۱۰ گوشی اندروید برتر دنیا از نظر عملکرد در ماه فوریه ۲۰۲۱

phoneranking
Rate this post

اگر تا کنون به جمع همراهان ما نپیوسته‌اید، شما را دعوت می‌کنیم که همراه ما نگاهی به ده گوشی تلفن همراه با سیستم عامل اندروید بیندازید که از نظر عملکرد بهترین کارآمدی را در ماه گذشته میلادی از خود نشان داده‌اند.

رده بندی ۱۰ گوشی اندروید برتر دنیا از نظر عملکرد در ماه فوریه۲۰۲۱

phoneranking

باید این توضیح را در مورد جدول ۱۰ گوشی برتر بدهیم که امتیاز نهایی، مجموع امتیازات داده شده در هر بخش است و شما بسته به استفاده از تلفن همراه ممکن است مورد سوم، پنجم یا دهم را انتخاب کنید. اما اینکه هر بخش مربوط به چه چیز است را در ادامه خواهیم دید.

CPU یا پردازنده ، مغز متفکر یک گوشی‌ تلفن همراه بوده و تمامی دستورات شما از طریق این قطعه پردازش می‌شود. درست مثل مغز انسان، تمامی عملیاتی که در یک گوشی تلفن همراه ‌هوشمند اتفاق می‌افتد، باید به تأیید پردازنده برسد و بررسی شود.

GPU  بر گرفته از نام لاتین Graphics Processing Until به معنای پردازنده گرافیکی می باشد.  این بخش از گوشی تلفن همراه  وظیفه پردازش عملیات گرافیکی در گوشی یا تبلت شما را بر عهده دارد.

MEM همان حافظه تلفن همراه است که قابلیت ذخیره‌سازی و دسترسی به اطلاعات و امکانات ذخیره شده در گوشی تلفن همراه را برای شما فراهم می‌کند.

UX  مخفف کلمه User eXperience و به معنی تجربه کاربران است، این مهمترین بخش امتیازدهی به گوشی تلفن همراه می‌تواند باشد زیرا ممکن است با وجود تجهیزات و امکانات حرفه‌ای رضایت کاربران را فراهم نکند.

شما می‌توانید در هفته دوم هر ماه میلادی لیست جدیدترین و بهترین گوشی‌های تلفن همراه جهان از نظر عملکرد در سایت گوگلز مشاهده کنید. اگر در جستجوی مطلب خاصی هستید ولی در نهایت نتوانسته‌اید مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید فقط کافی است که سوال خود را برای ما ارسال کنید و ما پاسخ سوال شما را بصورت یک پست  در اسرع وقت در سایت منتشر خواهیم کرد و یا از طریق پست الکترونیک برای شما ارسال می‌کنیم.

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب احسان

بدون دیدگاه

logo-samandehi