رده‌بندی بهترین مدل‌های گوشی تلفن همراه در ماه آخر سال ۲۰۲۰

گوشی
Rate this post

اگر جزو کسانی هستید که علاقه به دنیای دستگاه‌های دیجیتال و خصوصا گوشی تلفن همراه دارید و یا کسب و کار شما مرتبط با گوشی تلفن همراه است یا اینکه اخیرا تصمیم گرفته‌اید که یک گوشی تهیه کنید ولی در مورد برند و نحوه عمکلرد گوشی مورد نظر خود مطمئن نیستید. ما یک خبر خوب برای شما داریم. ما از این پس هر ماه لیست ده تا گوشی‌ تلفن همراه اندروید برتر دینا را برای شما پست می‌کنیم. این اطلاعات به روز و از منابع معتبر بین‌المللی تهیه شده و به شما ارائه می‌شود. لطفا با نظرات گران‌بهای خودتان ما را در ارائه مطالب بهتر یاری کنید.

رده‌بندی ده گوشی اندروید برتر از نظر عملکرد در ماه آخر سال ۲۰۲۰

رده بندی گوشی

 

باید این توضیح را در مورد جدول ارائه شده بدهیم که امتیاز نهایی، مجموع امتیازات داده شده در هر بخش است و شما بسته به استفاده از تلفن همراه ممکن است مورد سوم، پنجم یا دهم را انتخاب کنید. اما اینکه هر بخش مربوط به چه هست را در ادامه می‌بینیم.

CPU یا پردازنده مغز متفکر یک گوشی‌ تلفن همراه بوده و تمامی دستورات شما ازطریق این قطعه پردازش می‌شود. درست مثل مغز انسان، تمامی عملیاتی که در یک گوشی تلفن همراه ‌هوشمند اتفاق می‌افتد، باید به تأیید پردازنده برسد و بررسی شود.

GPU  بر گرفته از نام لاتین Graphics Processing Until به معنای پردازنده گرافیکی می باشد.  این بخش از گوشی تلفن همراه  وظیفه پردازش عملیات گرافیکی در گوشی یا تبلت شما را بر عهده دارد.

MEM همان حافظه تلفن همراه است که قابلیت ذخیره‌سازی و دسترسی به اطلاعات و امکانات ذخیره شده در گوشی تلفن همراه را برای شما فراهم می‌کند.

UX  مخفف کلمه User eXperience و به معنی تجربه کاربران است، این مهمترین بخش امتیازدهی به گوشی تلفن همراه می‌تواند باشد زیرا ممکن است با وجود تجهزات و امکانات حرفه‌ای رضایت کاربران را فراهم نکند.

شما می‌توانید در هفته دوم هر ماه میلادی لیست جدیدترین و بهترین گوشی‌های تلفن همراه جهان از نظر عملکرد را در سایت Googls.ir مشاهده کنید. اگر در جستجوی مطلب خاصی هستید ولی در نهایت نتوانسته‌اید مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید. فقط کافی است که سوال خود را برای ما ارسال کنید و ما جواب شما را بصورت یک پست در اسرا وقت در سایت منتشر خواهیم کرد.

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب احسان

بدون دیدگاه

logo-samandehi