روش فعال کردن حالت تاریک در برنامه توییتر مخصوص اندروید

حالت تاریک در برنامه توییتر
۵/۵ - (۱ امتیاز)

روند اضافه کردن حالت تاریک به برنامه ها در سال ۲۰۱۹ افزایش پیدا کرده است. همه شرکت های بزرگ مانند گوگل، اپل و غیره قصد داشتند حالت تاریک را در برنامه ها و خدمات خود پیاده سازی کنند. اگر در مورد گوگل صحبت کنیم باید گفت این شرکت یک حالت تاریک گسترده در سیستم عامل اندروید ۱۰ معرفی کرده است که هر برنامه ای را مجبور می کند از حالت تاریک استفاده کند.

نه تنها گوگل بلکه اپل نیز در آخرین نسخه IOS حالت تاریک جدیدی را معرفی کرده است. همانطور که انتظار دارید حالت تاریک در برنامه توییتر تمام عناصر سفید برنامه را به خود اختصاص داده و آنها را به تاریکی تبدیل می کند.حالت تاریک در توییتر فشار کمتری را به چشم شما به خصوص در شب وارد می کند.

بیشتر بخوانید :  واتس اپ وب و نحوه فعال کردن حالت تاریک

ویژگی حالت تاریک در توییتر از ژوئیه سال ۲۰۱۶ تا این تاریخ وجود داشته است ، اما بسیاری از ما نمی دانیم چگونه آن را فعال کنیم. بنابراین ، در این مقاله می خواهیم این روش کار را با شما به اشتراک بگذاریم . این آموزش به شما در فعال کردن حالت تاریک در برنامه توییتر برای اندروید کمک خواهد کرد .

فعال کردن حالت تاریک در برنامه توییتر

قبل از خواندن مراحل انجام کار ، توجه داشته باشید که اگر از سیستم عامل اندروید ۱۰ استفاده می کنید ، باید حالت تاریک سیستم را روشن کنید. حالت تاریک گسترده سیستم عامل اندروید ۱۰ برنامه توییتر را مجبور به استفاده از حالت تاریک می کند.

اول از همه ، به فروشگاه Google Play بروید و برنامه Twitter را از آنجا دانلود و یا اگر آن را نصب دارید آن را بروزرسانی کنید. سپس برنامه را باز کنید. از شما خواسته می شود یک حساب کاربری باز کنید و یا اگر حساب کاربری دارید وارد آن شوید. بعد از وارد شدن به برنامه بایستی روی نماد پروفایل در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

فعال کردن حالت تاریک توییتر

سپس روی نماد لامپ که در پایین ترین بخش برنامه و در سمت چپ قرار گرفته ضربه بزنید. اگر می خواهید از حالت تاریک یا dark mode بیرون بیایید گام های بالا را دوباره دنبال کنید تا به حالت پیشین بازگردید.

اما افزون بر این تنظیماتی نیز در دسترس شماست تا بتوانید وضعیت نمایش حالت تاریک در برنامه توییتر را به دلخواه خود تغییر دهید. برای انجام این کار گام های زیر را به ترتیب دنبال کنید .

  • در بالا گوشه چپ بر روی آیکون Profile ضربه بزنید.
  • Settings and privacy را ضربه بزنید .
  • سپس Display and sound را ضربه بزنید .
  • پس از آن Night mode را ضربه بزنید .

حالت تاریک در اندروید

پس از انجام گام های بالا در بخش Display، ۳ گزینه on، off، automatically پیش روی شما خواهد بود. با فعال کردن گزینه automatically نمایش حالت شبانه بر اساس طلوع و غروب خورشید خواهد بود.

بیشتر بخوانید : فعال کردن حالت تاریک در Gmail 

کاری که میخواستید انجام دهید را به سادگی انجام دادید . شما الان توانستید حالت تاریک در برنامه توییتر را در برنامه تحت سیستم عامل اندروید فعال کردید. حالت تاریک در محبوب ترین برنامه شبکه های اجتماعی فعال شد. لطفا این مقاله را با ذکر منبع با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی

بدون دیدگاه

logo-samandehi