اپل واچ ۶ – هر آنچه که از این ساعت هوشمند انتظار داریم !!

اپل واچ 6
۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

یکی از موفقیت های شرکت اپل ساخت سری محصولات پوشیدنی با کیفیت می باشد که در این سال ها توانسته است سهم خوبی از بازار را از آن خود کند. در ادامه به انتظاراتی که استفاده کنندگان  از اپل واچ ۶ دارند نگاهی مختصر داشته باشیم.

ساعت هوشمند اپل واچ ۶ و انتظارات از آن

ما هنوز انتظار نداریم اپل واچ ۶ را مدت طولانی ببینیم ، اما وقت آن رسیده که شروع به شنیدن شایعات یا فکر کردن در مورد ویژگی های مورد نظر در این ساعت هوشمند کنیم ، و به هر دو مورد آن در این مقاله اشاره کنیم.

ما تمام اخبار و شایعات موجود درباره پوشیدنی بعدی اپل که جدیدترین نوع آن است جمع آوری کرده ایم و قصد داریم همراه با تجزیه و تحلیل تخصصی در مورد زمان عرضه و ویژگی های آن برای شما جمع بندی کنیم.

در زیر اطلاعاتی را برای شما آورده ایم و خواسته ها و ویژگی هایی که از Apple Watch 6 می خواهید را پیدا کنید تا آن را در به روز رسانی قابل توجهی در Apple Watch 5 که اپل واچ ۶ هست ببینید . پوشیدنی اپل واچ ۵ خوب بود ، اما یک نسخه کامل  نسبت به اپل واچ ۴ نبود. ، بنابراین ما امیدواریم که این بار شاهد ویژگی های جدیدتری در این پ.شیدنی اپل باشیم.

سر اصل مطلب چیست؟ پوشیدنی بعدی از اپل

چه موقع روانه بازار می شود؟  احتمالاً سپتامبر سال ۲۰۲۰
هزینه آن چقدر است؟  به احتمال زیاد حدود ۳۹۹ دلار / ۳۹۹ پوند / ۶۴۹ دلار AU

تاریخ عرضه و قیمت Apple Watch 6

قیمت Apple Watch 6به استثنای اپل واچ اصلی ، هر مدل جدید از این ساعت هوشمند را اپل در ماه سپتامبر عرضه کرده است ، بنابراین اگرچه هیچ شایعه ای درباره تاریخ انتشار اپل واچ ۶ وجود ندارد ، اما به طور کامل اطمینان داریم که در سپتامبر ۲۰۲۰ به بازار خواهد آمد.
به طور خاص ، بر اساس روزها و تاریخ هایی که اپل تمایل به انتشار مدلهای جدید دارد ، احتمالاً اپل واچ ۶ را در ۸ یا ۱۵ سپتامبر مشاهده خواهیم کرد. این در حالی نیست که شما قادر به خرید آن باشید – انتظار می رود که تقریباً ۱۰ روز صبر کنید. از اطلاعیه تا تاریخ فروش.

بیشتر بخوانید : بررسی لپ تاپ مک بوک پرو ۲۰۱۹

درمورد قیمت ، احتمالاً حداقل به اندازه Apple Watch 5 قیمت خواهد داشت ، یعنی قیمت اولیه حداقل ۳۹۹ دلار / ۳۹۹ پوند/ AU 649 دلار خواهد بود.

اپل واچ ۶ اخبار و شایعات

ما در حال حاضر چند شایعه در مورد Apple Watch 6 می شنویم ، از جمله احتمال تغییر آن به یک نوع صفحه نمایش جدید. اپل واچ ۵ از صفحه نمایش OLED استفاده می کند ، اما گزارشها حاکی از آن است که اپل واچ ۶ ممکن است از microLED استفاده کند. مهمترین مزیت microLED این است که باید از انرژی بیشتری برخوردار باشد و این بدان معنی است که اپل واچ ۶ عمر باتری بهتری دارد.

یکی دیگر از تغییرات احتمالی صفحه نمایش ، اضافه شدن اسکنر اثر انگشت Touch ID است. در حال حاضر دامنه Apple Watch هیچ امنیتی بیومتریک ندارد ، اما ایجاد یک اسکنر به صفحه نمایش راهی ساده برای ارائه آن خواهد بود.

این تئوری مبتنی بر حق ثبت اختراع است. حق ثبت اختراع توضیح می دهد که با انتقال آنتن های بی سیم به بند ساعت می توان این کار را محقق کرد ، بنابراین فضای بیشتری برای سایر مؤلفه ها در زیر صفحه وجود دارد. این تغییری است که ایجاد فضای اسکن اثر انگشت و همچنین به طور بالقوه می تواند از نظر تئوری جایی برای باتری بزرگتر ایجاد کند.

با این حال ، این جا به جایی کار را برای شرکت های شخص ثالث برای ارائه بند ساعت محدود می کند ، و احتمالاً به این معنی است که تعویض بند ساعت بسیار گران خواهد بود.

Apple Watch 6

یکی دیگر از ویژگی های Apple Watch 6 ممکن است ردیابی خواب بومی باشد. این گفته طبق نظر “افراد آشنا با کار” است که با بلومبرگ صحبت می کنند.

دامنه Apple Watch در حال حاضر از برنامه های ردیابی خواب شخص ثالث پشتیبانی می کند ، اما جای تعجب است که اپل هنوز محصولات خود را ارائه نمی دهد ، بنابراین این یک مورد باورپذیر است.

