۵ برنامه‌ اندروید محبوب در ایران،آمریکا،انگلستان،استرالیا و فرانسه در سال ۲۰۲۰

اندروید
Rate this post

حدودا چهار میلیارد نفر در دنیا از گوشی تلفن همراه استفاده می‌کنند که نزدیک به ۸۰ درصد آنها یعنی چیزی حدود ۳ و نیم میلیارد نفر در دنیا از گوشی‌های اندروید استفاده می‌کنند، مشخص است که هر کس به فراخور استفاده و نیازهای شخصی خود بسته‌ای خاص از برنامه‌های اندروید را انتخاب می‌کند، اما آیا تا کنون به این فکر کرده‌اید که کدام برنامه‌ها در دنیا بیشتر طرفدار دارند و آیا فرقی بین برنامه‌های مورد استفاده مردم در سایر کشورها وجود دارد یا خیر؟ ما در این مطلب به بررسی پنج برنامه اندروید محبوب در پنج کشور مختلف می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

پنج برنامه اندروید با بیشترین مخاطب در کشورهای مختلف دنیا در سال ۲۰۲۰

 ایران

اندروید

همانطور که مشخص است برنامه آپ پرطرفدارترین برنامه اندروید در ایران است، و پس از آن یک برنامه قند شکن و در ادامه هم یک برنامه سرگرمی، برنامه دسترسی و معرفی برنامه‌های گوشی همراه بازار و پس از آن هم پیام رسان تازه ترند شده سیگنال قرار دارد. در اینجا ما ششمین برنامه را هم درج کرده‌ایم که بازهم مربوط به قندشکن قرار گرفته است.

امریکا

اندروید

در امریکا که چند وقتی است درگیر مشکلات داخلی شده و اوضاع سیاسی و اجتماعی چندان متعادل نیست، مردم بشتر علاقه دارند تا با انجام بازی‌های دیجیتال مشکلات را فراموش کنند، لذا اولین مورد در لیست در کشور امریکا مربوط به یک بازی دیجیتال است، دومین مورد پیام رسان تلگرام است که جایگاه شماره یک را از دست داده است و به رتبه دوم نزول کرده است. سومین برنامه زوم است که با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا بیشتر برای ایجاد ارتباط تصویری برای مراکز آموزشی و از این دست فعالیت‌ها استفاده می‌گردد.

در رده چهارم برنامه تولید محتوی تیک تاک قرار دارد که با بیشتر از یک میلیارد نصب در دنیا یکی از مشهورترین برنامه‌های اندروید محوسب می‌گردد. در رده پنجم اما بازهم یک بازی اندروید دیگر قرار دارد که نشان از آرامش و بی‌خیالی مردم امریکا دارد.

 

انگلستان

نرم افزار برتر موبایل

در انگلستان موضوع اندکی متفاوت است، مردم بیشتر از برنامه مایکروسافت تیم استفاده می‌کنند که این روزها در بیشتر کشورهای اروپایی برای برگزاری کلاس‌های آنلاین دانشگاه‌ها و مدارس از آنها استفاده می‌گردد. در رتبه دوم هم برنامه زوم قرار دارد که کاربردی مشابه مورد قبل دارد. سومین برنامه هم برنامه ارتباط جمعی سیگنال است. با بررسی سه مورد اول مشخص است که انگلیسی‌ها علاقه زیادی به صحبت کردن و برگزاری نشست‌های مشترک دارند. و در ادامه همانطور که انگلیسی‌ها در سیاست دنباله‌رو امریکا هستند در برنامه‌های اندروید هم همین رویه را دنبال کرده‌اند و دو بازی دیجیتال رده چهارم و پنجم برنامه‌های اندروید پرطرفدار در انگلستان را به خود اختصاص داده‌اند.

 

استرالیااپلیکیشن موبایل

در استرالیا هم مانند ایران مردم بیشتر به استفاده به برنامه‌های بومی علاقه دارند و در کشوری که در مقابل بیماری کرونا توانسته تا اینجا به خوبی عمل کند مردم بیشتر از برنامه‌های کاربردی داخلی استفاده می‌کنند، جایی که رتبه اول تا سوم مربوط به این برنامه‌ها است. در رده چهارم یک برنامه اندروید ایجاد سرگرمی قرار گرفته است. و در نهایت، رده پنجم اما به یک بازی اندروید دیجیتال اختصاص دارد که وجه تشابه استرالیایی‌ها با دو کشور انگلیسی زبان دیگر است.

 

فرانسه

برنامه اندروید

آخرین کشور در لیست ما کشور فرانسه است که فهرست پنج برنامه اندروید محبوب مورد استفاده فرانسوی‎‌ها ترکیبی از برنامه‌های کشورهای بالا است، به این معنی که با هر کدام از کشورهای اشاره شده در بالا حداقل در یک برنامه اندروید دارای اشتراک است.

امیدوارم از خواندن این پست لذت برده باشید.

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب احسان

بدون دیدگاه

logo-samandehi