معرفی ۲ پیج بازی در اینستاگرام و درس هایی که بایستی گرفته شود

پیج بازی در اینستاگرام
۵/۵ - (۵ امتیاز)

اگر از طرفداران بازی های کامپیوتری هستید بد نیست سری هم به پیج های موجود در اپلیکیشن اینستاگرام زده و برخی از بازی ها را از پیج های معرفی بازی در اینستاگرام انتخاب کنید. در این صفحه ها که به منظور معرفی بازی و ترفندها و نکاتی که گیمرها بایستی برای بازی بدانند ایجاد شده میتوانید با دیدن گوشه های از فیلم های مرتبط با بازی به سادگی با سبک بازی آشنا شده و در صورتی که مورد پسند شما باشد آن را از بازار خریداری و یک سرگرمی مناسب برای مدتی داشته باشید.

با توجه به اینکه قصد امروز از نوشتن معرفی پیج های بازی در اینستاگرام بود و عادت دارم همیشه قبل از نوشتن تحقیق انجام داده تا مطلب تا جایی که ممکن است جنبه آموزشی و مناسب کاربران را داشته باشد سری به هشتک های مرتبط با بازی زده و به برخی از پیج ها وارد شده و نحوه فعالیت آنها را مشاهده کردم.

در این پیج ها صفحه ای به اسم gamerman_ir که در قسمت پست های اخیر وجود داشت توجه من را جلب کرد. در این لحظه که این مطلب را مینویسم این صفحه اینستاگرامی ۲ روز است که فعالیت خود را شروع کرده و مالک این پیج اینستاگرام حدود ۲۰ پست در خصوص معرفی انواع بازی تولید کرده است که به نظرم بسیار حرفه ای در حال تولید محتواست. در این پیج هر نوع بازی و با هر سلیقه ای مربوط به دستگاههای پلی استیشن ، ایکس باکس و … وجود دارد که مالک پیج سعی کرده بود آنها را به بهترین نحوه معرفی کند. در این پیج بازی ها به خوبی معرفی شده بود.

در یک پیشنهاد که از طریق دایراکت به مدیر صفحه اینستاگرامی فوق ارسال کردم از ایشان خواستم نسبت به دسته بندی بازی ها برای کلیه گروه های سنی نیز اقدام کند و همچنین نقد و بررسی در خصوص بازی ها را نیز در این پیج قرار دهد. که در ۱۵ دقیقه بعد ایشان اعلام کرد با برنامه ریزی که صورت گرفته قرار است این موضوعات نیز در این صفحه منتشر شود.

ناگفته نماند این پیج بازی در اینستاگرام که ۲ روز از تاسیس آن گذشته بود فالور چندانی نداشت ولی با توجه به برنامه ریزی که توسط مدیر این صفحه صورت گرفته قطعا در آینده ای نه چندان دور میتواند یکی از پیج های موفق در زمینه معرفی و تحلیل بازی در ایران باشد.

در ادامه پیج دیگری را بررسی کردم که فالور آن در حدود ۲۸ هزار نفر بود و سبک کار این صفحه بازی اینستاگرامی معرفی بازی و همچنین خبرهایی از دنیا بازی و سخت افزار بازی بود. نام این پیج gametester.ir است و در این لحظه که این مطلب را مینویسم به روز رسانی گردیده بود و فعال میباشد.

درس هایی که از مقایسه پیج های مختلف اینستاگرام به دست می آید

پیج اینستاگرام

خوب در هر دسته کاری پیج های فعال و غیرفعال زیادی وجود دارد که هر کدام از آنها در ابتدای کار با شور و هیجان خاص و زیادی ایجاد گردیده اند. برخی از این صفحه ها به مرور زمان غیرفعال شده و از ادامه کار بازمانده اند که علت آن نا امیدی مدیر صفحه اینستاگرامی بعد از گذشت مدت زمان خاص بوده است .

فرقی ندارد صفحه بازی در اینستاگرام باشد و یا صفحه معرفی لوازم آرایشی. هر صفحه ای که ایجاد میشود بایستی با هدف خاص و برنامه ریزی بلند مدت ایجاد گردد. اگر بدون برنامه و هدف پیج اینستاگرامی خود را راه اندازی کرده اید نیاز است هر چه زودتر نسبت به انتخاب هدف و برنامه برای آن اقدام کنید.

هدف من از معرفی دو پیج بالا این است که اگر پیج اول با هدف و برنامه ریزی ادامه دهد و صفحه بعدی در ادامه کار ضعیف عمل کند به زودی پیج معرفی بازی در اینستاگرام اولی جای پیج دوم را خواهد گرفت. 

پس اگر شما هم مالک یک صفحه در اینستاگرام هستید ، خارج از هر نوع فعالیتی که انجام میدهید بایستی این نکته را مد نظر قرار داده تا بتوانید روز به روز پیشرفت کرده و به هدف خود نزدیکتر شوید.

5/5 - (5 امتیاز)
۱
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی

یک دیدگاه

  • یوسف محمدی
    ۳۱ فروردین ۱۳۹۹

    جالب وکاربردی بود .ممنون

logo-samandehi