بررسی Apple TV – هرآنچه که درباره ی تلویزیون اپل باید بدانید !!

بررسی Apple TV
۵/۵ - (۱ امتیاز)

یکی از برندهای بسیار محبوب و جهانی صنعت های مختلف از جمله تلویزیون و تلفن های همراه اپل می باشد که با تولید وسایل الکتریکی هوشمند نقش مهمی را در بازارهای جهانی بازی می کند. در ادامه با گوگلز همراه باشید تا به بررسی Apple TV بپردازیم.

بررسی Apple TV – هرآنچه که درباره ی تلویزیون اپل باید بدانید !!

تلویزیون اپل

اکنون می توانید به خدمات تلویزیون پلاس اپل در همه نوع دستگاه ها دسترسی پیدا کنید ، زیرا تاریخ انتشار اول نوامبر Apple TV سرانجام فرا رسیده است – اما آیا به گفته مدیر عامل تیم کوک ، “برخلاف هر آنچه پیش از این آمده است” خواهد بود؟

اگر می خواهید نتیجه آزمایش هفت روزه را به شما ارائه دهیم ، تمام اطلاعات موردنیاز خود را می توانید از این مقاله بدست آورید.

ما درباره قیمت و تاریخ عرضه اپل تی وی پلاس چیزهای بیشتری می دانیم ، با یک مدل اشتراک ماهانه ۴.۹۹ دلار / ۴.۹۹ پوند / AU7.99 $ که خدمات رقابتی زیادی مانند نتفلیکس ، هولو و حتی قیمت دیزنی پلاس را تحت پوشش خود قرار می دهد – حتی می توانید اگر شش نفر از خویشاوندان نزدیک دارید بین شش عضو مختلف خانواده به اشتراک بگذارید.

به علاوه ، هنگام خرید آیفون ، آی پد ، مک یا اپل تی وی ، اشتراک یک ساله را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد بنابراین ، چرا آن را تماشا نمی کنید؟

ما برنامه هایی را که برای این سرویس برنامه ریزی شده است را بررسی کردیم و شما می توانید راهنمای ما را برای نشان دادن اپل تی وی پلاس برای عناوین خاص که شامل همه از جیسون ماموآ Aquaman تا رایان رینولدز Deadpool است ، بررسی کنید. اپل در حال حاضر به عنوان فروشنده و توزیع کننده محتوا مسلط به نظر می رسد، بنابراین جالب است بدانید که چطور می توانند خودشان برای تولید آن محتوا اقدام کنند.

برای همه قیمت ها ، تاریخ های راه اندازی ، لازم است که در مورد Apple TV Plus بدانید ، که می توانید در ادامه بخوانید.

اصل مطلب چیست؟

Apple TV جیست؟ یک سرویس رقابتی که اپل محتوای دیگری را در خود جای می دهد ، در بین عناوین دیگر.
چه زمانی منتشر خواهد شد؟ می توناید بخرید !!
چقدر هزینه دارد؟ ۴.۹۹ دلار در ماه / ۴.۹۹ £ / AU 7.99 دلار ، اما هنگامی که شما یک آیفون ، آی پد ، مک یا تلویزیون اپل خریداری می کنید ، اشتراک یک سال را رایگان دریافت خواهید کرد.

بررسی مداوم Apple TV Plus 

تکنولوژی جدید Apple
ثبت نام در اپل تی وی پلاس تقریباً بسیار آسان است ، بنابراین آیا فکر می کنید همچنان به این موضوع پایبند باشید یا نه ، مهم نیست. ما به لطف خرید آیفون ۱۱ پرو مکس توانستیم یک اشتراک رایگان ۱۲ ماهه را بدست آوریم ، و نیازی به اثبات خرید یا قبض آن نبود که ما از آن ترسیده بودیم. برنامه تلویزیون اپل قبلاً می داند که این مورد بیشتر یک تسکین می باشد. 

آیا آیفون کاملاً جدیدی خریداری نکردید؟ خوب است یک تست آزمایشی ۷ روزه نیز وجود دارد که به خدمات Apple TV Plus وصل شده است ، در صورتی که از ۱۰ سپتامبر نیز iPad ، Mac یا Apple TV خریداری نکردید می توانید از این سرویس تست رایگان بهره مند شوید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که شما باید یک کارت اعتباری را برای ۴.۹۹ دلار در ماه تأیید کنید ، که پس از پایان دوره آزمایشی رایگان شما پرداخت می شود (و نمی توانید از تمدید خودکار خودداری کنید و همچنان تماشا کنید ، بنابراین حتما یادآوری سیری را تنظیم کنید. از الان یا شش روز یا ۳۶۴ روز رزرو کن) همچنین ، برای مشترکان جدید اپل تی وی پلاس نکته ای وجود دارد: در صورت داشتن یکی از کارت های  Apple  این سرویس را پرداخت کنید. این بدان معنی است که ما در نهایت ۳٪ بازپرداخت می کنیم.

