۱۰ گوشی اندروید برتر دنیا از نظر عملکرد در ماه ژانویه ۲۰۲۱

phone
Rate this post

اگر پست قبلی ما درباره رده‌بندی بهتری گوشی‌های اندروید دنیا با توجه به عمکرد آن‌ها را دیده باشید، احتمالا منتظر پست جدید و رده‌بندی جدید ۱۰ گوشی برتر تلفن همراه با سیستم عامل اندروید هستید. امروز با هم نگاهی به رده‌بندی جدید این گوشی‌ها در ماه ژانویه ۲۰۲۱ می‌اندازیم.

رده بندی ۱۰ گوشی اندروید برتر دنیا از نظر عملکرد در ماه ژانویه ۲۰۲۱

phone

باید این توضیح را در مورد جدول ۱۰ گوشی برتر بدهیم که امتیاز نهایی، مجموع امتیازات داده شده در هر بخش است و شما بسته به استفاده از تلفن همراه ممکن است مورد سوم، پنجم یا دهم را انتخاب کنید. اما اینکه هر بخش مربوط به چه چیز است را در ادامه خواهیم دید.

CPU یا پردازنده ، مغز متفکر یک گوشی‌ تلفن همراه بوده و تمامی دستورات شما از طریق این قطعه پردازش می‌شود. درست مثل مغز انسان، تمامی عملیاتی که در یک گوشی تلفن همراه ‌هوشمند اتفاق می‌افتد، باید به تأیید پردازنده برسد و بررسی شود.

GPU  بر گرفته از نام لاتین Graphics Processing Until به معنای پردازنده گرافیکی می باشد.  این بخش از گوشی تلفن همراه  وظیفه پردازش عملیات گرافیکی در گوشی یا تبلت شما را بر عهده دارد.

MEM همان حافظه تلفن همراه است که قابلیت ذخیره‌سازی و دسترسی به اطلاعات و امکانات ذخیره شده در گوشی تلفن همراه را برای شما فراهم می‌کند.

UX  مخفف کلمه User eXperience و به معنی تجربه کاربران است، این مهمترین بخش امتیازدهی به گوشی تلفن همراه می‌تواند باشد زیرا ممکن است با وجود تجهیزات و امکانات حرفه‌ای رضایت کاربران را فراهم نکند.

شما می‌توانید در هفته دوم هر ماه میلادی لیست جدیدترین و بهترین گوشی‌های تلفن همراه جهان از نظر عملکرد در سایت گوگلز مشاهده کنید. اگر در جستجوی مطلب خاصی هستید ولی در نهایت نتوانسته‌اید مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید فقط کافی است که سوال خود را برای ما ارسال کنید و ما جواب شما را بصورت یک پست در اسرع وقت در سایت منتشر خواهیم کرد.

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب احسان

بدون دیدگاه

logo-samandehi