چاپگر اچ پی بدون نیاز به تعویض کارتریج به بازار عرضه شد

چاپگر جدید اچ پی
Rate this post

همیشه یکی از مشکلات چاپگر های لیزری تعویض کارتریج بوده است که بسیار پر هزینه است و تقریبا هر چند ماه یک بار باید این کار صورت گیرد تا بتوان دوباره از چاپگر استفاده کرد اما پرینتر اچ پی جدید که به تازگی به بازار عرضه شده است  این مشکل را برطرف کرده است در ادامه به بررسی این چاپگر میپردازیم.

 

بیشتر بخوانید : چگونه بهترین پرینتر را بر اساس نیاز انتخاب کنیم

 

چاپگر لیزری Neverstop اچ‌پی با کیت بارگیری مجدد مخصوص اچ‌پی کار می‌کند، درواقع این کیت شامل سرنگ پلاستیکی و بزرگی، حاوی تونر چاپگر است. به‌سادگی این سرنگ را مانند پیچ در شکاف مخصوص چاپگر قرار داده، اهرم سرنگ را فشرده تا تونر دستگاه کامل پر شود، سپس باید سرنگ را از محل خود خارج کرد. به‌گفته‌ی اچ‌پی این روند ۱۵ ثانیه‌ای نسبت به دیگر چاپگرها مزیت بسیار بزرگی به حساب می‌آید. چاپگر لیزری Neverstop می‌تواند بیش از ۵ هزار صفحه را در همان شروع بدون نیاز به شارژ مجدد چاپ کند.

 

سرنگ چاپگر اچ پی

 

 

این چاپگر مناسب شرکت‌ها، استارتاپ‌ها و سازمان‌های کوچک و متوسط است که نمی‌توانند وقت زیادی را صرف عیب‌یابی و تعمیر مشکلات مختلف چاپگرها کنند و می‌خواهند با سرعت هرچه تمام‌ و بدون مشکل شروع به چاپ کنند.چاپگر HP Neverstop Laser از اپلیکیشن هوشمند اچ پی استفاده میکند و کاربر میتواند بوسیله گوشی همراه خود و سرویس‌های دیگری همچون دراپ‌باکس و گوگل‌درایو دستور چاپ بدهد. این دستگاه با مدل های مختلف و با امکاناتی نظیر اسکن ، کپی و چاپ از طریق وایرلس عرضه شده است. و اکنون در امارات ۱۱۴۹ دلار قیمت دارد.

 

چاپگر جدید اچ پی بدون نیاز به کارتریج

 

در حال حاظر این دستگاه فقط قابلیت چاپ ، اسکن و کپی تک رنگ (سیاه و سفید) را دارد و این که شرکت اچ پی چه زمان بخواهد قابلیت های آن را ارتقا دهد تا بتوان چاپ رنگی هم با این پرینتر انجام داد مشخص نیست. اما همین چاپگر با این قابلیت هم باز بسیار عالی است زیرا دیگر دردسر های مربوط با تعویض کارتریج را نخواهید کشید همچنان در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

بیشتر بخوانید : معرفی چاپگری با قابلیت بالا

به طور کلی تا این محصول جای خود را در بازار چاپگر ها پیدا کند زمان خواهد برد زیرا استفاده از آن به همین راحتی ها هم نیست. همانطور که در بالا خواندید باید مراحلی طی شود تا سرنگ در داخل چاپگر قرار گیرد و… اما باز هم جای خوشحالی است که می توانیم با کارتریج ها خداحافظی کنیم. دیدگاه خود در ارتباط با این محصول جدید را با ما در میان بگذارید.

 

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب دانیال اکبری

بدون دیدگاه

logo-samandehi