بیشتر بخوانید : هرآنچه که درباره ی تلویزیون اپل باید بدانید

علاوه بر ویژگی های جدید ، اپل واچ ۶ نیز ممکن است باعث بهبود مقاومت در برابر آب و اتصال بی سیم و همچنین عملکرد کلی سریع تر شود. هیچ یک از این ها به جز مقاومت در برابر آب تعجب آور نیست ، زیرا همین اپل واچ ۵ نیز در حال حاضر در برابر عمق ۵۰ متری مقاوم در برابر آب است.

این ادعا از مینگ چی کو (تحلیلگر محترم اپل) ناشی می شود ، که می گوید تغییر مواد پلیمر کریستال مایع (LCP) در تخته های مدار این امکان را فراهم می کند.

آنچه می خواهیم ببینیم

مطمئناً شایعات فراوان دیگری درباره Apple Watch 6 که در این تاریخ هنوز ارائه نشده به وجود آمده است ، اما در این میان آنچه که امیدواریم باشد آن چیزی است که نظر مثبت استفاده کنندگان را فراهم میکند.

۱- عمر بهتر باتری

اپل واچ ۵ در واقع از باتری بدتر از Apple Watch 4 برخوردار است و اگرچه دلیل خوبی برای آن وجود دارد (اضافه شدن صفحه نمایش همیشه روشن) ، ما دوست داریم شاهد پیشرفت های بزرگی برای Apple Watch 6 باشیم.

حداقل ما می خواهیم آن را با زندگی اپل واچ ۴ مطابقت دهیم ، اما از نظر ایده آل می خواهیم که این ساعت حتی بهتر هم باشد. این امر همچنین باعث می شود که این ساعت هوشمند برای ردیابی خواب پایدارتر شود – ویژگی ای که شایعه شده اپل به آن افزوده است.

۲- ویژگی های تناسب اندام بیشتر

اپل واچ قبلاً از دستگاه های سلامتی و ورزش بسیار خوبی بهره مند بوده است ، اما متاسفانه متوجه نشدیم که ویژگی قابل توجهی به Apple Watch 5 اضافه شده باشد ، بنابراین می خواهیم برخی از آنها را برای Apple Watch 6 مشاهده کنیم.

دقیقاً چه مواردی ممکن است از اپل در اختیار ما قرار بگیرد؟ 

امکانات شامل امکان ردیابی دقیق تر تمرینات بیشتر یا حسگرهای اضافی برای نظارت بر سلامت شما است. هرچه اطلاعات بهداشتی بیشتر باشد ، با دقت بیشتری می توان پیش رفت و پیشرفت شخصی را پیگیری کرد.

۳- گزینه کم رنگ تر برای صفحه نمایش همیشه روشن

نمایشگر همیشه روشن ویژگی جدیدی برای اپل واچ ۵ بود ، اما مسئله مهم این است که استفاده آن در شب و در تاریکی با این روشنایی صفحه مناسب نبود. به همین خاطر می خواهیم در اپل واچ ۶ گزینه ای بسیار کم رنگ و بدون خاموش کردن کامل داشته باشیم. این ویژگی همچنین ممکن است عمر باتری را بهبود بخشد ، بنابراین این یک برد و جهش برای این ساعت هوشمند محسوب خواهد شد.

۴- حالت همیشه روشن برای همه برنامه ها

برنامه ها ساعت هوشمند اپل

مسئله دیگر در مورد صفحه نمایش همیشه روشن این است که به طور صحیح توسط همه برنامه ها پشتیبانی نمی شود ، به این معنی که به جای اینکه نسخه اصلی یک برنامه باز روی صفحه نمایش همیشه روشن نمایش داده شود ، در بسیاری از موارد به یک ساعت دیجیتال پایه تبدیل می شود ، به این معنی که شما نمی توانید برنامه را بدون بیدار کردن صفحه به درستی مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید : برترین سیستم های هوشمند سازی خانه در ۲۰۱۹

ما دوست داریم ببینیم که این مورد برای Apple Watch 6 تغییر می کند ، به طوری که هر برنامه قادر است از صفحه نمایش همیشه روشن کاملاً پشتیبانی کند.

۵- ردیابی خواب

ما سالهاست که از Apple Watch ردیابی خواب می خواهیم و تاکنون اپل گوش نکرده است. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ردیابی خواب ممکن است در این سری از ساعت هوشمند اپل باشد ، بنابراین ممکن است این چیزی باشد که در نهایت بدست می آوریم.

۶- همگام سازی بهبود یافته

ما متوجه شدیم که موارد همگام سازی (مانند آهنگ ها و پادکست ها) در Apple Watch 5 از آنچه واقعاً باید باشد ، قابل اطمینان تر است ، پس قابلیت همگام سازی مناسبی از این ساعت جدید اپل انتظار خواهیم داشت.

۷- صفحه نمایش مدور

آرزوهایی که تا اینجا داشتیم برای ما واقع بینانه هستند ، اما ما نمی توانیم ببینیم که اپل شکل صفحه نمایش فعلی را شکسته است و نمی خواهیم آن را ببینیم . اما دوست داریم یک گزینه مدور اضافه شده در کنار صفحه های مربع را ببینیم.

اگرچه این اتفاق نمی افتد ، اگر این اتفاق بیفتد ، فروش بسیار خوبی برای مدل جدید خواهد بود ، به خصوص که طراحی Apple Watch 5 بسیار شبیه به Apple Watch 4 است. امیدواریم از مقاله اپل واچ ۶ که به معرفی سایت هوشمند جدید اپل و انتظارات از آن پرداختیم لذت برده باشید.

 

4.7/5 - (3 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب محمد مهدی رجب پور

بدون دیدگاه

logo-samandehi