آیفون تی وی

با فشار دادن دکمه آبی “لذت بردن از ۱ سال رایگان” و Face Unlock که روش پرداخت ما را تأیید می کند ، توانستیم اولین قسمت از نمایش صبح را ، یکی از نه نمایش اصلی یا فیلم های موجود در راه اندازی اولیه را  فوراً راه اندازی کنیم. استراتژی جالب در اینجا: اپل تنها سه قسمت اول سریال The Morning Show ، See و For All Mankind را آغاز می کند که قسمت های بعدی آن در یک هفته دیگر عرضه می شود. بنابراین اگر در جلسه آزمایشی هفت روزه هستید ، باید این موضوع را در نظر بگیرید.

تماشای نمایش صبح (Morning Show) که یک درام پراکنده از یک سریال است ، یک تجربه ایی خوب و با ارزش بود و ما خوشحال شدیم که نسخه ‘Max’ آیفون جدید را برای آن در نظر گرفته ایم. در حالی که تماشای نمایش های اپل تی وی پلاس را بر روی iPad ، Mac یا Apple TV (که به صفحه بزرگ ۴KTV وصل شده است) تصویر بزرگتری را ارائه می دهد ، ما متوجه شدیم که اتصال به آیفون ۶.۵ اینچی در هنگام مسافرت قابل تحمل است (AirPods Pro جدید همچنین به قفل شدن توجه شما به تلویزیون کمک می کند). فناوری نمایش Dolby Vision و HDR10 آیفون های جدید رنگ های واقعی خود را در اینجا نشان می دهد.

برنامه متوقف کردن و راه اندازی یک ویدیو و انتخاب مکانی که در آن شما آن را روشن و خاموش می کنید ،  بر روی هر دستگاهی که آزمایش کردیم آسان می کند. کنترل های حداقلی در پایین وجود دارد: پلی کردن / مکث با ۱۵ ثانیه به جلو و ۱۵ ثانیه دکمه های عقب (۱۰ ثانیه رو به جلو / عقب در مک). گزینه هایی برای فعال کردن کردن زیرنویس ها و توضیحات صوتی وجود دارد.

یک دکمه مهم در مورد آیفون های جدیدتر: امکان رفتن به صفحه کامل با تصویر ، یک تکه را از صفحه بریده یا پخش محتوا با میله های سیاه ریز در طرفین. زندگی در یک دنیای رسانه ای ۱۶: ۹ است که در آن صفحه نمایش تلفن های معدودی با نسبت ابعاد صفحه گسترده سنتی قرار دارند.

بررسی Apple TV

بررسی اپل تی وی

ما قبلاً در سه قسمت اول نمایش صبح به اندازه کافی لذت بردیم و خبرهای خوب ، ما بیشتر می خواهیم (۱۰ فصل در فصل اول وجود داشته باشد ، و همچنین فصل دو نیز در حال عرضه شدن است). در رویداد راه اندازی آیفون ۱۱ ، تیم کوک اظهار داشت که هزینه ماهانه اپل تی وی پلاس با یک اجاره فیلم قابل مقایسه است. از این نظر ، یک ارزش درخشان وجود دارد اما از آنجا که ما در حال حاضر مشترکاً در نتفلیکس ، هولو و به زودی دیزنی پلاس مشترک هستیم ،از اپل نباید فقط با یک یا دو نمایش از هر ماه لذت ببریم. برای اطمینان از مشترک بودن شما باید این روندهای کردیت کارت را ادامه دهید. هم اکنون ، این بررسی اپل تی وی و نظر گوگلز در مورد آن به یک کلیشه مناسب تلویزیون ختم می شود.

تاریخ انتشار و قیمت اپل تی وی پلاس

در زمان راه اندازی آیفون ۱۱ اپل ، تیم کوک تأیید کرد که اپل تی وی پلاس O را راه اندازی خواهد کرد. یازدهم نوامبر ، و شرکت به قول خود به خوبی عمل کرده است.

بر خلاف بسته اصلی Hulu ، اپل تی وی پلاس از ابتدا بدون آگهی است و از طریق بخشی از برنامه اپل تی وی در تلویزیون های هوشمند ، MacOS و iOS در ۱۰۰ کشور در دسترس است.

قیمت اپل تی وی پلاس
اپل تی وی پلاس فقط ۴.۹۹ دلار / ۴.۹۹ £ AU 7.99 دلار در هر ماه هزینه خواهد داشت – و اگر iPhone ، iPad ، Mac یا AppleTV را خریداری می کنید ، یک سال اشتراک را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

این قیمت حتی ارزان تر از ارزانترین اشتراک Netflix است که هزینه آن ۹ دلار (۵.۹۹ پوند / ۹.۹۹ دلار آمریکا در هر ماه) و همچنین ارزان تر از دیزنی پلاس است که به زودی منتشر می شود ، که هزینه آن ۶.۹۹ دلار (حدود ۶ پوند / ۱۰ دلار AU) برای هر ماه است.

