اما مسلماً به همان اندازه مبتکر و خلاقانه است.

Silent Hill 2

بازی ترسناک Silent Hill 2

همه ما می توانیم موافق باشیم که Silent Hill 2 بهترین سریال ترسناک در بازی های رایانه ای است و اگرچه کونامی هرگز برای نسخه های PC تلاش زیادی نکرده است ، اما می توانید با قرار دادن تنظیمات بر روی اخرین کیفیت از بازی لذت ببرید ، این مورد احتمالاً بهترین راه برای لذت بردن از بازی است. این بازی اولین بازی بود که واقعاً ایده های روایت های ترسناک را به عنوان مسائل ذهنی ، روانی و غیرقابل اعتماد سوق داد ، با داستانی که دعوت به تفسیر می شود و شهری نیمه حساس و پیچیده که خود را تغییر می دهد تا ارام ارام ساکنان اسیب داده را در خود جای دهد. بازی که توسط یکی از بزرگان صنعت بازی سازی یعنی هیدو کوجیما ساخته شده باشد ارزش حداقل یک بار بازی کردن را دارد.

امیدواریم از مقاله بهترین بازی های ترسناک لذت برده باشید و ترس را با این بازی ها تجربه کنید.

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محمد مهدی رجب پور

بدون دیدگاه

logo-samandehi