معرفی بهترین برنامه های فایروال اندروید برای گوشی هوشمند

فایروال اندروید
۵/۵ - (۲ امتیاز)

ما کاملاً مطمئن هستیم که هر وقت درباره اصطلاح ” امنیت موبایل ” می شنوید ، به برنامه های ضد ویروس و ضد بدافزار فکر می کنید. در حقیقت ، تعداد زیادی برنامه وجود دارد که در بخش امنیت موبایل قرار میگیرند و آنتی ویروس اندروید و فایروال اندروید مهمترین آنها هستند.

در زمینه آنتی ویروس موبایل ، ما مقاله ای را در مورد بهترین برنامه های آنتی ویروس برای اندروید منتشر کرده ایم و امروز قصد داریم در مورد بهترین برنامه های فایروال اندروید صحبت کنیم. با برنامه های فایروال برای اندروید ، می توانید براساس پروتکل امنیتی از پیش تعیین شده ، به راحتی همه ترافیک های ورودی و خروجی بین تلفن هوشمند و وب را کنترل کنید.

 

۱- برنامه فایروال اندروید  NoRoot Firewall

همانطور که از نام این برنامه مشخص است یکی از برنامه های فایروال است که ما امروز آن را در دسته بهترین فایروال های اندروید قرار داده ایم و میتوانید از آن استفاده کنید. نکته جالب در مورد NoRoot Firewall این است که در تلفن های هوشمند اندرویدی روت نشده کار می کند.

این برنامه می تواند به شما در نظارت و کنترل برنامه هایی که به اینترنت متصل هستند کمک کند. به عنوان مثال ، می توانید چندین فیلتر برای محدود کردن یا اجازه دسترسی برنامه ها به اینترنت از طریق WiFi یا داده های موبایل تنظیم کنید. بنابراین ، NoRoot Firewall یکی از بهترین برنامه های فایروال است که می توانید در تلفن هوشمند اندرویدی خود و یا تبلت خود داشته باشید.

 

۲- برنامه دیوار آتش برای اندروید  AFWall +

AFWall + یکی دیگر از ابزارهای امنیتی عالی در لیست است که فقط در دستگاه Android روت شده کار می کند. بنابراین ، اگر یک گوشی هوشمند روت شده اندروید دارید ، می توانید از AFWall + برای کنترل فعالیت های اینترنت دستگاه خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : آنتی ویروس های پر قدرت رایگان و پولی در سال ۲۰۱۹

درست مانند برنامه قبلی این برنامه به کاربران امکان می دهد دسترسی به اینترنت را بر اساس هر برنامه کنترل کنند. جدای از همه اینها ، AFWall + همچنین برخی از ویژگی های اضافی از پیش تعریف شده را نیز میتوان متصل کرد. بنابراین ، یکی دیگر از بهترین برنامه های دیوار آتش برای اندروید در سال ۲۰۱۹ همین برنامه است که می توانید از آن استفاده کنید.

 

۳- اپلیکیشن اندرویدی  Droid Wall

خوب ، DroidWall یکی از قدیمی ترین و مطمئن ترین برنامه های فایروال اندروید است که امروز می توانید از آن استفاده کنید. با این حال ، DroidWall برای کار در اندروید به دسترسی روت نیاز دارد و پس از دستیابی به این دسترسی ، می تواند شگفتی هایی را انجام دهد. این برنامه با ویژگی های پیشرفته خود که فقط برای کاربران حرفه ای منظور شده است شناخته شده است. جدا از همه اینها ، DroidWall تقریباً همه ویژگی های اصلی فایروال مانند مسدود کردن دسترسی اینترنت به هر برنامه خاص ، نظارت بر ترافیک ورودی و خروجی و غیره را ارائه می دهد.

 

۴- برنامه فایروال  InternetGuard

InternetGuard یکی دیگر از بهترین برنامه های فایروال است که می توانید در تلفن هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید. نکته جالب در مورد InternetGuard این است که به کاربران امکان می دهد برنامه ها و دامنه ها را برای محدود کردن دسترسی WiFi انتخاب کنند. برنامه به مجوز نیاز ندارد. بنابراین ، InternetGuard یکی دیگر از بهترین برنامه های Firewall است که می توانید در تلفن هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید.

 

۵- آنتی ویروس Avast

اگر یک گوشی هوشمند روت شده اندرویدی دارید ، می توانید از آنتی ویروس Avast برای امنیت کامل در همه جا استفاده کنید. آنتی ویروس Avast یک برنامه چند منظوره است که به عنوان آنتی ویروس ، قفل برنامه ، مسدود کننده تماس ، VPN و فایروال خدمت می کند. ویژگی فایروال آنتی ویروس Avast نیاز به دسترسی روت دارد و می تواند برنامه ها را در استفاده از اینترنت محدود کند.

 

5/5 - (2 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی

بدون دیدگاه

logo-samandehi