چطور با ساخت لینک کوتاه از اینترنت کسب درآمد داشته باشیم

ساخت لینک کوتاه
Rate this post

روش های زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که یکی از آنها کسب درآمد از ساخت لینک کوتاه است. درآمد داشتن از این روش به چگونگی وقت گذاشتن شما و همچنین استراتژی شما بستگی دارد که چقدر برای این کار وقت بگذارید و در کجاها لینکهای ساخته شده خود را تبلیغ کنید. هر چه مکانی که در آن لینک خود را منتشر میکنید بازدید کننده بیشتری داشته باشد به مراتب درآمد شما از این روش بیشتر خواهد بود.

برای مثال تبلیغ در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام ، فیسبوک و یوتیوب و حتی ارسال ایمیل میتواند درآمد قابل توجه ای برای شما از ساخت لینک کوتاه داشته باشد.

سایتهای زیادی برای کوتاه کردن لینک وجود دارد که هم خارجی هستند و هم ایرانی. ما در اینجا یکی از قدیمی ترین و بهترین سایتها در این زمینه که بسیار حرفه ای است را معرفی میکنیم. شما با کمک این سایت میتوانید درآمد مناسبی از این روش داشته باشید.

اگر بخواهم در خصوص فرایند کاری این روش برای شما بگویم ، روش کار به این صورت است که بازدید کنندگان بر روی لینک های شما کلیک میکنند و بلافاصله بعد از باز کردن لینک های شما ، تبلیغاتی را مشاهده خواهند کرد و بعد از ۱۰ تا ۱۵ ثانیه می توانند تبلیغات را رد کرده و به آدرس اصلی لینک هدایت شوند. بعد از گذشت این چند ثانیه و ارسال کد تائید کپچا ، درآمد به حساب کاربری شما اضافه میشود.

کل فرایند کسب درآمد از ساخت لینک کوتاه در همین چند گام بسیار ساده خلاصه می‌شود. یک نکته خیلی ساده وجود دارد و آن اینکه این چند ثانیه حتما بایستی صفحه تبلیغات شما باز باشد و شما به صفحه دیگری نروید. اگر به صفحه دیگری مراجعه کنید شمارش متوقف شده و با برگشت شما به صفحه از ادامه شروع به شمارش میکند.

معرفی سایت اپیزو برای ساخت لینک کوتاه 

سه روش برای کسب درآمد از سایت اپیزو وجود دارد که به شرح ذیل است

  • کسب درآمد از ساخت لینک کوتاه
  •  کسب درآمد با استفاده از جذب زیرمجموعه
  • کسب درآمد از کوتاه کردن متن

برای اینکه مطلب طولانی تر نشود و همچنین با توجه به اینکه تعرفه ها در زمان های مختلف در حال تغییر است شما میتوانید با مراجعه به این سایت و بعد از یک ثبت نام بسیار ساده از آخرین تعرفه ها و روش های کسب درآمد از سایت اپیزو آشنا شوید و با اجرای روشهایی که برای درآمد زایی وجود دارد ، درآمد بسیار مناسبی از این روش داشته باشید.

ثبت نام در اپیزو

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی

بدون دیدگاه

logo-samandehi