اپل تی وی پلاس: ستاره ها ، نمایش ها و کانال ها (بررسی Apple TV)

اپل TV

سرویس پخش نمایش ، فیلم ها و مستندهای اختصاصی از فیلمسازان معتبر ، از جمله JJ Abrams ، استیون اسپیلبرگ و M. Night Shyamalan را ارائه می دهد.

این سرویس نمایش هایی مانند Amazing Stories و The Morning Show را شامل می شود و ستاره هایی مانند ریس ویترسپون ، استیو کارل و جیسون موموئا برای شرکت در این فیلم ثبت کرده اند. حتی نمایش برای جوانان به نام Helpsters وجود دارد.

به گفته اپل ، راهنمای اپل در حد بچه های دبستانی طراحی شده است  و تیمی از “هیولاهای پر جنب و جوش که عاشق حل مشکلات هستند” را دنبال می کند. این مورد توسط عروسک Cody ، که (همانطور که از نام او پیداست) به بچه ها کمک می کند اصول رمزگذاری را بیاموزند – که بدون شک برای والدین جذاب خواهند بود.

همچنین اعلام شده است که اوپرا و پرنس هری نیز برای تهیه یک سری مستندات سلامت روان ، که در سال ۲۰۲۰ به اپل تی وی پلاس می آیند ، همگروه می شوند.

در بیانیه ای که در اینستاگرام منتشر شده ، شاهزاده هری گفت: “امید ما این است که این سریال مثبت ، روشنگری و فراگیر باشد – داستانهای جهانی با روحیه بی نظیر انسانی که از تاریکی ترین مکان ها می جنگند و فرصتی برای ما هستند که خود و اطرافیان را بفهمیم باشد.

اخیراً ، اپل یک تریلر برای یک کمدی تجدید نظرخواهانه-زیست شناختی در مورد زندگی شاعر امیلی دیکینسون عرضه کرد ، با بازی نقش هاییله استینفلد. و اپل اطمینان دارد که قبلاً آن را برای یک فصل دوم برنامه ریزی کرده است.

کانال های موجود ؟

علاوه بر اپل تی وی پلاس ، اپل کانال های اپل تی وی را معرفی کرد ، که از خدمات اشتراک و سرویس های استریم مانند Amazon Prime Video به برنامه Apple TV استفاده می کند. (متأسفانه ، با این حال ، کانال های تلویزیون اپل شامل Netflix نیست.)

کانال های تلویزیون اپل از ماه می و در MacOS در اواخر سال در برنامه اپل تلویزیون اپل وارد می شوند ، ، اما در خارج از نظر اپل تی وی پلاس قرار می گیرند.

بنابراین اپل تی وی پلاس مانند Netflix است؟

بررسی Apple TV

اینجاست که اوضاع کمی گیج کننده می شود. تیم کوک در حالی که روی صحنه است ، بسیار واضح می گوید که اپل تی وی پلاس مانند Netflix نیست ، حداقل هنوز هم نیست. در حالی که این سرویس محتوای اصلی را به وسیله بارگیری اطلاعات ارائه می دهد ، اپل تی وی پلاس محتوای مجاز مانند Netflix یا Amazon Prime را ارائه نمی دهد ، که شامل همه نمایش های سندیکا مانند The Big Bang Theory ، Mr. Robot یا Seinfeld می شود.

در حال حاضر ، شما هنوز هم می خواهید آن نمایش ها را از طریق iTunes یا از طریق برنامه کابل زمینی خود در کانالهای اپل تی وی خریداری کرده و برای کتابخانه اصلی خود به اپل پلاس مراجعه کنید.

همچنین سؤال در دسترس بودن وجود دارد. کوک تعدادی از تولید کنندگان اصلی تلویزیون را معرفی کرد که برنامه Apple TV را در برنامه اصلی خود ارائه می دهند ، اما هرگز به ذکر تمام سیستم عامل هایی که Netflix در آن موجود است ، اشاره نکرد ، مانند Android TV ، رایانه های شخصی و لپ تاپ ها و تبلت های غیر Apple. اکنون می دانیم که سامسونگ حداقل ، اپل تی وی پلاس را در راه اندازی تلویزیون های هوشمند خود پشتیبانی می کند.

همچنین لازم به ذکر است که اپل پلاس با سرویس پخش استریمی بعدی دیزنی ، دیزنی پلاس مقایسه شده است. اما به نظر می رسد حتی اگر آنها ممکن است در فضای استریم رقابت کنند ، دیزنی پلاس هنوز هم از طریق اپل تی وی در دسترس خواهد بود.

امیدواریم از مقاله بررسی Apple TV لذت برده باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محمد مهدی رجب پور

بدون دیدگاه

logo-samandehi