پرینتر Xerox VersaLink C400DN – پرینتری با قابلیت بالا

بررسی پرینتر Xerox VersaLink C400DN
Rate this post

امروزه پرینترها نقش مهمی در زندگی ما ایفا می کنند به طوری که مهم نیست از پرینترها استفاده شخصی می کنید یا استفاده اداری. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی پرینتر Xerox VersaLink C400DN بپردازیم.

بررسی پرینتر Xerox VersaLink C400DN – پرینتری با قابلیتهای زیاد

پرینتری با قابلیت بالا

نگاه کلی :

ویژگی های رده بالای این پرینتر مانند صفحه لمسی قابل تنظیم ، این پرینتر را گران قیمت اما با خاصیت جلوه می دهد که در یک دفتر کوچک و با تقاضای چاپ بالا مناسب می کند.

نکات مثبت :

+ توانایی قرار دادن ۵۵۰ برگه به صورت همزمان در پرینتر

+ طراحی مناسب 

+ رنگ بندی زیبا

نکات منفی :

– سنگین

– صدای فن ازار دهنده

– صفحه لمسی نه چندان خوب

Xerox VersaLink C400DN یک چاپگر لیزری رنگی است که هدف آن مشاغل کوچک و متوسط است. این پرینتر با ظرفیت کاغذ بالا و ویژگی های پریمیوم موجود در چاپگرهای آزاد تجاری Xerox در یک طراحی رومیزی فشرده تر ، البته با یک طراحی دسکتاپ بسیار بزرگ و سنگین ، ارائه می دهد.

با داشتن محفظه ایی برای ۵۵۰ صفحه کاغذ A4 ، سرعت چاپ سریع ۳۵ صفحه در دقیقه و تونر کافی در جعبه برای ۲،۰۰۰ رنگ و ۳۰۰۰ صفحه مونو ، بهتر است که از این پرینتر در دفتر کوچک استفاده کنید. زیراکس ، این مدل برای گروه های کاری دو تا ده نفر و یک چرخه کاری حداکثر ۸۵۰۰۰ چاپ در ماه توصیه می کند. این مدل همچنین صفحه نمایش لمسی پیشرفته ۵ اینچی Xerox را به نمایش می گذارد که می توانید برنامه ها را از گالری برنامه Xerox اضافه کنید.

قیمت بدون Wi-Fi در حدود ۳۴۸ پوند مالیات بر ارزش افزوده (۴۴۹ دلار آمریکا) و قیمت مجموعه ای از کارتریج های تونر استاندارد ، قیمت کمی بیشتر از ۴۸۹ پوند (یا ۵۴۳ دلار آمریکا) برای خریدار در می اید.

بررسی پرینتر Xerox VersaLink C400DN (طراحی و ساخت)

بهترین پرینتر

پرینتر Xerox VersaLink C400DN از بین دستگاههای چاپی A4 یکی از بزرگترین و سنگین ترین آزمایشاتی است که انجام شده است. محفظه پلاستیکی لامپ هیچ کاری برای کوچکتر به نظر رسیدن پرینتر نمی کند. با کمال تعجب ، VersaLink C500DN به لطف زیبایی و طراحی مدرن تر ، براق تر به نظر می رسد ، حتی اگر واقعاً بلندتر و ۲ کیلوگرم سنگینی آن باشد.

از نکات مثبت ان می توان به این موارد اشاره کرد ، بدان معنی که C400DN دارای فضای زیادی در محفظه کاغذ اصلی (۵۵۰ برگه) و محفظه چند منظوره (۱۵۰ برگه) و محفظه خروجی (۲۵۰ برگه ایی) است. شما حتی می توانید یک محفظه کاغذ اختیاری دوم اضافه کنید تا ظرفیت کاغذ را تا ۵۵۰ برگ دیگر افزایش دهید.

فضای تونر زیادی وجود دارد. این کشتی با چهار کارتریج ارسال می شود که نوید تحویل دو هزار صفحه رنگی و سه هزار صفحه تک رنگ را می دهند. اینها موارد از قبل نصب شده اند و با باز کردن پنل جلویی به راحتی می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.
در عقب اتصالات مربوط به کابل برق ، پورت اترنت و هر دو درگاه USB نوع A و B وجود دارد. یک درگاه USB دیگر را که به راحتی در جلو قرار دارد برای چاپ از یک درایو فلش USB پیدا خواهید کرد ، اما به شما هشدار داده می شود که فقط انواع فایل های PDF ، JPEG ، TIFF و XPS پشتیبانی می شوند.

