گرانترین سیگار دنیا که قیمت هر نخ آن ۱۰۰ هزار تومان است

گرانترین سیگار در دنیا
Rate this post

فرقی نمی‌کند که در چه قالبی مصرف شود، گران باشد یا ارزان، شکل زیبا و شیکی داشته باشد یا خیر، امروزه تقریبا همه مردم دنیا می‌دانند که استعمال دخانیات از جمله سیگار عامل اصلی سرطان و بییشتر بیماری‌های قلبی و تنفسی است. این پست را برای کنجکاوی افردای تهیه کرده‌ایم که می‌خواهند بدانند انسان‌ها تا کجا حاضر هستند برای خرید مرگ شیک، پول خرج کنند.

گرانترین سیگار دنیا با شمایلی جذاب و طعم مرگ

بر روی بسته دیگر نه می‌توان عکس یک ریه ناقص از دود و یا حتی شعار نمادین دخانیات(تنباکو) عامل اصلی سرطان، را پیدا کرد، برعکس اشرافی بودن و پرستیژ وجه نمایان این قبیل سیگارهای لاکچری است. انگار بیماری هم فقط برای کسانی است که سیگارهای ارزانتر را استعمال می‌کنند، در شرایطی که ماده اولیه کاملا یکسان و به همان اندازه سمی است.

سیگارت

اینجا دیگر رقابت بین سالم و ناسالم نیست و کمتر مضر یا بیشتر مضر معنی و مفهومی ندارد، گرانترین سیگار در دنیا این شعار را برای خود انتخاب کرده است “طعم گران”. 

بهترین سیگار

گرانترین سیگار دنیا در لندن تولید می‌شود، شاید حتی اگر جزو کسانی هستید که سیگار می‌کشد با این نام آشنا نباشید، زیرا treasurer (به معنی خزانه دار)، فقط در انگلستان و امریکای شمالی(ایالات متحده و کانادا) به شکل محدود توزیع می‌گردد. شاید امروز خاوری هم در کانادا همین مارک را می‌کشد و به ریش ما می‌خندد.

سیگار

اگر کسی را بطور اتفاقی دیدید که این مارک سیگار را استعمال می‌کند، مطمئن باشید او سرمایه‌گذاری طولانی مدت و گرانی را برای داشتن یک مرگ دردناک و سخت انجام داده است. 

امروز شما هم مثل ما می‌دانید که ثروتمندان فقط مانند آنچه ما در فیلم‌ها می‌بینیم سیگار برگ کوبایی دود نمی‌کنند و اگر خودتان هم سیگاری هستید حالا می‌دانید که برای کشیدن یک نخ از گرانترین سیگار دنیا باید چقدر هزینه کنید.

امیدوارم از خواندن این پست لذت برده باشید. ما را با نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود یاری کنید.

Rate this post
۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب احسان

بدون دیدگاه

logo-samandehi