درباره ما

رسانه آموزشی آنلاین گوگلز

زندگی هر کسی فراز و نشیب های خودش رو دارد . به نظر ما هر کس چیزی رو که اراده کنه و از ته ته قلبش بخواد حتما بهش میرسه . ما امروز اراده کردیم و از ته ته قلبمون خواستیم یک سایتی به اسم گوگلز رو راه اندازی کنیم تا باهاش بتونیم اطلاعات خودمون رو با فارسی زبانان به اشتراک بگذاریم و یک مرجع خوب و عالی در وب فارسی باشیم.

تیم گوگلز از اواخر دی ماه ۹۷ شروع کرده و تا امروز طبق بررسی هایی که از سایت داشتیم ، روز به روز مسیر صعودی داشته و این چیزی نیست جز تلاش گروهی و حمایت کاربران از ما  .

در این سایت قصد داریم  پرکاربردترین مطالب که روزانه مورد نیاز کاربران باشد را مطابق با اطلاعات روز دنیا تولید تا سهمی در آموزش هر ایرانی داشته باشیم. ما با شعار “می خواهیم پس میتوانیم” مسیری روشن برای این سایت رقم خواهیم زد به طوری که در آینده ای نه چندان دور مرجع آموزشی تمام ایرانیان در زمینه های تکنولوژی ، کسب و کار ، فرهنگ ، مهارتهای ارتباطی ، سبک زندگی و رشد و توسعه فردی خواهیم بود.

رسانه آموزشی آنلاین گوگلز با شعارمان ، آگاهی و توانمندی را به رایگان به مخاطبانش هدیه خواهد داد .

علت نام گذاری سایت به اسم Googls

نام سایت گوگلز از ریشه سایت گوگل گرفته شده است . همانطوری که میدانید گوگل نزدیک به واژه Googol است که به وسیله میلتون سیروتا  برادر زاده ریاضیدان بزرگ آمریکایی ادوارد کانسر ابداع شد تا عددی را نشان دهد که یک را نوشته و به دنبال آن ۱۰۰ تا صفر جلویش میگذاریم . خوب ما هم قصد داریم تا میتونیم اطلاعات برای کاربران خودمون تولید کنیم شاید روزی به این تعداد مطلب رسیدیم !

پس همانطور که میبینید یک هدف بزرگ رو برای آینده این سایت نشانه رفتیم. قطعا تمامی مطالب گفته شده فقط با حمایت شما کاربران عزیز و گرامی محقق خواهد شد.

logo-samandehi