در بالای این شکاف نمایشگر رنگی پنج اینچی متمایز وجود دارد که در اکثر دستگاه های Xerox وجود دارد و این صفحه لمسی از برنامه گالری Xerox پشتیبانی می کند ، این بدان معنی است که می توانید برنامه هایی که روی صفحه ظاهر می شوند را طبق علاقه خود اضافه و سفارشی سازی کنید.

ویژگی ها

ویژگی ها

Xerox VersaLink C400DN می تواند تقریباً بر روی هر کاغذ با ابعاد A4 ، یا حروف آمریکایی به صورت تک رنگ یا چند رنگ چاپ کند و هر دو طرف را بطور خودکار چاپ کند. این پرینتر می تواند پاکت ها و کاغذهای سنگین و یا کارتن های تا ۲۲۰gsm را تحمل کند. مانند سایر دستگاه های زیراکس ، این پرینتر هم دارای ویژگی های امنیتی قوی از جمله Secure Print است که برای تکمیل کار شما نیاز به وارد کردن پین در دستگاه دارد.

با فرض اضافه کردن کیت Wi-Fi ، اتصال C400DN با انتخاب لوازم جانبی سیمی یا بی سیم ، به علاوه Wi-Fi Direct و NFC برای برقراری اتصال سریع با تلفن هوشمند بدون پیوستن به شبکه Wi-Fi ، فراهم شده است. این مورد که یک درگاه USB در جلو  پرینتر برای چاپ از یک USB نیز مشاهده می کنیم نکته ای خوشحال کننده به نظر می رسد.

حداکثر سرعت چاپ شده ۳۵ppm برای صفحات تک و یک رنگ A4 یک صفحه بوده است ، اگرچه برای مثال ، ماشین های سریعتر مانند Xerox VersaLink C500DN وجود دارد. وضوح چاپ ممکن است در ابعاد ۶۰۰ در ۶۰۰ ۶۰۰dpi کم به نظر برسد ، اما با پردازش ۸ بیتی می توان نتیجه گرفت که قابل مقایسه با چاپگر ۲۴۰۰  ۲۴۰۰dpi با پردازش ۱ بیتی است. در واقعیت وضوح بیشتر به معنای جزئیات بیشتر در صفحه است ، اما با تصویربرداری ۸ بیتی C400 به ۲۵۶ سایه خاکستری دست پیدا می کند ، این بدان معناست که شما زیاد محدود نمی شوید.

اما ویژگی اصلی این پرینتر باید صفحه لمسی ۵ اینچی با رنگ آن باشد که کنترل سبک گوشی هوشمند را به نوک انگشتان شما منتقل می کند و قابلیت های بیشتری را اضافه می کند. به عنوان مثال ، می توانید برنامه ای را دانلود کنید که شما را به اسناد Evernote که در فضای ابری ذخیره شده اند متصل شود و آنها را چاپ کند. همچنین لازم به ذکر است که Xerox VersaLink C400DN بر خلاف برخی از چاپگرهای دیگر ، چاپ اسناد منو  و یا تک رنگ را هم زمانی که رنگ های دیگر به اتمام رسیده اند انجام می دهد.

مدل مورد آزمایش Xerox VersaLink C400DN است و “D” در پسوند نشان دهنده توانایی آن در دوبلکس خودکار است. اگر فکر می کنید که هرگز نمی خواهید از هر دو طرف صفحه چاپ کنید ، می توانید با انتخاب C400N یکسان مشابه ، ۵۰ پوند پس انداز کنید.

نصب و راه اندازی

برای راه اندازی Xerox VersaLink C400DN ، می توانید رویه و دستورالعمل روی صفحه را دنبال کنید ، که شامل انتخاب واحد اندازه گیری و تاریخ دلخواه شما نیز می شود. وقتی به شبکه محلی Wi-Fi بپیوندید و رمز ورود خود را تایپ کنید ، از رابط کاربری صفحه لمسی خوشحال خواهید شد.

تنظیمات معمولاً مستقیماً به جلو خواهد بود ، اما ممکن است پس از پیغام خطاهای مکرر ، به تماس با زیراکس برای کمک متوسل شوید تا به ما بگویند که “دستگاه به اینترنت وصل نشده است.” معلوم است که انتخاب اتصال بی سیم و پیوستن به آن کافی نیست. شبکه Wi-Fi خود را در حالت تنظیم قرار دهید ، اما باید مجدداً به منوی تنظیمات برگردید و به طور دستی شبکه اصلی را از طریق اترنت به Wi-Fi تغییر دهید ، که پیش فرض است. خطای کاربر یا برنامه نویسی باگ دار توسط زیراکس؟ شاید کمی از هر دو.

در صفحه اصلی نمایشگر ، پنج نماد را مشاهده می کنید که میانبرهایی را برای عملکردهای اصلی که قبلاً نصب شده اند ارائه می دهند ، اما می توانید با مراجعه به گالری برنامه Xerox ، تعداد بیشتری از آنها را اضافه کنید. فقط نماد را فشار داده و  حدود پنجاه برنامه دیگر برای بارگیری مشاهده خواهید کرد. مطابق تصمیم Xerox ، آنها به ترتیب اهمیت بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند ، اما شما می توانید آنها را دوباره مرتب کنید.

پرینتر با قابلیت QR Code

صفحه لمسی کامل نیست. اما به طرز شگفت آوری حساس است ، تقریبا بیش از حد حساس ، به طوری که باعث می شود یک قدم اشتباه آسان تر از همیشه شود. همچنین ، برخی از برنامه های موجود در گالری برنامه با هزینه ۹۹ دلار برای اشتراک سالانه ، و برخی دیگر کار نمی کنند. به عنوان مثال ، برنامه QR Code به سادگی یک QR Code ایجاد می کند که باید اتصال تلفن شما از طریق برنامه را آسان تر کند ، مگر اینکه فقط ما موفق به دریافت پیام های خطا شده ایم.

کارایی پرینتر

Xerox VersaLink C400DN نسبتاً سریع از حالت خواب (حدود ۱۳ ثانیه برای یک صفحه رنگی و ۱۲ رنگ سیاه و سفید) و نسبتا کم سر و صدا چاپ می کند. با این وجود ، سر و صدای قابل توجهی در بین چاپ وجود دارد و فن به طور تصادفی راه اندازی می شود، حتی در حالی که چاپگر در خواب است. صفحات متوالی نیز به سرعت چاپ می شوند ، با سرعت نقل قول ۲۳ppm برای چاپ دوتایی در اندازه گیری ها مناسب است.

متن صفحات به ظاهر ، کاملاً واضح و سازگار دیده می شوند. به نظر می رسد هر فونت حتی با کوچکترین اندازه ، کاملا مشخص و خوانا است. یک ذره بین بگیرید و خواهید دید که در حال اجرا  لرزشی وجود ندارد. عکس های سیاه و سفید نیز به لطف ۲۵۶ سایه رنگ خاکستری موجود بسیار چاپ می شوند.

اسناد رنگی حتی بهتر به نظر می رسند زیرا Xerox VersaLink C400DN دارای یک پالت مخصوصاً روشن و واضح با رنگ هایی است که توسط Pantone تأیید شده است. این مورد پرینتر را با نمودارها و نمایش های رنگارنگ سازگار می کند ، اما کمتر با عکس هایی که تمایل دارند بیش از حد روشن و غیر واقعی به نظر برسند مناسب است. سایه تصاویر سیاه و سفید بطور قابل ملاحظه ای از سایه رنگی آن بهتر به نظر می رسد.

نتیجه گیری

برای دستگاه چاپی ، پرینتر Xerox VersaLink C400DN بسیار گران است و لیست طولانی ویژگی های آن برای اداره کوچک در نظر گرفته می شود. با این وجود در طولانی مدت هزینه های چاپی شما به دلیل مقدار زیاد تونر موجود و همچنین هزینه مناسب کارتریج های جایگزین کم خواهد بود. اگر تعداد زیادی چاپ می کنید ، یا افراد زیادی در کارگروه هستند ، Xerox VersaLink C400DN بخش عمده ای از آن و هزینه اولیه آن را با کیفیت چاپ واضح و قابل اعتماد توجیه می کند.

امیدوریم از مقاله بررسی پرینتر Xerox VersaLink C400DN لذت برده باشید.

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محمد مهدی رجب پور

بدون دیدگاه

logo-samandehi